Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
12.193
Cevap
230
Favori
1.038.436
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet haklısınız hocam ben yanlış görmüşüm incehesap wifi li modeli satıyormuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Full_HD -- 21 Kasım 2020; 20:20:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arph

Worldpuan için kampanya ya katılmayı unutmuşum, siparişi geçtikten sonra katıldım. Yine de puan hediyesi yapar mı banka ?

Alıntıları Göster

yapar diye biliyorum.önce sonra katılman fark etmiyor diye hatırlıyorum

• cetinodinson kullanıcısına yanıt

Hangi hazır sistemi alacaksınız hocam?

• Full_HD kullanıcısına yanıt

4000 yapmışlar yapa yapa almadım o yüzden 5600xt aldım geçtim

• zipmaker kullanıcısına yanıt

Kusura bakmayın hocam, yeni gördüm.

https://www.incehesap.com/epic-donanim-arsivi-gaming-pc-fiyati-43889//

Bu sisteme 500GB M2 SSD ve 1TB HDD ekleyip aldım. 8200 liraya geldi, kulaklığım yoktu 450 liralık James Donkey 720 hediye ediyorlarmış hazır sisteme, onunla denk getirdim. Kabaca 7.750 liraya geldi diyebilirim.

• 06.11.2020 Gaming gecesi kampanyası

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]
  • https://www.incehesap.com/teknoloji-gunleri//

''EVLİLER DE DAVETLİDİR''

Bu sloganı cidden çok aradılar mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 7 Kasım 2020; 14:0:33 >

• 3600TL'ye ekran kartı alacaktım burada fırsat yakalayamadım. EVGA 1070ti alayım dedim, 1200TL üstüne koydu amazon. Rog strix 2060S ile kapattık. Umarım ileride indirimlerde işime gelecek bir şeyler olur.

• Mitra kullanıcısına yanıt
    kaç haftadır laptop vermiyorlar devlet iyi ambargo koymuş bu laptoplara

• quote:

Orijinalden alıntı: Quiet00

kaç haftadır laptop vermiyorlar devlet iyi ambargo koymuş bu laptoplara

Evet 3 haftadır vermiyorlar..İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• Dolar 8.15 olmus saniyolarki o kurdan alicaz. Kendi kendilerine stok dusuruyolar sanki biz aptaliz

• incehesap bonus posu nedir arkadaşlar? Elektronik olarak mı geçiyor?

• Bu hafta benim kanserlenme haftam herhalde, n11 takip ediyorum kur düşsede fiyat yükseliyor. Bugün incelemeye almış devlet n11i.

Akşam üstü cimere şikayet ettim incehesabı. Önceki kurun fiyatını temel alıp, mevcut düşük kur fiyatını sanki indirimmiş gibi algı yaratıp tüketiciyi yanlış yönlendiriyorlar. Bide onlara baksınlar.

Devletin bu tür sitelere acilen müdehale etmesi gerek. TL yükseliyor kimse fiyat düşürmüyor, düşürende sanki indirim yapmış gibi tüketiciyi kandırıyor.

bundan sonra amazon.de akar

Devlet araştırma yapınca $8.52/Euro 10.12 iken 4099TL'e %13 indirimle satılan AMD XFX 5700XT Thic 3 modelinin kur 8.05/9.55 bandında %12 indirim ile 4299TL'e satılmasına ne diyecek merak ediyorum.

Artık bende sıkıntı olduğunu düşünmeye başladım kafam basmıyor heralde böyle işlere.

Kur düşüyor, ürün ucuzluyor, aynı % indirim geliyor biz daha pahalıya alıyoruz İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lenneth- -- 9 Kasım 2020; 18:36:24 >

• 5600X fiyatını görebilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JagerBomb kullanıcısına yanıt

3200tl'den satmışlardı, sonra 3400-3500tl falan oldu ve nihayetinde stok bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lenneth-

Bu hafta benim kanserlenme haftam herhalde, n11 takip ediyorum kur düşsede fiyat yükseliyor. Bugün incelemeye almış devlet n11i.

Akşam üstü cimere şikayet ettim incehesabı. Önceki kurun fiyatını temel alıp, mevcut düşük kur fiyatını sanki indirimmiş gibi algı yaratıp tüketiciyi yanlış yönlendiriyorlar. Bide onlara baksınlar.

Devletin bu tür sitelere acilen müdehale etmesi gerek. TL yükseliyor kimse fiyat düşürmüyor, düşürende sanki indirim yapmış gibi tüketiciyi kandırıyor.

bundan sonra amazon.de akar

Devlet araştırma yapınca $8.52/Euro 10.12 iken 4099TL'e %13 indirimle satılan AMD XFX 5700XT Thic 3 modelinin kur 8.05/9.55 bandında %12 indirim ile 4299TL'e satılmasına ne diyecek merak ediyorum.

Artık bende sıkıntı olduğunu düşünmeye başladım kafam basmıyor heralde böyle işlere.

Kur düşüyor, ürün ucuzluyor, aynı % indirim geliyor biz daha pahalıya alıyoruz  

Dostum her yer aynı o konuda. Kur yükselince anlık değiştiriyorlar düştüğünde ise hiç ellemiyorlar. Ayrıca indirim diye bindirim yapmalarını bile konuşmuyorum yazık gerçekten.

• İncehesaptan iade deneyimi olan var mı? Şikayetvar'da çok şikayet var. Aldığım bir ürünü kargoya verdiler ancak teslim almadan iade etmek istiyorum. Ama şikayetleri okuyunca gözüm korktu açıkçası. Deneyimi olan paylaşırsa sevinirim.

• gbriel G kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum baskalari ne tur sikintilar yasadilar ama, ben bir monitor almistim 2 ay once ve kargo teslime geldiginde geri cevirmistim iade icin direkt. Bir kac gun sonra aradilar ve teyit ettiler iade durumu oldugunu, baya basit ve sikintisizdi yani benim icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

İncehesaptan iade deneyimi olan var mı? Şikayetvar'da çok şikayet var. Aldığım bir ürünü kargoya verdiler ancak teslim almadan iade etmek istiyorum. Ama şikayetleri okuyunca gözüm korktu açıkçası. Deneyimi olan paylaşırsa sevinirim.

Açmadıysanız sorun yapmıyorlar. Şayet ürün açıldıysa vay başınıza gelenler 2.5 aydır uğraşıyorum.

bir ton bahane hijyenik ürün cart curt

aman kutusuna dokunmayın.

Direkt teslim almayın yada ürünü teslim alıp aynı gün dış resmini cekip gonderin . o Şekilde alıyorlar

Kutu açınca vay başnıza gelenler 2.5 aydır 339 TL'lik ürün için rezil ettiler beni

• 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.