Yarbay
20 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,

Taslaklarım ne zamandır uygulamada bilmiyorum. ama iyi düşünülmüş. Teşekkür ederim.
Birde Teknik yardım bölümündeki konular başlıklar yüzünden kitlenip siliniyor. Daha sabırlı hoşgörülü biri bakarsa sevinirim.

İyi Çalışmalar.
bilgisayara güç geliyor. Işıkları yanıyor. fakat ekrana görüntü vermiyor. Ekaran arızası olabilir diye monitöre bağladık gene görüntü yok. Neden olur bu sorun çözüm yolları nelerdir ?
Mesajımın geçtiği konular sayfası ne zaman düzenlenecek düzgünce ?
daha önce çok iyiydi kaç mesaj geldiği yada yeni mesaj geldiğinde belli oluyordu. Şimdi çok kötü durumda.
Ben bu sorun 1-2 güne düzelir diye bekledim ama sayfa o sayfa boşlandı gibi.

İyi Çalısmalar
Beyler paypaldan hesap açtım. Kredi kartı ekleyeceğim ama kredi kartı fatura adresi ile girdiğiniz hesap aynı olmayabilir diye uyarı verip eklenmiyor. Varmı bu konuda fikri olan ?
Merhaba

Aşagıdaki kullanıcı ödev yapmak için office programını nereden indirebileceğini soruyor. Ben office starter' ın web installer ının linkini vereceğim ama 3. madde bahane gösterilerek konu kitlenmiş. Kullanıcı illegal link istememiş ve konunun kitlenmesi mantıklı gelmedi. Çünkü starter var ayrıyetten OpenOffice gibi ücretsiz office yazılım programı mevcut tavsiye edilebilirdi.
http://forum.donanimhaber.com/m_74514893/tm.htm

İyi Çalışmalar.
tam yeni bir sistem toplama aşamasındayken bi yerden bedavaya Athlon x2 2.8ghz 240 geldi. yeni toplayacağım sistem am3 destekleyecek zaten.
Siz olsaydınız bu işlemciyi overclock edip 3.6 ghz seviyelerinde mi kullanırdınız yoksa Phenom x4 965be mi alırdınız ?
Fiyataaaaaa gellllllllllll millet kaçırmayın derim fiyat mükemmel

PARASIZLIĞIN GÖZÜ KÖR OLSUN

acer i7 2670m işlemi
8 gb ddr3 ram
630m ekran kartı
Orijinal Windows® 7™ Home
Premium
harddiski yazmıyor

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/special/Gunesli-flyer-0709,20201,page_1.html
başka yerde varmı bilmyorum ama forumun sistem tavsiyeleri bölümünde hepsi buradanın verdiği acer laptop reklamı var reklama tıklayınca reklamla gidilen sayfadaki laptop arasında baya fark var. Sizden rica ya reklamı düzeltin ya da kaldırın. Ben şahsen farkı anladığımda kandırılmış hissettim kendimi hoş birşey değil bu.
merhaba arkadaşlar.
Başlıkta belirtildiği gibi 1200- 1300 civarı laptop almayı düşünüyorum. laptoplarla ilgili cok bilgim yok. Bu yüzden sizlerden tavsiyeler bekliyorum.

laptop Kullanım amacı Programlama ve oyun.

işte visual studio ,mssql, dreamweaver, adobe photoshop gibi programlar.
oyun lar ise orta düzey calıstırsa bana yeter.
marka ayrımı yapmıyorum.
Merhaba aspx sayfasında bir değeri bir değişkene nasıl atarım?
Hakkında
Meslek: google.com
İlgi Alanları: Psikoloji
Forum İmzası:
bir kerede söyledinizi yapın kendinize dürüst olun.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.321
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 74.929 (Bu ay: 176)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 205 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.