Şimdi Ara

===inFAMOUS ANA KONU=== [PS3 EXC.] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
876
Cevap
0
Favori
45.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh giflere bak giflere...Bu nasıl bir grafik motorudur aşmış aşmışş aboooo
  • Infamous almayı düşünenler dikkat etsin ,şimdi gördüğüm bi haberi paylaşıyorum sizlerle arkadaşlar.

InFamous Avrupa’da 3 Farklı Baskıyla Çıkacak

InFamous’un raflardaki yerini almasına çok az bir süre kalmışken Sony Avrupa (SCEE) aldığı bir kararla Avrupalı oyunseverleri üzdü.

Habere göre oyun Avrupa’da ülkelere bağlı olarak 3 farklı versiyon ile satışa çıkacak;

1- İngiltere (Portekiz, Rusya)

2- Avrupa (Fransa, İtalya, Almanya, İspanya, Hollanda)

3- Polonya

Oyunun Polonya versiyonu sadece ülkenin resmi dilini içerecek. İlk versiyon ise İngilizce’nin yanı sıra Portekizce ve Rusça dil desteğine sahip olacak. İkinci versiyon ise Avrupalı oyunseverleri oldukça üzdü. Çünkü İngiltere dışındaki (belirtilen) Avrupa ülkelerinde ne yazık ki İngilizce dil desteği olmayacak. Bu haberi yayımlamamızdaki asıl sebep ise bu ülkelerden oyun almayı düşünenlerinizi uyarmak. Sonuçta merakla beklediğiniz inFamous’u alıp İngilizce dil desteğinin olmadığını görmek ve sinirden kriz geçirmek istemezsiniz.

kaynak:www.ps3turkiye.org

• 360 daki Crackdown dan 2 gömlek bir süeter ve 2 pantolon aşağıda ama olsun bunada şükür...Haydi hayırlısı
  • ps2 grafikli oyunla ınfamous ı mı karşılaştırıyosun?

crackdownmuş töbe töbe...
  • yani shoptodan alırsak iniglizce olacak değil mi?
  • Oyunun tum versiyonlarinda Ingilizce olacak , oyun cikar cikmaz patch cikacak... Endiseye gerek yok...
  • Arkadaşlar bugün oyunu aldım, gerçekten çok güzel grafikleri, özellikle patlama efektleri çıkan kıvılcımlar çok güzel gözüküyo ve en büyük özelliği oynanışı çok rahat istediğiniz her yere tırmanıyosunuz.Bi kaç görev yaptım oyun benim hoşuma gitti demosunu beklemedim ama aldığıma değdi diyebilirim
  • nerden aldın ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: şanışer

nerden aldın ?

+1???

quote:

Orjinalden alıntı: ereneren

2 gömlek bir süeter ve 2 pantolon

• tahtakale forever
  • Oyun tahtakaleye düştü
    Stoklarda
  • quote:

Orjinalden alıntı: gangstarr34

Arkadaşlar bugün oyunu aldım, gerçekten çok güzel grafikleri, özellikle patlama efektleri çıkan kıvılcımlar çok güzel gözüküyo ve en büyük özelliği oynanışı çok rahat istediğiniz her yere tırmanıyosunuz.Bi kaç görev yaptım oyun benim hoşuma gitti demosunu beklemedim ama aldığıma değdi diyebilirim

kaç liraya aldın arkadaşım

samsunda adam 200lira dedi oda gelecekmiş,pahalı deyilmi dedim"yok 230 liraymışda 200liraya satacakmış"bende içimde bi güzel rahmet okuyup çıktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro -- 20 Mayıs 2009; 20:48:30 >

• Arkadaşlar oyunun demosu psnye ne zaman düşecek bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dostoyevski71

Arkadaşlar oyunun demosu psnye ne zaman düşecek bilgisi olan varmı?

perşembe akşamı geleceği söyleniyodu arkadaşım.
  • Oyunun demosu çıkmadan kendisi geldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cod4-tevezgdk-Cod4

Oyunun demosu çıkmadan kendisi geldi

demosunu elinde kod olanlar ve kodu paylaştığı kişiler oynadı bile çoktan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _2FAST4U_ -- 20 Mayıs 2009; 21:13:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: _2FAST4U_

quote:

Benim güldüğüm demonun geç çıkması değil tahtakalenin bu oyunları nasıl hemen elde ettiği dünyada çıkmadan geldi
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: _2FAST4U_

quote:

Benim güldüğüm demonun geç çıkması değil tahtakalenin bu oyunları nasıl hemen elde ettiği dünyada çıkmadan geldi

buda onların meslek sırrıı

• quote:

Orjinalden alıntı: Roronoa Zoro

quote:

Orjinalden alıntı: gangstarr34

Arkadaşlar bugün oyunu aldım, gerçekten çok güzel grafikleri, özellikle patlama efektleri çıkan kıvılcımlar çok güzel gözüküyo ve en büyük özelliği oynanışı çok rahat istediğiniz her yere tırmanıyosunuz.Bi kaç görev yaptım oyun benim hoşuma gitti demosunu beklemedim ama aldığıma değdi diyebilirim

kaç liraya aldın arkadaşım

samsunda adam 200lira dedi oda gelecekmiş,pahalı deyilmi dedim"yok 230 liraymışda 200liraya satacakmış"bende içimde bi güzel rahmet okuyup çıktım

hocam ben takas yaptım satın alırsan 119 tl

• Bu Oyunun Online'ı Varmı Ya... ?

Soruyorum,Soruyorum Cevap Veren Yok...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.