Şimdi Ara

Renault Symbol 1.5dCi 90bg tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
34.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracın yakıt tüketimi düşük o konuda sıkıntı yok. Bu aracı almayı düşünüyoruz. Araç hakkında bilgi sahibi olanlar yorum yapabilir mi?

• -2012 thalia symbollerden sonra cıktılar 2013 başlangıç üretimi devam ediyor

-En boşu Joy

-En dolusu Touch

-75hp-90Hp iki modeli var

-Genellikle rent a car aracı , ilanlardakilerdekilerin çoğuda Kurumsal kiralama şirketlerinin araçları

-Dolu paket ve beyaz hariç renkleri genellikle rent a carda olmaz onlara agırlıklı bakabilirsiniz

- Agır bakımlarıda 4Yıl yd 80.000kmde bir yapılır

Sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4153B7648

-2012 thalia symbollerden sonra cıktılar 2013 başlangıç üretimi devam ediyor

-En boşu Joy

-En dolusu Touch

-75hp-90Hp iki modeli var

-Genellikle rent a car aracı , ilanlardakilerdekilerin çoğuda Kurumsal kiralama şirketlerinin araçları

-Dolu paket ve beyaz hariç renkleri genellikle rent a carda olmaz onlara agırlıklı bakabilirsiniz

- Agır bakımlarıda 4Yıl yd 80.000kmde bir yapılır

Sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz
    öncelikle cevap için teşekkür ederim. paketleri incelemiştim. 2014 model 1.5dci 90 hp Joy paket bir araç bakıyoruz şuan. Araca teneke diyen oldukça fazla insan var. Allah korusun bir kaza durumunda güvenlik en önemlisi. Aile aracı olarak baktığımızda eksi ve artıları nelerdir?

• 2013 de babama şirket aracı olarak verildi.Aile için alınmaz araç.Bize sıfır gelmişti.Yol tutmaz konfor yalıtım 0 kronik geri vites sorunu var 2013 modellerde ara ara geri vitese geçmez.Geri vites lambası yaksa da.geri gitmeyi beklerken araba ileri kaçar. 269 bin de henüz araç. 170 bin civarı turbo hortumu patlattı 260bin de turbo kesti. direksiyon-vites topuzu 100 bin e gelmeden tamamen soyulmuştu.tüm bakımlar sanayide yapıldı bahsettiklerim dışında bir masrafı olmadı. 1.5 75bg olan model joy paket.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güvenlik önemli ise symbol bakmayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CaptainTeeemo kullanıcısına yanıt
    aile aracı olarak almayı düşünüyoruz ama gelen yorumlardan sonra başka bir model bakmayı düşünüyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Güvenlik önemli ise symbol bakmayın
    yakıt ve güvenlik önemli. 40.000'e kadar bütçemiz var ne bakmalıyız sizce hocam aile için
  • 2015 symbol kullanma imkanım oldu , Otoyolda 3 şeritin de dolu ve aralara hızlı girmeniz gereken bir trafikde kullandım hem de.Bu kadar güvensiz ve hissiyatsız bir şey kullandığımı hatırlamıyorum.Kötülemek için de demiyorum yakıtı falan çok güzel tabiri caizse kokluyor ama aile arabası değil

• hoppacuppa1 H kullanıcısına yanıt
    Yakıtta sıkıntı yok da güvenlik kriterini kaşılayacak bi araç değil symbol.

Bu bütçeyle de dizel, güvenli aile aracı olarak aveo sedan öneririm, 1.3 dizel, vergiden de kazancınız olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DesertEagle67

2015 symbol kullanma imkanım oldu , Otoyolda 3 şeritin de dolu ve aralara hızlı girmeniz gereken bir trafikde kullandım hem de.Bu kadar güvensiz ve hissiyatsız bir şey kullandığımı hatırlamıyorum.Kötülemek için de demiyorum yakıtı falan çok güzel tabiri caizse kokluyor ama aile arabası değil
    güvenlik ve sağlamlık her aile için olduğu gibi en önemli unsur fakat kime sorduysam araç için teneke güvensiz yorumu aldım kafam baya bir karıştı
    Symbol sizi sadece bir yerden bir yere götürmeye yarar.Beklentiniz daha yüksek ise hiç bakmayın

• DesertEagle67 kullanıcısına yanıt
    Öneriniz var mıdır 40.000 tlye yakıt ve güvenlik konusunda iyi bir araç aile için?
    40 bin civarı fazla eski olmayan dizel motorlu olarak ;C4 ,Fluence , Corolla önerebilirim benzin&lpg derseniz bu aralık daha da açılır fakat yılda artar

• quote:

Orijinalden alıntı: hoppacuppa1

aile aracı olarak almayı düşünüyoruz ama gelen yorumlardan sonra başka bir model bakmayı düşünüyoruz
    hocam konu güvenlik ise symbol akla gelecek en son araç öyle diyeyim.Tek artısı az yakıyor oluşu.daha düşük model daha sağlam arabalar bakmanizi oneririm megane2 gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o fiyata symbol bulunur mu bilmem ama yorumlar fazla abartılı geldi bana bende uzun yolda tecrübe ettim elmadağ yokuşunu çıkarke inerken virajlarda tanık oldum aile için yeterli bir araç.Bekleti yüksek değilse daha önce iyi arabalar sürmediyseniz size iyi gelir yol tutuşu rakiplerinden biraz zayıf ama ralli yapmayacaksanız yeterli içi geniş diz mesafesi bagajı çok iyi sınıfına göre çekişi yakıtı çok iyi sessiz sayılabilir bir motoru var.
    Bu araçlar zaten hız araçları değildir . Oyüzden beterini düşünmeye gerek günümüz hayatımızda ekonomik bir aile icin Yürütme maliyetleri en düşük araçtır her söylenenlere bakmayın hayırlı olsun şimdiden

• Kısa bir süre manuel olanını kullandım, hızlanma konusunda yeterli motora sahip ama yol tutuş zayıf, yüksek hızlarda şeritte sabit bile durmuyordu. Frenler de aynı şekilde zayıf. Açıkçası bana hiç güven vermedi.

Ha "ben sakin kullanırım yüksek hıza çıkmam, sınırları zorlamam, usul usul sağa sola giderim" derseniz binilmeye binilir, ekonomik araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: o.lut03

o fiyata symbol bulunur mu bilmem ama yorumlar fazla abartılı geldi bana bende uzun yolda tecrübe ettim elmadağ yokuşunu çıkarke inerken virajlarda tanık oldum aile için yeterli bir araç.Bekleti yüksek değilse daha önce iyi arabalar sürmediyseniz size iyi gelir yol tutuşu rakiplerinden biraz zayıf ama ralli yapmayacaksanız yeterli içi geniş diz mesafesi bagajı çok iyi sınıfına göre çekişi yakıtı çok iyi sessiz sayılabilir bir motoru var.
    yorum için öncelikle teşekkür ederim. şehir içinde hız falan yapmak zaten bize uygun değil. uzun yolda yine 130-150 arası hızla seyir edilebilir. tanıdık birinden 700 tl hasar kayıtlı 105 bin kmde 2014 1.5 dci joy 90 bg symbol'u pazarlıkla yaklaşık 40-41 arası fiyata almayı düşünüyoruz o yüzden siz değerli dh ailesinden araçla ilgili bilgi almak istedim tekrar teşekkürler yorum için

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4153B7648

Bu araçlar zaten hız araçları değildir . Oyüzden beterini düşünmeye gerek günümüz hayatımızda ekonomik bir aile icin Yürütme maliyetleri en düşük araçtır her söylenenlere bakmayın hayırlı olsun şimdiden
    sağolun hocam teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

Kısa bir süre manuel olanını kullandım, hızlanma konusunda yeterli motora sahip ama yol tutuş zayıf, yüksek hızlarda şeritte sabit bile durmuyordu. Frenler de aynı şekilde zayıf. Açıkçası bana hiç güven vermedi.

Ha "ben sakin kullanırım yüksek hıza çıkmam, sınırları zorlamam, usul usul sağa sola giderim" derseniz binilmeye binilir, ekonomik araç.
    fren zayıf derken araçtaki abs yetersiz mi kalıyor? yorum için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.