Şimdi Ara

IMAX - Dünyanın En İyi Sinema Deneyimi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
7
Favori
91.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum Ankamall tadilatta ondan başka bir yerde IMAX sistemi var mı Ankara da?
  • ankamall bitirsin artık şu tadilatı. interstellar varken hobbit 3 vizyona girecekken boyle olması kötü.
  • 4 sene önce İstinye park ta IMAX film izlemiştim.
    Edindiğim izlenimler;

3D deneyimi Real 3D ye göre çok daha gerçekçi ve üstün.

Fakat IMAX de türkçe alt yazı yı okumak Real 3D ye göre daha fazla gözü yoruyor. Real 3D filmler de alt yazı okumak gözü yormuyor. IMAX film de, Filmin bazı yerlerin de bir kaç saniyeliğine, filmin orjinalin de olan ingilizce alt yazı gelince ve ne kadar net okunduğunu görünce, arada ki farkı daha da iyi anladım.

Türkçe alt yazı Türkiye'de dublaj yapıldığı için, ben bu durumu, , alt yazı dublajını yapanların beceriksizliğine bağlıyorum.
    Fakat 4 sene sonra bu durum düzelmiş midir acaba, yeni bir IMAX film izlemeden bir şey söyleyemeyeceğim.

2014 yılın da IMAX film izleyen arkadaşlar dan, alt yazı okuma deneyimi bilgisini alabilir miyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 18 Kasım 2014; 6:50:24 >
  • Acıbadem Akasya AVM de IMAX film izleyen var mı ? Diğer İmax salonlarına kıyasla nasıl dır ? Salon ve perde büyüklüğü aynı mı yoksa daha mı büyük ? Kalite nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 18 Kasım 2014; 6:58:20 >
  • Hobbitin son filmi imax farkı ne olcak hala anlamadım görüntü oranı 16-9 değilmi netlik ve büyük ekran geçekçi 3d dışında imaxin bu filmde farkı ne olacakki ya millet imaxi full doldurmuş yer yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayamtky

Acıbadem Akasya AVM de IMAX film izleyen var mı ? Diğer İmax salonlarına kıyasla nasıl dır ? Salon ve perde büyüklüğü aynı mı yoksa daha mı büyük ? Kalite nasıl ?

Geçen hafta pazartesi Hobbiti izledim 3D imax salonunda perde inanılmaz büyük ben çok beğendim tavsiye ederim 2 kişi gittik internetten aldım bileti 50 tl
  • hobbit imax izlemek istiyorum normal 3d lerden ne farkı var bir yerde okumuştu 3d popout lar oluyormuş galiba doğru mu?
  • Şuanda türkiyedeki en iyi imax salonu hangisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok cahilce bir soru olacak gibi ama bilemedim emin olamadım. Sinemalarda aldığımız 3d gözlükler ile daha önce imax izlemiş olanlar var mı?
  • izmir karşıyakada'ki mavibahçeye ImaX salon açılışı artık yapılsada star wars'ı izlesek bari!
  • quote:

Orijinalden alıntı: onnow78

Şuanda türkiyedeki en iyi imax salonu hangisi

Akasyamı yoksa İstinye park mı birş cvp plz?

• Thathurts kullanıcısına yanıt
    İstinye en kötüsü Akasyadaki IMAX ve Marmara forumdaki 4DX'i bir deneyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Y

Sağolun hocam peki 4dx nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Thathurts

quote:

Orijinalden alıntı: T-Y

Sağolun hocam peki 4dx nedir ?

https://cinemaximum.com.tr/teknolojiler/4dx
  • quote:

Orijinalden alıntı: onnow78

Şuanda türkiyedeki en iyi imax salonu hangisi

Üç gün önce İzmir'e Türkiye'nin en büyük perdeli IMAX salonu açıldı. O olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 21 Aralık 2015; 1:44:05 >
  • iyi güzel hoşta 45 dakikalık giriş reklamları uykumu getiriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerkral

iyi güzel hoşta 45 dakikalık giriş reklamları uykumu getiriyor

para veriyoruz reklam ediyoruz. bu sistemin kaldırılması lazım. ben filme para veriyorum.
  • Thathurts kullanıcısına yanıt
    en iyi imax salonu akasyadaki , istinyeden daha iyi . ortalarda oturun.
  • İmax seanslarina nasil bakacaz arkadaslar?

• tekirdağda imax varmı yaw.bi deneyelim dedik.cahil kalmayalım
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.