Şimdi Ara

İlginç Bir Sorun!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hocam bende de şu sorun çıktı geçen gün pc açtığımda simgelerin hepsi bu şekildi simgeler normal çalışıyor işlevini yapıyor başlatta normal p.filesde norma ama masaüstüne attığımda simgeler bu şekle giriyor sağ tık özellikler yaptığımda kısayol simge gösteriyorum bulunamadı diye saçma uyarı alıyorum geçen gün blader birkaç resim atmış yabancı bir telefondan ertesi günü bu şekli aldı pc virüsten şüpheleniyorum sistemi geri yüklesemde sorun düzelmedi geçiçi yöntem olarak bilgisayarda farkedilir bir yavaşlamada mevcut kopyalama vs microsoftun essential programını kullanıyorum güncel ama bir sorun bulamıyor tarattığımda resimleri pcye ilk attığımda virüs uyarısı aldım ama temizlemişti bana yardım edebilecek olan arkadaşlar arıyorum vakit ayıramıyorum bütüngün işyerinde olduğum için saygılar herkeze kolaygelsin

İlginç Bir Sorun!!!

• Gelen virüs tüm .ico dosyalarını farklı hale getirmiş, senin geri dönüşüm yapman bir şeye yaramaz, kesinlikle bir anti-virüs programı ile taratman lazım.. mesela kaspersky senin işini çok rahat görür diye düşünüyorum.. yada hiç olmaz ise nod32 kullanabilirsin..
  • hocam ilgin için çok tşk ederim kesin virüs yani olay başka bu olay başına gelmiş ve çözüm bulmuş olan varsa yardımlarını bekliyorum format atmak istemiyorum pc ye vakit yok akşam eve gidince dediklerini uygulucam kardeşim saolasın farklı çözüm yolalrıda bulan olursa çok iyi olur saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurca

hocam ilgin için çok tşk ederim kesin virüs yani olay başka bu olay başına gelmiş ve çözüm bulmuş olan varsa yardımlarını bekliyorum format atmak istemiyorum pc ye vakit yok akşam eve gidince dediklerini uygulucam kardeşim saolasın farklı çözüm yolalrıda bulan olursa çok iyi olur saygılar

Selam
    Sorununuzun Virüs ile uzaktan yakından âlâkası yok kardeş..

Muhtemelen sisteminizde Yamicsoft Windows 7 Manager veya benzeri bir program kuruluydu, bunu kaldırdınız veya kullanım süresi sona erdiği için iconların üzerine resimdeki görüntüler çıktı.

O kullandığınız programı tekrar kurun bakın nasıl düzelecek!
    Kolay gelsin..
  • Şunu bi deneyip bilgisayarı yeniden başlatırmısınız.
    http://www.sanalkurs.net/windows-7de-program-simgeleri-gorunmuyor-hatasi-4555.html
  • Hocam çok tşk ederim sizinde ilginiz için eve geçince deniycem problemi olan arkadaş benim problemimden farklı ama inş işe yarar saoalsın tekrar inş düzelir
  • @baykg

Hocam böyle bir program kurduğumuzu veya kulandığımızı hatırlamıyorum icon tema efect oalyları felan yüklemedim hiç onada bir göz atıcam ilgi gösteren tüm arkadaşlarım çok tşk ederim bunun yanısıra bilgisayar çok yavaşladı çok kasıyo ama bu oalyla bir bağlantısı varmı yokmu bilmiyorum kopyalam hızı disk içinde kopatalam veri hız 1-2mb geçmiyor arada sırada açılışta smart hatası alıyorum bakalım görelim saygılar başka çözümleri olanlar yardımlarını esirgemesinler işten geç geldiğim için fazla ilgilenemiyorum pc ile bende araştırmaya çalışıyorum ama düzgün bir cevap bulamadım bu sorunla ilgili kendime
  • quote:

@baykg

Hocam böyle bir program kurduğumuzu veya kulandığımızı hatırlamıyorum icon tema efect oalyları felan yüklemedim hiç onada bir göz atıcam ilgi gösteren tüm arkadaşlarım çok tşk ederim bunun yanısıra bilgisayar çok yavaşladı çok kasıyo ama bu oalyla bir bağlantısı varmı yokmu bilmiyorum kopyalam hızı disk içinde kopatalam veri hız 1-2mb geçmiyor arada sırada açılışta smart hatası alıyorum bakalım görelim saygılar başka çözümleri olanlar yardımlarını esirgemesinler işten geç geldiğim için fazla ilgilenemiyorum pc ile bende araştırmaya çalışıyorum ama düzgün bir cevap bulamadım bu sorunla ilgili kendime

Selam
    Diskinizin yavaş kopyalaması badsector olasılığından veya disk birleştirme işlemi yapmadığınızdan kaynaklanıyor olabilir.

İconlar için ise aşağıdaki resmi ekliyorum..
    Kolay gelsin..

İlginç Bir Sorun!!!

• tekrar mı yuklucez bunu yani eve gecince bir kont edicem tekrar tekrar tşk ilginiz için
  • quote:

tekrar mı yuklucez bunu yani eve gecince bir kont edicem tekrar tekrar tşk ilginiz için

Selam
    Yapacağınız durumu yazdım. Ayrıca programın icon tamir etme bölümünü çalıştırarak tüm geçersiz iconlarınızı onarabilirsiniz.

Bu arada nasıl yapacağınız konusunda PM'de göndermiş bulunmaktayım.
    Kolay gelsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay_KG

quote:

tekrar mı yuklucez bunu yani eve gecince bir kont edicem tekrar tekrar tşk ilginiz için

Selam
    Yapacağınız durumu yazdım. Ayrıca programın icon tamir etme bölümünü çalıştırarak tüm geçersiz iconlarınızı onarabilirsiniz.

Bu arada nasıl yapacağınız konusunda PM'de göndermiş bulunmaktayım.
    Kolay gelsin..

Arkadaşlar sorunu dün akşam itibariyle arkadaşlarımızın yardımıyla çözmüş bulunmaktayım programı geri yüklemek ve icon bölümünde birkaç ayarla eskisi gibi iconların görünümü geri geliyor kısayol işaretleri bile kalktı bilgisayar dün daha iyi durumdaydı bıraktığımda normale döndü yanlız programı aktifleştirene kadar imanım gevredi yani tam sürüme by_kg başta olmak üzere konuyla alakalı yardımını esirgemeyen bütün arkadaşlara tşk ederim saygılar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.