Şimdi Ara

İlan hakkında görüşleriniz gerek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam sizi cok uzer,elektrik aksami zayiftir almayin 307..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paco-De Lucia

Hocam sizi cok uzer,elektrik aksami zayiftir almayin 307..

Genelde şikayetçi olan kişiler sahibi olmayan insanlar sahipleriyle konuştuğum da herkes memnun çok mu masraf çıkarır

• Bence fiyatına göre iyi , mutlaka bir ustaya baktırın , baktırmadan almayın , ağır bakımları yapılmış mı öğrenin
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

Bence fiyatına göre iyi , mutlaka bir ustaya baktırın , baktırmadan almayın , ağır bakımları yapılmış mı öğrenin

Eniştem peugeot servisin de usta biraz da o yüzden almak istiyorum ona sordum sadece fiyatın 1 2 bin fazla olduğunu söylüyor zaten aracı almaya gidersek oda gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: PewDiePie

quote:

Orijinalden alıntı: DrMobile

Bence fiyatına göre iyi , mutlaka bir ustaya baktırın , baktırmadan almayın , ağır bakımları yapılmış mı öğrenin

Eniştem peugeot servisin de usta biraz da o yüzden almak istiyorum ona sordum sadece fiyatın 1 2 bin fazla olduğunu söylüyor zaten aracı almaya gidersek oda gelecek

Pazarlıkla indirebilirseniz güzel , hem sağlam ustanızda var , sırtınız yere gelmez.
  • 2006 ve öncesi modellerde sıkıntı var benim bildiğim.. Ama çevremde bu aracı kullanan kimseden şikayet duymadım.. Bu dediğim sadece buralardan okuduklarımdan çıkardığım.
  • çöp. Almayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dudeykewl -- 27 Nisan 2015; 13:55:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence guzel arac. 110Luk dizelde gayet iyi. Baska bi sorun biseyi yoksa pazarlikla alinir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 27 Nisan 2015; 14:01:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Bence guzel arac. 110Luk dizelde gayet iyi. Baska bi sorun biseyi yoksa pazarlikla alinir

Tramerde 400 liralık çarpma sonucu oluşan kayıt var kilometrede oynanmamış

• Şunu buraya bırakayım.

http://forum.donanimhaber.com/m_20739466/tm.htm

Bir de kendi tecrübem: Tanıdığın 307 vardı dizel. Araba daha 120 binde. Arıza kodu veriyordu. Cihazla kontrol ettim. İki enjektör yakıt kaçırıyormuş. Enjektör fiyatları da malum.
     İlan hakkında görüşleriniz gerek

• Eğer ustaniz varsa Peugeot alın kesinlikle alirken zaten tanıdık hemde baya tanıdık ustaniz arabayi Süzer al yada alma der. Zaten al derse temizdir ve ilerde cok masraf acmaz. Ufak tefek masraflari da ustaniz halleder. Gül gibi gecinir gidersiniz benden size tavsiye temiz bi Peugeot alın üzülmezsiniz. Kendi usta-araba modelimden biliyorum bu iliskiyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TALENJEKTAZİ -- 27 Nisan 2015; 14:04:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PewDiePie

quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Bence guzel arac. 110Luk dizelde gayet iyi. Baska bi sorun biseyi yoksa pazarlikla alinir

Tramerde 400 liralık çarpma sonucu oluşan kayıt var kilometrede oynanmamış

400 lira muhim degil. Yinede bi ekspertize gosterip boyasina motoruna baktirilip alinir bence. Ama fiyatta biraz guzellik yapsin. Az daha ciksan 308 alirsin o paraya

Ha bu arada buttim sanirim orasi. Dolayisiyla galeriden olma ihtimali var sanki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 27 Nisan 2015; 14:07:05 >

• Bu araç 2005 yani benim baktığımın bi önceki kasası o kasada sorun yaşayan çok okudum
  • şirkette eşek niyetine kullandığımız pejolar standart bakım ufak tefek arızalar dışında bizi üzmedi. burada pejoyu kötüleyen kişilerin 12 14 yaşlarında olduğunu düşünüyorum.
  • Bence makyajlı 307 ler çok albenili duruyor. Motoru da gayet sağlam hem iyi gider hem az tüketir ancak buna yakın fiyatlarda 308 varken 30 bin lira 307 ye mümkün değil verilmez. İlandaki araca Ölene kadar binebilirsiniz ama en azından 27-28 e kadar düşürmeye çalışın 30 vereceksenizde biraz daha zorlayıp 32 ye 2008 dizel 308 lere bakın derim

• quote:

Orijinalden alıntı: omcool

Bence makyajlı 307 ler çok albenili duruyor. Motoru da gayet sağlam hem iyi gider hem az tüketir ancak buna yakın fiyatlarda 308 varken 30 bin lira 307 ye mümkün değil verilmez. İlandaki araca Ölene kadar binebilirsiniz ama en azından 27-28 e kadar düşürmeye çalışın 30 vereceksenizde biraz daha zorlayıp 32 ye 2008 dizel 308 lere bakın derim

Haklısınız 30 çok gibi 28e düşürmeye çalışıyoruz bakalım
  • Bu forumda Pejo alayım mı dersen alacağın cevap %90 hayır olur. Bahaneleri ise fransız, çok arıza çıkartır, elektroniği kusurlu, parçası ucuz değil, bir de dizelse tamam zaten şenlik var.

Araç 300 binde olsa, o km de dizel araç alınmaz saatli bomba derler
    Araç 100 binde olsa, km düşürülmüştür o, hem ne biliyon bakımlarının düzgün yapılıdğını boşver alma derler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Discursive

Bu forumda Pejo alayım mı dersen alacağın cevap %90 hayır olur. Bahaneleri ise fransız, çok arıza çıkartır, elektroniği kusurlu, parçası ucuz değil, bir de dizelse tamam zaten şenlik var.

Araç 300 binde olsa, o km de dizel araç alınmaz saatli bomba derler
    Araç 100 binde olsa, km düşürülmüştür o, hem ne biliyon bakımlarının düzgün yapılıdğını boşver alma derler.

Araç kafama yattı gibi bakalım fiyatta anlaşırsak alıcam gibi sorun çıkacağını düşünmüyorum
  • kuzenim 35 bin tl ye amasyadan 2012 model 308 aldı daha 9 binde bu araç 307 ve 2007 model arada 5 bin tl cik fark var sadece bana fiyat yüksek geldi belki de dizel olduğu içindir tercih sizin kıyaslamanızı yapın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.