Şimdi Ara

iletken gümüş cilası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu davayı nerede yani nerelerde satıyorlar amd nin çarpan kilidini kırmak için

• onun yerıne artrıc sılver 3 kullanabılırsın
  • hani şu L2 köprülerini midir nedir onları birleştirmek için hani bu arada o dediğin ne termal sıvımı bilmiyorumda tam olarak
  • benım soledıgım sey termal ıletken ıslemcıyle heatsınk arasına suruoluo ama elektrıgıde ıyı ılettıgı ıcın l2 koprulerını bırlestırmedede kullanılıo
  • tamam bende sana onu söyledim zaten bide mobile yapıyım mı sence onun yanındaki köprüyü birleştirince oluyormuş (BU ARADA SEN NASIL YAPTIN BU KADAR OVERCLOCK HELAL SANA)
  • arabaların rezistansını tamir için olan kitleri kullanabilirsin veya model&maket tipi aletlerin satıldığı dükkanlarda gümüş iletken satılır (oje gibi) en iyisi onlardır , yaklaşık 12-13 milyon gibi bir fiyata satılmakta.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ers1n

benım soledıgım sey termal ıletken ıslemcıyle heatsınk arasına suruoluo ama elektrıgıde ıyı ılettıgı ıcın l2 koprulerını bırlestırmedede kullanılıo

AS3 elektiriği "iyi" ileten bir materyal değil. Çarpan kırmada işe yaracağını da hiç sanmıyorum.
  • dostum nerde oturuyorsun bilmiyorum ama eğer ankarada isen ulus'da konya sokakda elektronikcilerde gümüş iletken sıvı bulabilirsin.
    Tahmini 4-5 milyonliraydı. ben 2 ay önce almıştım. Buarada as3 eğer elektiriği iyi iletseydi işlemcilerin köprülerine bulaşsa hemen yakardı bence bu bilginiz yanlış
  • quote:

Orjinalden alıntı: PoL--E 2½

quote:

Orjinalden alıntı: ers1n

benım soledıgım sey termal ıletken ıslemcıyle heatsınk arasına suruoluo ama elektrıgıde ıyı ılettıgı ıcın l2 koprulerını bırlestırmedede kullanılıo

AS3 elektiriği "iyi" ileten bir materyal değil. Çarpan kırmada işe yaracağını da hiç sanmıyorum.

Evet biliorum iyi bir iletken degil ama icerigi % 99 Gumus olan biseyin iletkenkigi tartısılamaz yani kopru birlestirebilir.
  • yazıcıoglu hanında alt kattaki elektrikcilerde bulabilirsin ama cok ince ve tehlikeli bir is dikkatli ol
    thg de videosu var bi seret istersen
  • ersin hiç köprü birleştirdin mi? birleştirmek için max kaç Ohm direnç gerekiyor denedin mi?
    birleştirilebilir demekle peynir gemisi yürümüyor malesef.
    ayrıyeten AS3'ün içeriği %99 gümüş değil, içinde %99.9 saf mikronize gümüş kullanılmış bir ürün. ağırlık olarak içinde %70 olsa da, elektrik iletkenliği kurşun kalemden kötü olan bir malzeme; çarpan kırmada kullanılamaz. (eh zaten mantıken de olmaz, viskosite olarak da olmaz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoL--E 2½ -- 3 Kasım 2004, 15:14:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: PoL--E 2½

ersin hiç köprü birleştirdin mi? birleştirmek için max kaç Ohm direnç gerekiyor denedin mi?
    birleştirilebilir demekle peynir gemisi yürümüyor malesef.
    ayrıyeten AS3'ün içeriği %99 gümüş değil, içinde %99.9 saf mikronize gümüş kullanılmış bir ürün. ağırlık olarak içinde %70 olsa da, elektrik iletkenliği kurşun kalemden kötü olan bir malzeme; çarpan kırmada kullanılamaz. (eh zaten mantıken de olmaz, viskosite olarak da olmaz)

bundan iyibir açıklama olamazdı sağol pool
  • vizkozite bir maddenin akıskanlıgı anlamına gelir bu konuyla ilgisi nedir anlamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ertug

vizkozite bir maddenin akıskanlıgı anlamına gelir bu konuyla ilgisi nedir anlamadım

akar akar akar..
  • evet yani viskozite viskoz kuvvetlerinin moleküllere etkisi gibin bişi yani akıcılık ne alaka??
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugur_yavuz

evet yani viskozite viskoz kuvvetlerinin moleküllere etkisi gibin bişi yani akıcılık ne alaka??

eğer akarsa(dağılırsa) ve iletim kesilirse bu nasıl bi mod olucak o zaman :))
  • dijital center dan al.orada teknik serviste var.yardımcı olurlar
  • 2B kursun kalemle de yapiliyodu bi zamanlar. Bol bol grafit, elektrigi iyi iletir..
  • bu mod birtek gümüş iletken sıvı ile oluyor kalemin direnci yetmiyor yani gümüş iletken sıvı haricindeki
    maddeler boşa kullanılmış olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: radar

dijital center dan al.orada teknik serviste var.yardımcı olurlar

ayrıca dijitaldeki arkadaşlara laf atmak gibi olacak ama onlar kendi işlerini yapsın yeter
    buarada dijitalde gümüş iletken sıvı yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.