S

Teğmen
24 Haziran 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 87 (Bu ay: 6)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba

Elimizde Seat ibiza 1993 1.5 porshe sistem motora sahip bir araç mevcut.Sorunumuz ise neredeyse herşeyi değiştirmemize rağmen motorun 5 10dk içinde hararet yapması.

Yapılanlar
1.İlk hararetinden sonra silindir kapak contası değişti olmadı.
2.Sorun yine düzelmedi tekrar silindir kapağı taşlandı,siboplara bakıldı,kayışlar değiştirildi,su devirdaim değiştirildi,gaz beyni değiştirildi yine olmadı.
3.Radyatör değişti yine olmadı.

Ayrıca radyatore gelen borularda üst kısım sıcakken alt kısım buz gibi durmakta normalde bu şekildemi olmalı?

Neredeyse herşeyi denedik fakat sorun bir türlü düzelmeli sorun nedir arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.
Arkadaşlar, kamera iee 1394 firewire bağlantısı kullanıyor. Ben de makineyi alır almaz, önce 4p-usb kablo aldım. Kabloyu taktığımda hiçbirşey görmedi. Sonra şansımı 4p-4p kablodan denedim ve vista 64 bit kurulu laptop'a taktım, yine hiçbir kıpırtı olmadı. Son olarak şansımı 4p-6p kablo alıp vista 32 bit kurulu ve dahili iee 1394 firewire bağlantılı 6p girişli pc'de denedim ve yine hiçbir sonuç alamadım.
Kullanım kılavuzunda vista uyumlu yazıyor. Bağlantı yapımında da, bilgisayara bağlandığında ekranda bir "DV" simgesi göreceğim söyleniyor. Geçen gün kamera kayıtlarını cd'ye çeken bir dükkana makinamı bilgisayarına bağlamasını rica ettim ve makina bağlandı ancak "DV" simgesi falan gözükmedi.
Kameramı kendi evimde bilgisayara bağlamak istiyorum ve çıldırmak üzereyim. Sorun kabloda mı ki çok mantıksız, yoksa firewire kartının uyumlu olmama gibi bir ihtimali mi var? Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar ati tray tools çok güzel bir program olmasına rağmen vista 64bitte kullanamıyorduk low level driver sorunu veriyordu sorunu düzelten yamayı ve ati tray toolsun son sürümünü aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...

http://cid-b2de7bc341676981.skydrive.live.com/browse.aspx/Ortak/Ati%20Tray%20Tools?uc=2
arkadaşlar bu üç kulaklıktan ep630 elimde olan bi kulaklık; cx300 ü ep630 dan ayıran özellik dengeli ses bunu biliyoruz şu an alternatif bulk ürün jbl çıktı orj fiyatı 170 ytl fln ve ie4 le kıyaslama yapıyorlar(bass kötü mid ve tiz daha ii diye)yani yine bi cx300 ep630 karşılaştırması gibi :D jbl i kullanan varsa görüşlerini alabilirmiyim birde jbl kabloları plastik olarak ve ip olarak 2 türde çıkarmış ip olanda kablo sesi ortadan kalkıyor bildiklerim bunlar ++ları ---leri bekliyorum
Arkadaşlar wm6 nın mpx200 e uyarlandığını biliyormuydunuz daha fazla bilgi için ve fazlası için mpx.gen.tr forumlarına uğrayabilirisiniz
arkadaşlar sizce hangini almalıyım en iyi oc için
1:abit an8 fatal1ty 313ytl
2:dfi lanparty nf4-d 298ytl
3:epox 9npa+ultra 243ytl
benim power supply 3.3v veremiyor nedense genelde 3.16v filan ama bazen anakarttan bipleme sesleri geliyor ne yapayım
arkadaşlar modlu veya modsuz en iyi overclock yapabileceğim bios hangisidir ???????????*
arkadaşlar bu davayı nerede yani nerelerde satıyorlar amd nin çarpan kilidini kırmak için
arkadaşlar bende barton 2600+ var bir türlü 3200 yapamadım yaptım ama windowsta normal oyuna girince (örnek doom3) 10dakika oynamadan windowsa dönüyor bunun nedeni nedir bide 3200 de çalıştırınca voltajı kaç vereyim ondan gibi yapıyor çünkü. 1,719 en son yaptım yinede atmıştı ama önerileriz
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Sorunsuz Satışları
(Referans):DiabloXT ;teknikel ;takipci vs....
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 22 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 241
İkinci El Bölümü Mesajları: 100
Konularının görüntülenme sayısı: 19.869 (Bu ay: 204)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 15 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.