Şimdi Ara

Imba Mage Rehberi (Son güncelleme 16.6.2007 - Özel Macroları vs. eklendi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
18.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam tamda undead mage açmıştım yeni çok işime yarıyacak ellerine saglık.bide mage addonlarını yazsan iyi oludu gerçekten
  • Beyler bu macrolar yasalmı neden bazıalrı olmadıgını soyluyor kendım raid ıcın HEAL BUFF yapmıstım ama :S emın olamadım
  • yüzüklere spritshardlarla alınan epic yüzüğü de ekle istersen. hem alınması çok kolay hem de cok iyi statları. band of exorcist olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Güntülü -- 16 Haziran 2007; 15:33:23 >
  • Stafflara the nexus key i ekleyin, çok güzel bi staff 300 e yakın spelldmg veriyor! Tempest Keep ten çıkıyordu yanlış hatırlamıyorsam
  • Sayende Mage acıcam artık :D

dr00dı bırakıp :D

Cok saol tesekkurler..
  • @Anilsey
    Raid Bosslarından düşen eşyaları rehbere eklemedim. Bu yüzden "The Nexus Key" eşya listesine ekliyemiyorum hocam. Bu rehberdeki eşya listesinin amacı raidlere başlamadan bir mage'in üstünü başını toplamasıdır (Yukarıda söz etiğim minimum değerlere ulaşılması ). Eski guildimde 450 spell damage ile Gruuls Lair'a gelip benim 3de1 kadar damage yapıp düşen tier 4 omuzluğa talip olan mage arkadaştan sonra bu eşya listesini yapma gereği duymuştum :D Raid droplarını eklemeye kalkarsam inana yaklaşık 50 kadar daha eşya girmem gerekir, vaktim yok :(

@Bone[Olympos]
    Haklısın hocam alması hem kolay hemde gercekten iyi bir yüzük spell hiti çok iyidir. "Özel Eşyalar" kısmına ilk güncelemede ekleyim.

@melart
    Verdiğim tüm macrolar kesinlikle yasal. WoW da Macro ve Addonlar ile yapabildiğiniz hemen hemen herşey yasaldır. Yasal olmayanlar içinde Blizz patch çıkartır ve düzeltir. Korkulacak bişey yok yani, eğer yazdığınız macro "This action for only Blizzard UI" benzeri bir hata verdirmiyorsa yanlış bir şey yapmıyorsunuzdur.

@erhan850
    Mage has olmasalarda mage için gerekli addonları bir sonraki güncelemede ekleyeceğim.

• gerçek ten ii çalişmaaaa
  • cok guzel olmus eline sağlık.lock olmama ragmen yararlanacagım cok bilgi var.
  • ya bu mana isine aklım takıldı. ben shaman olmama ragmen 9k bufsız manam var. magelerin en az 10k manaları olması lazım bence. neden az o kadar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bone[Olympos]

ya bu mana isine aklım takıldı. ben shaman olmama ragmen 9k bufsız manam var. magelerin en az 10k manaları olması lazım bence. neden az o kadar.

Magein talentlerden gelen bariz mana tasarrufu mevcut shamanı bilmemde Arcane concentration olsun fire mage için geçerli olan pyromaniac,master of elements olsun çok yararlı ayrıca magede invisibilty olduğunu varsayarsak elemental shamanın çokdan manası bitmişken mage invis yapıp suyunu içer evocation yaptıkdan sonra dpsye devam eder ama shaman napar bilmem mana springle bekler durur
    Ortalama bir magede zaten 8k unbuffed mana vardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CrowbarG0d

quote:

Orjinalden alıntı: Bone[Olympos]

ya bu mana isine aklım takıldı. ben shaman olmama ragmen 9k bufsız manam var. magelerin en az 10k manaları olması lazım bence. neden az o kadar.

Magein talentlerden gelen bariz mana tasarrufu mevcut shamanı bilmemde Arcane concentration olsun fire mage için geçerli olan pyromaniac,master of elements olsun çok yararlı ayrıca magede invisibilty olduğunu varsayarsak elemental shamanın çokdan manası bitmişken mage invis yapıp suyunu içer evocation yaptıkdan sonra dpsye devam eder ama shaman napar bilmem mana springle bekler durur
    Ortalama bir magede zaten 8k unbuffed mana vardır.

o konuda haklısın sadece yüzde 5 lik tasarruf var shamanda.

• klavyene eline emeğine sağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elky

quote:

Orjinalden alıntı: femre

yeni eklemelerden sonra diyeceğim birşey var rehber çok güzel eline sağlık ama bu tamamen pve rehberi olmuş :/

pvpsini yakın zamanda yapabilirim mustafa'da yardım eder [yapmamanız gerekenleri mustafa'dan öğrenin azimle hala yapmaya devam ettiği şeyler]

PvP taktiklerine vs. kasti girmedim hocam, biliyorsun konu PvP olunca bir şeyleri kağıt üzerinde tartışmak hem zor hemde 26365265235 kafadan ayrı ses çıkıp konu saptırılıyor. Bunun örneklerini defalarca gördük, ama bende isterim ki senin gibi birinden örneğin Fire Mage (21/40/0) vs Warlock gibi bir taktiklerin yazıldı mage rehberini okuyayım...

pvp derken taktikten bahsetmemiştim . yanlış anlaşıldı galiba yani nerden ne alcaksınız +sta ne kadar önemlidir - gemler - talentlar olarak pvp rehberi demiştim :)

• Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: HequeL

Teşekkürler

• Yüksek lisans tezi gibi olmus
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elky

@Anilsey
    Raid Bosslarından düşen eşyaları rehbere eklemedim. Bu yüzden "The Nexus Key" eşya listesine ekliyemiyorum hocam. Bu rehberdeki eşya listesinin amacı raidlere başlamadan bir mage'in üstünü başını toplamasıdır (Yukarıda söz etiğim minimum değerlere ulaşılması ). Eski guildimde 450 spell damage ile Gruuls Lair'a gelip benim 3de1 kadar damage yapıp düşen tier 4 omuzluğa talip olan mage arkadaştan sonra bu eşya listesini yapma gereği duymuştum :D Raid droplarını eklemeye kalkarsam inana yaklaşık 50 kadar daha eşya girmem gerekir, vaktim yok :(

@Bone[Olympos]
    Haklısın hocam alması hem kolay hemde gercekten iyi bir yüzük spell hiti çok iyidir. "Özel Eşyalar" kısmına ilk güncelemede ekleyim.

@melart
    Verdiğim tüm macrolar kesinlikle yasal. WoW da Macro ve Addonlar ile yapabildiğiniz hemen hemen herşey yasaldır. Yasal olmayanlar içinde Blizz patch çıkartır ve düzeltir. Korkulacak bişey yok yani, eğer yazdığınız macro "This action for only Blizzard UI" benzeri bir hata verdirmiyorsa yanlış bir şey yapmıyorsunuzdur.

@erhan850
    Mage has olmasalarda mage için gerekli addonları bir sonraki güncelemede ekleyeceğim.

Sagol baya ısıme yaradı macroalr tks ederım :)

• saol bunu gorunce hemen mage acacağım
  • hangi lvl de hangi mobu keseceğimizide ekleyebilirseniz iyi olur
  • kendi lwlindeki mobu kes yada 5 6 lwl yuksek mob u kes
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.