Şimdi Ara

iMessage - FaceTime Etkinleştirme Bekleniyor Hatası (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
10
Favori
32.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BTK üzerinden şikayet oluşturdum ekran görüntülerini filan da ekleyerek. Bir şey çıkmasa da rahatsız etmiş olurum, belki hızlandırırlar süreci.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sushi. -- 20 Mayıs 2022; 23:35:36 >
  • Arkadaşlar biraz önce twitterda denk geldim. Sorunu yurtdışında da yaşayanlar varmış.
    E-Sim kullananlar için fiziksel sime geçiş çözüm olabiliyormuş.
    Apple sorunu çözemediklerini belirtmiş.

iMessage - FaceTime Etkinleştirme Bekleniyor Hatası

iMessage - FaceTime Etkinleştirme Bekleniyor Hatası

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• benimde imesaj aktif edememe sorunu var, Türkcell E-sim kullanıyorum, rahat hat tarifesi kullandığım için bu tarifede yurtdışına sms atamadığı için aktif olamıyormuş. başka tarifeye geçmem lazımmış.

• cem650 kullanıcısına yanıt

Boşa uğraşmayın 7,5₺ ye 30 yurt dışı sms alın ama aktif olmayacak. Black üyeyim kaç hafta uğraştım sonra öylesine oldu. Sorun Turkcell’de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ciho. kullanıcısına yanıt
    Aynen abi, turkcell bu her türlü ucuz saçma işi yapar, vaktinde telsim yönüne sms attırmayan, whatsapp da kasıtlı yavaşlatma yapan firma imsg mi engellemeyecek, roaming de cat diye aktif olan servis Apple kaynaklı olsa yine aktif olamazdı zaten

Sınır bölgelere yakın olanların yada yurt dışına çıkanların aklında olsun saniyesinde aktif oluyor, ücret vermek istemeyen varsa roaming de onunda yolu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maaart -- 22 Mayıs 2022; 9:56:2 >
  • Turkcell kullanıyorum, yeni telefona geçtim FaceTime kullanamıyorum. Etkinleştirilmedi bir türlü

• uzun süredir etkinleşmeyen facetime ve imessage bugün etkinleştirildi turkcell 12 pro

• covert kullanıcısına yanıt
    Nasıl etkinleşti hocam? Açık mıydı yoksa kapat-aç yaparak mı yaptınız?

• ciho. kullanıcısına yanıt
    Açıktı hocam kendi kendine etkinleşti

• BTK'dan şikayet oluşturdum, bildiğimiz cevapları verdiler. 3 kez itiraz ettiğim için şimdi BTK incelemesine girdi şikayet. Bir şey çıkar mı, sanmam amacım rahatsızlık oluşturmak.

Call centerda çalışan bir tanıdığım var o da şikayetlerin arttığını söylüyor.

Akıl almaz bir şey, kalburüstü insanların çoğu Turkcell ve Iphone kullanıyor, nasıl çözüm üretmiyorlar şaşırıyorum.

• sushi. S kullanıcısına yanıt
    Tespitinizde iPhone kısmı doğru olabilir belki ama turkcell kısmı kesinle 2022 yılında doğru değil

• maaart M kullanıcısına yanıt

Hocam Telekom’da sıkıntısız etkinleşiyor, siz sorunun Apple kaynaklı mı olduğunu düşünüyorsunuz?

• sushi. S kullanıcısına yanıt
    Bir dönem ondada sorun vardı suan sadece Turkcell de sadece sorun var, telekom o mesajları ücretsiz yaparak komple sorunu çözdü

• Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 5-6 saat kadar FaceTime/iMessage kapalı tuttuktan sonra gece 4 sularında açtım ve numaramla aktifleştirdim. Bu ve diğer konularda bahsedildiği gibi Turkcell tarafından belli aktivasyon sayısına izin verilme durumu olabilir. Aktifleştiremeyen arkadaşların denemesinde fayda var.

• böyle saçmalıklarla uğraşmamak için ttmobile taşıdım hattımı, şimdilik bir sıkıntı yok volte vowifi kullanabiliryorum zaten ev de işte wifi kullanılıyor, ttmobilin bir kapsama sıkıntısıda yok, vodafone o konuda can sıkıyor, turkcele nir daha geçmem herhalde sorun çözülsede bir sürü banka sim bloke falan filan 😃

• Bende de bugün aktif hale geldi...

• tanriseven T kullanıcısına yanıt

açık mıydı hocam sürekli yoksa kapat-aç mı yaptınız ?

• Benim de sıram bugün geldi demekki. Şükür sonunda aktif oldu

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.