Şimdi Ara

İlan daki QUASHQAİ alacak karşılığında alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar daha önce 35 Bin TL ye araç almak içi tavsiye konusu açmıştım ama bir durum oldu ve alacaklı olduğum kişi aracını vermek istiyor araca en fazla 1 yıl bilebilirm daha sonra satacam sizce bu arac alınırmı

2015 7. Ay trafiğe çıkmış 26 bin tl şişirme bir tramer kaydı çıkıyor arabada sadece sağ çamurluk boyalı kapıdan boya var fiyatı 80 bin tl

Bir kaç gün içinde karar vermem lazım sizce ne yapmalıyım

• 1) İlan nerede?

2) Tramer şişirme falan bu yalanlara inanmayın
  • Airapper A kullanıcısına yanıt
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-panoramik-tavan-18-binde-280874535/detay

İlanı yapıştırma yi unutmuşum kusura bakmayın
  • 26 bin iyi rakam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

26 bin iyi rakam.
    26 bin sadece çamurluk ve kapı boyası olması zor.
  • hocam size sadece sunu soyleyeyim, bu araci 80bin tl ye zor satarsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

26 bin sadece çamurluk ve kapı boyası olması zor.

Alıntıları Göster
    aracı sana verip kurtulmaya çalışıyor
  • Satabiliyorsa satıp paranızı versin... tek boya ile 26bin hasar ne hasarıymış öyle?
  • Hocam kapı fazla olmuş şimdi sordum da tekrar sadece çamurluk dedi expertiz raporuna bakacam pazartesi tekrar sigortacı arkadaştan da detaylı bilgi alacam otomatik vites sevmem ama alacak karşılığı olacağı için satmakta zorlanirmiyim onu bilmiyorm
  • captaingurkan kullanıcısına yanıt
    Ben daha önce sahibinden de aşka ilanlar da şişirme yaptıklarını görmüştüm öyle diyorlardı yani kendisi de bana öyle dedi peki bu araca en fazla ne kadar verilir sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: captaingurkan

Satabiliyorsa satıp paranızı versin... tek boya ile 26bin hasar ne hasarıymış öyle?

Arkadaş çok güzel söylemiş, satsın paranızı ödesin. Bence 26.000 hasar kayıtlı arabayı size verip kurtulacak.
  • Hocam alacak olayı da çok karışık başka birinin borcu var bana ama ödeyemiyor. Bu galeri sahibi tanidigi oldugu icin dediki ben sana iyilik yapayim arac vereyim ben sonra hallederim kendisi ile aramda dedi ve teklifleri sundu. Aslında o ilan sahibinin satışa koyduğu diğer araçlarla da olabilir ama en mantıklısı bu gibi birde citroen partner var temiz olarak
    ( sahibinden de bu aracın en ucuzu 90 bin + gibi kafam çok karışık )
    Mobilden yazıyorum yanlış oluyor bazı kelimeler kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlbozkurt -- 16 Nisan 2016; 21:28:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlbozkurt

Hocam alacak olayı da çok karışık başka birinin borcu var bana ama ödeyemiyor. Bu galeri sahibi tanidigi oldugu icin dediki ben sana iyilik yapayim arac vereyim ben sonra hallederim kendisi ile aramda dedi ve teklifleri sundu. Aslında o ilan sahibinin satışa koyduğu diğer araçlarla da olabilir ama en mantıklısı bu gibi birde citroen partner var temiz olarak
    ( sahibinden de bu aracın en ucuzu 90 bin + gibi kafam çok karışık )
    Mobilden yazıyorum yanlış oluyor bazı kelimeler kusura bakmayın

Sana borcunu ödeyemeyeceğini bilen adama galerici iyilik yapip kendine borçlandircak öylemi.

Kardeşim seni çok fena ortaya almislar haberin olsun.

Sana pert qq yu iteliyorlar.

Gerci ölüsü para qq nun da

• mlbozkurt M kullanıcısına yanıt
    Piyasasını qq sahibi arkadaşlar daha iyi bilirler, ancak ortada bir tutarsızlık olduğuna dikkat çekmek istedim. Siz de alayım parayı kurtarayım düşüncesinde olabilirsiniz ancak aracı dediğiniz gibi şase numarasından sigortacı tanıdığınızdan sorgulatın.
  • Bence alttan yemiştir bu darbeyi. Bende de olmuştu. Aracım zaten yere yakındı kaldırıma çıkınca kaportada sadece tampon hasar aldı ama motor dahil altta aklına gelen herşey çöp oldu. Sonuç =pert
  • Evet bu araçta kaldırma çıkmış bayan kullanıyor zaten

Yanlış şöyle birşey var zorunlu değilim amaç borcuma
    Karşılık denk geliyorsa alacam yoksa almayacam veya dahada düşürecem fiyatı

Birde aynı arkadaşta partner tepe var oda belki olabilir diyorum ama nasıl olur bilemedim
  • Alacaklı oldugun kişiye göre degişir param kalır bela olur belli bir yazılı güvencende yoksa ancak o zaman düşünülebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlbozkurt

Evet bu araçta kaldırma çıkmış bayan kullanıyor zaten

Yanlış şöyle birşey var zorunlu değilim amaç borcuma
    Karşılık denk geliyorsa alacam yoksa almayacam veya dahada düşürecem fiyatı

Birde aynı arkadaşta partner tepe var oda belki olabilir diyorum ama nasıl olur bilemedim
    Eskper rakamı şişirmiş falan yalanlarına inanmayın. Artık öyle bir zaman ki sinekten yağ çıkartıyor sigorta firmaları.

80 000 tl de o araç için büyük para. Hasarlı araç satan kişilere ve ilanlarına bakın. En fazla 1000 tl hasarı var, kaporta hasarı var vs deyip piyasanın 20 000 aşağısına satmaya çalışıyorlar. E neden sen yaptırıp satmıyorsun deyince de çok araba geliyor uğraşamıyoruz vs diyorlar.

Darbe dediğiniz şey bir parçanın ezilip pert olması ile sönümlenen bir şey değildir. Darbe esnasında alınan enerji aracın bütün şasisi tarafından emilir ve bu esnada şiddetine bağlı olarak önüne ne gelirse (alt takım, motor ve diğer montajlı parçalar vs...) yalar geçer. Sonrasında ise yolda düz gidemeyen, sürekli elektirik arızası veren, rot balans tutmayan bir aracınız olur. Uzak durun derim.

Geçenlerde de bir Scirocco ilanı gördüm. Sel pertiymiş de hasar yüksek gösterilip sigortacı parasını almışmış vs... Bunların hepsi ''yalan''. Yok öyle bir dünya. Alnı secdeden kalkmayan arkadaşım bile bana günde 2 kere yalan söylüyor, o da galerici al sat işi yapıyor.

• Kalavun kullanıcısına yanıt
    Daha önce çok motor vs alıp sattım küçüklü büyüklü ama araç satmadım ondan pek bir bilgim yoktur. Zaten bu araca ben binemem en fazla bir yıl kullanabilirim. Bütçemi aşıyor çünkü en iyisi uzak durmak bu araçtan

Birde bu arac var bu nasıldır bu arac hakkında bilgim yoktur temiz diyor buna ama bastırmak gerek tabi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-peugeot-firsat-araci-hatasiz-boyasiz-292646623/detay
  • mlbozkurt M kullanıcısına yanıt
    Konu hakkında bilgim yok. Ticari araç konusu farklı bir alan Hocam. Ama kilometresinin orjinal olduğundan emin olmanızı tavsiye ederim.

Kolay gelsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.