Şimdi Ara

inFamous: Second Son/First Light DLC (PS4 Exclusive) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.112
Cevap
15
Favori
84.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • infamous candır , oyun yapısından dolayı sevmemişinizdir o ayrı konu.
  • 5 Yeni ekran görüntüsü

inFamous: Second Son/First Light DLC (PS4 Exclusive)

• Sucker Punch anlatıyor: InFamous Second Son

Yeni nesil InFamous'a ne getirecek, ne götürecek?

Sony'nin YouTube kanalında sürdürdüğü "Conversations with Creators", "Yaratıcılarla Sohbetler" programının bu seferki konuğu InFamous: Second Son ile Sucker Punch oldu. InFamous serisinin genel olarak prensiplerinin yanı sıra PS4'ün seriye ne katacağına da değiniliyor. Second Son'ın hikâyesinin nasıl bir şekil izleyeceği ve Sucker Punch'ın bu hikâyeyi oyuncuya aktarmak adına nasıl bir yol takip edeceğinin paylaşıldığı videoyu oyunu heyecanla bekleyen herkese tavsiye ediyoruz. İyi seyirler!

http://www.merlininkazani.com/Sucker_Punch_anlatiyor_InFamous_Second_Son-haber-63888p1.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni görüntüler

• Daha ilk oyunlarda bu tarz ayrıntılı ve kaliteli kaplamalar ile karşılaşacaksak ileride nasıl oyunlar gelecek çok merak ediyorum BF4 ve Fifa 14 ignite haricinde sadece ve sadece Exc oyunları merak içinde bekliyorum Ps3 te the last of us , uncarted ve gow gösterdi ki film izlemek ile oyun oynamanın verdiği hazzı birleştirebilen oyunlar sadece sony tarafından geliyor. Son Tomb raider istisnasını saymazsak :)
  • oyun Türkçe değil mi
  • full pastel renkler güzell

• Bu oyun Ps3'e çıkmaz dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Bu oyun Ps3'e çıkmaz dimi

hayır

• quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

oyun Türkçe değil mi

• devilkingcry kullanıcısına yanıt
    Bu konuda henüz bir açıklama yok hocam. Beklemediyiz. Açıkçası 2. oyunun dublajı bence çok iyiydi. İnşallah bu da Türkçe gelir. @devilkingcry
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galvanik

Bu konuda henüz bir açıklama yok hocam. Beklemediyiz. Açıkçası 2. oyunun dublajı bence çok iyiydi. İnşallah bu da Türkçe gelir. @devilkingcry

Türkçe olursa o zaman konun başlığına Türkçe diye yazılsın bence
  • Bu oyun next gen'in şuan gösterilen en iyi oyunu
    Yeni video yayınlandı tamamı gameplay !

Grafiklere oynanışa bakın

• alt yazı olsun bütün oyunlar türkçe olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

alt yazı olsun bütün oyunlar türkçe olsun

Sony'e telgraf geçtim sana teşekkür ediyorlar hemen işe koyulmuşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

Bu oyun next gen'in şuan gösterilen en iyi oyunu
    Yeni video yayınlandı tamamı gameplay !

Grafiklere oynanışa bakın
    />

Grafik olarak şuan benim gözümdede en iyisi infamous second son.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

alt yazı olsun bütün oyunlar türkçe olsun

Sony'e telgraf geçtim sana teşekkür ediyorlar hemen işe koyulmuşlar.

eyvallah yeğenim. Ama Telgrafın karşısında sana ağızları ile güldüklerini pek sanmıyorum. bıngıldağını yerim senin koçum benim, espiri de yaparmış abisine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 22 Ağustos 2013; 18:19:44 >
  • Sucker Punch'ın Playstation 4'e özel olarak geliştirdiği açık dünya aksiyon oyunu Infamous: Second Son'ın 2014'ün Şubat ayında piyasaya çıkacağı söyleniyor. IGN'in raporlarına göre oyun bizi çok da bekletmeyecek.

Playstation 4'ün ilk duyurulan oyunları arasında yer alan inFamous: Second Son zaten konsolun çıkış oyunları listesinde yer almıyor. Bu durumda Şubat 2014 oldukça mantıklı bir tarih oluyor. Yakında resmi açıklama yapılacaktır.

Kaynak BSC.
    http://www.bolumsonucanavari.com/gamescom2013Haberdetayi-Rapor_inFamous_Second_Son_Subat_Ayinda_Cikacak-9-41092.htm

• Bu görüntü bize 2 yıl önce Samaritan videosu ile vaat edilen şeyin ta kendisi aslında; o vakitler DX11'in yegane özellikleri arasında gösterilen birçok şey; GI, subsurface scatering, raytacing, enhance-glow, kumaş simülasyonu, gerçek zamanlı yüksek kalite dof ve bokeh, yüksek çözünürlükü penumbra gölgeler. Ama PS3 ve 360 DX11 desteklemediği için bunların hiç birini mevcut konsollarda göremedik; fakat ta 2 yıl önceden vaat ettikleri şeyi 2013 yılı bitirken dahi PC oyunlarında da görebilmiş değiliz. Aynı şey XO için de geçerli, konsolun en iyi gözüken oyunu Forza 5'de ne bir GI var, ne de doğru düzgün yapılmış bir ışık-gölge. Hala baked shadow gördüğümüz, statik ışığın sadece aracı aydınlattığı, Forza 4'den kalma ambient occlusion ve üst üste binen gölgeler.

İşte bu yüzden PlayStation 4.

DX11 Samaritan - yıl 2011

Infamous PS4 - yıl 2013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melkor23 -- 30 Ağustos 2013; 8:46:15 >

• Eğer çıkış oyunları arasında olsaydı kesin bu oyunu da alırdım. Eğer Şubat'ta falan çıkacaksa Nisan-Mayıs gibi alırım en geç.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.