Şimdi Ara

Punto evo 1.4 multiair nasıl bilirsiniz Pazartesi alıcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
6.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 yaşında Üniversitesi öğrencisiyim ilk aracım olucak full bir punto evo buldum 1.4 benzinli multiair 105 hp 6 ileri
    Araç full cam tavanından start stopuna hillholder ından fabrika çıkışı müzik sistemine kadar dolu 2010 model fiyat olarak 28 29 civarı anlaşıcaz gibi araç hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum az yakması bakım v.b . Masraflarının az olması ve donanımlı olması benim için +ları varsa eksilerinide sizden duymak isterim her türlü yorumunuzu bekliyorum

Birde piyasadaki durumu nedir dizelleri çok tutuluyor da benzinlileri nasıl araç sahibinin dediğine göre şehir içi 100 tl benzinle 270 280 km gidiyor diyor

• tam 4 ay kullandım sattım dostum cok iyi bilirim özellik olarak iyidir ancak o araç cok yakıyor o yüzden tutulmuyor bundan emin ol şehir içi 8litrenin altına inmek zor az yakıyor diyen yalan söyler benim araba 25 binde mavi renktı cok seviyordum ama yakitina karşı gelemedim 25.5 alıp 26.500 e vermistim geçen sene .performans olarak 3ve 4 vites gayet güzel ama kalkışlarda biraz sıkıntı yaşarsın o motor tutulmadı nedense fiyat üretimi durdurdu lpg varsa al derim yoksa cok yakar
  • Araçta LPG yok bu dediğin kafamı karıştırdı hocam tutulmayan bir araç almak istemem bir kere ağzımız yandı çünkü ancak 77 bg ye göre daha iyi gibi geldi bu motor
  • fire motordan iyidir ancak test edin göreceksiniz atmosferik sonuçta 3ve 4 viteste arabanın gücünü goruyorsunuz şehir içinde fark edemezsiniz aradaki farkı .130 tork üretiyor sonuçta .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpowex -- 22 Haziran 2014; 0:27:24 >
  • Hocam kafam karıştı valla araç çok dolu ve temiz ancak 7 litreden fazla yakarsada alınmaz sonuçta 1.4 araba LPG uyumu nasıl birde Allah göstermesin sıkıştık diyelim elden çıkarırken zorlanırmıyız. Yol tutuşu yüksek hızlarda savurması yol sesi falan nasıl
  • yol tutuşu güzel elektronik direksiyon var zaten hızlandıkça sertlesiyor. donanım olarak on numara viraj duyumlu sıs farı vs. ancak yakiti cok yakar adam agzi ile demis zaten 270 km diye 8 litreden aşağıya inmek zor . 2. eli bir multijet kadar kolay satilmaz ha zaten genel olarak punto 2. el zayıf grandpunto forumuna gir oradaki puntocular 2.elden şikayetçi sıfıri 50 milyar şu an en dolu 2.elini 40 yazıyorlar alan yok . bana sormak olursan zaten öğrencisin 1.3 mültıjet al . hem vergiden yırtarsin. ya da benim gibi yap opel corsa al 1.3 aynı motor malzemesi var opelin tadına bak kalite olarak . yine de son karar senin fazla yaksin donanımlı olsun diyorsan alabilirsin
  • Hocam araçtan soğudum gibi dizele maalesef bütçe yetmiyor corsada bu kadar donanım yok zaten beni cezbedende donanımıydı
  • kardeş almanı isterim ancak doğrusu bu lpgli bul biraz bekle.
  • Lpg de sıkıntı olabiliyormuş galiba
  • start stop için brc my 11 kıt lazım performansı düşer mi bilmiyorum iyi araştırmak lazım ama 77liklre cok uyumlu hiç sıkıntılı değil az da yakıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevo16

Hocam kafam karıştı valla araç çok dolu ve temiz ancak 7 litreden fazla yakarsada alınmaz sonuçta 1.4 araba LPG uyumu nasıl birde Allah göstermesin sıkıştık diyelim elden çıkarırken zorlanırmıyız. Yol tutuşu yüksek hızlarda savurması yol sesi falan nasıl

Hocam siz neden bahsediyorsunuz dizel araçlar 6 6.5 litre yakar şehiriçinde. Sürekli şehiriçi kısa mesafeler halinde kullanılan hiçbir benzinli otomobil 9 litrenin altına düşemez. Siz boşverin milletin aracım şu kadar yakıyor bu kadar yakıyor dediğine. Eğer çok kullanacaksanız aracı dizel veya lpgli bir araç bakın.
  • tuplu olarak 27-28 kurusu asacagini zannetmiyorum yeni nesil motorlarin cogu sikistiriliyor,haddinden fazla beygir yuklemesi yapilinca performans artiyor haliyle dogru orantili yakit tuketimide artiyor bakiniz 1.2 tsi haftasonu kullanilacaksa donanimi icin alinir
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

tuplu olarak 27-28 kurusu asacagini zannetmiyorum yeni nesil motorlarin cogu sikistiriliyor,haddinden fazla beygir yuklemesi yapilinca performans artiyor haliyle dogru orantili yakit tuketimide artiyor bakiniz 1.2 tsi haftasonu kullanilacaksa donanimi icin alinir
    malum sitede ilanı varsa lınk yolla merak ettım aracı
  • quote:

tuplu olarak 27-28 kurusu asacagini zannetmiyorum yeni nesil motorlarin cogu sikistiriliyor,haddinden fazla beygir yuklemesi yapilinca performans artiyor haliyle dogru orantili yakit tuketimide artiyor bakiniz 1.2 tsi haftasonu kullanilacaksa donanimi icin alinir

adam 28.29 diyo sen 1.2 tsı diyorsun dalga mi geçiyon hemşerim .
  • Fire al. Sorunsuzdur
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpowex

tam 4 ay kullandım sattım dostum cok iyi bilirim özellik olarak iyidir ancak o araç cok yakıyor o yüzden tutulmuyor bundan emin ol şehir içi 8litrenin altına inmek zor az yakıyor diyen yalan söyler benim araba 25 binde mavi renktı cok seviyordum ama yakitina karşı gelemedim 25.5 alıp 26.500 e vermistim geçen sene .performans olarak 3ve 4 vites gayet güzel ama kalkışlarda biraz sıkıntı yaşarsın o motor tutulmadı nedense fiyat üretimi durdurdu lpg varsa al derim yoksa cok yakar

şehiriçi 8lt çokmu daha az yakan benzinli varda bizmi bilmiyoruz dizel bile 6lt yakıyor 1.2 bile 7 lt den fazla yakıyor
  • araba o kadar yakıyor arkadaş öğrenci onun altından nasıl kalkacak lpg uyar öyle adama arabayı alıp gezmedikten sonra ne ise yarar . ne yazıkki piyasada 7.5 altında yakan benzinli araç yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttyahoss

Fire al. Sorunsuzdur

bilmeden konuşma fire ile multiair yanyana konmaz fire güçsüz bir motor punto ya yakışmıyor palio motorundan hallice multiair ile arasında en fazla 1 litre oynar 100 km de bence aradaki performans içinde 100 km de 4 lira fazla vermek koymaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpowex

quote:

adam 28.29 diyo sen 1.2 tsı diyorsun dalga mi geçiyon hemşerim .

Nasil dalga geciyormusun,anlamadim ? 1.2 tsi az yakan bir motor degil,onu ornek olarak verdim.28-29 olarak butcesini belirtmis,ben sehir ici km basina tuketimi kastettim.
  • Sevo16 S kullanıcısına yanıt
    100 tl ile şehiriçi 280 km çok iyi benzinli olarak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.