Şimdi Ara

İki bakan, birbirlerinin akrabalarını kendi kurumlarına müdür atadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, birbirlerinin akrabalarını karşılıklı olarak kendi kurumlarına müdür olarak atadı.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/201703201027710144-bakan-akraba-mudur/

• sonları geliyor az kaldı

en çok istediğim şey şu akpli bakanların ve torpillilerin yargılanması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekizeşittirbüyükd

sonları geliyor az kaldı

Bunun bende yargılanmasını isterim.

Torpil ve adam kayırmaya acımayacaksın hiç alacaksın yetkiyi dımdızlak kalacak ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

sonları geliyor az kaldı

Torpil ve adam kayırmaya acımayacaksın hiç alacaksın yetkiyi dımdızlak kalacak ortada.

işe yarar devlet kurumlarını da mahvediyorlar

ülkesini seven bunu yapar mı?

muhalif veya akpli olarak değil de Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak düşünürsek içler acısı halimizi göreceğiz zaten

• Şaşıran var mı?

Varsa, ona kocaman günaydın...
  • sözcü'de 2-3 yıl sonra kapatılınca bunları kim haber yapacak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trendium-moda

sözcü'de 2-3 yıl sonra kapatılınca bunları kim haber yapacak?

2-3 yıl mı? çok iyimsersin....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

sonları geliyor az kaldı

işe yarar devlet kurumlarını da mahvediyorlar

ülkesini seven bunu yapar mı?

muhalif veya akpli olarak değil de Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak düşünürsek içler acısı halimizi göreceğiz zaten

Onun dedigine inandin mi?

Devlete kendi adamlarini koymayi sart olarak goren, kanunsuzda olsa devlet islerinin yurumesi icin herseyin yapilacagini dusunen biri sirf normal yandas degil de akraba diye yargilansin mi diyecek?

Su torpillere, adam kayirmalara su secmenler karsi olsa zaten gerekli tepkiyi coktan verirlerdi. Adamlar gidip ayeti cevirip kullaniyor ve hala tam destek aliyor.

• Başka konularda da söyledim; Bu durum AKP'ye has bir durum değil aslında. Bizim kültürümüzde var ve bunun yaşanmadığı az dönem vardır.

AKP'nin en büyük avantajı/dezavantajı, 15 yıldır gücü tek başına elinde bulunduruyor olmasıdır. Geneli kişisel ve hızlı beklenti içerisinde olan bir toplumdan oy alabilmeniz için eğitim, sağlık ya da uzun vadeli yatırımlarla değil, kısa vadeli ve doğrudan bireylere avantaj sağlayacak yatırımlarla gelmeniz gerekiyor.

Tamamen hayal, ama yarın CHP aynı güçle iktidara gelse, aynı durum CHP için de geçerli olacak. Çünkü seçen halk ve bu halkın beklentileri aynı olacak.

Unutmayın ki, ne yolsuzluk ne de PKK ile gizli görüşmeler AKP'nin oyunu düşüremedi, ki aksine her seferinde seçimlerden daha güçlü bir şekilde çıktı. Yani, bu tür konular toplumun çoğunluğunun umrunda değil.

• Kusura bakmayin da herkes hak edildigi gibi yönetilir.Bizde demek ki bunu hak ediyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: webbie

Başka konularda da söyledim; Bu durum AKP'ye has bir durum değil aslında. Bizim kültürümüzde var ve bunun yaşanmadığı az dönem vardır.

AKP'nin en büyük avantajı/dezavantajı, 15 yıldır gücü tek başına elinde bulunduruyor olmasıdır. Geneli kişisel ve hızlı beklenti içerisinde olan bir toplumdan oy alabilmeniz için eğitim, sağlık ya da uzun vadeli yatırımlarla değil, kısa vadeli ve doğrudan bireylere avantaj sağlayacak yatırımlarla gelmeniz gerekiyor.

Tamamen hayal, ama yarın CHP aynı güçle iktidara gelse, aynı durum CHP için de geçerli olacak. Çünkü seçen halk ve bu halkın beklentileri aynı olacak.

Unutmayın ki, ne yolsuzluk ne de PKK ile gizli görüşmeler AKP'nin oyunu düşüremedi, ki aksine her seferinde seçimlerden daha güçlü bir şekilde çıktı. Yani, bu tür konular toplumun çoğunluğunun umrunda değil.

haberi suputnik yapmış hani ruslar dost idi tersine çalışıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: haydarkarapuar

quote:

Orijinalden alıntı: webbie

Başka konularda da söyledim; Bu durum AKP'ye has bir durum değil aslında. Bizim kültürümüzde var ve bunun yaşanmadığı az dönem vardır.

haberi suputnik yapmış hani ruslar dost idi tersine çalışıyorlar

Devletler dost olmaz; çıkarları doğrultusunda birlikte hareket ederler. Ancak bizim düştüğümüz hata "Denize düşen yılana sarılır" deyimine uygun bir şekilde, durmadan yılan değiştiriyoruz. Maalesef ki taşıma su ile ekonomiyi ayakta tutmaya çalışmak, Davutoğlu'nun dış politika bilmezliği ve Katar'ın sıcak parası için güneyimizdeki savaşa benzin dökmüş olmak gibi çeşitli nedenlerle saçmalamanın dozunu kaçırdık.

Rusya ile düşman olmak kesinlikle çok kötüdür; ama dost olmak, şu anki konjonktürde çok daha kötü sonuçlar doğurabilir.

İthalatımız büyük oranda Batı'nın büyük ekonomilerine bağlı.
    İhracatımız büyük oranda Batı'nın büyük ekonomilerine bağlı.
    Finans sektörümüz büyük oranda Batı'nın büyük ekonomilerinin elinde.
    Sanayi kuruluşlarımızın birçoğu doğrudan ya da iştirak yoluyla Batı'nın büyük ekonomilerinin elinde.

Amerika Birleşik Devletleri dışında, hiçbir ülke tek başına Türkiye kadar büyük bir ekonomiyi tek başına ayakta tutabilecek ekonomiyi oluşturamaz. Hele ki Rusya gibi ekonomik krizle boğuşan ve bunun yanında siyasal krizleri hergün bastıran bir ülke kesinlikle yeterli olmaz.

Batı'dan uzaklaşıp da gözümüzü başka diyarlar çevirmeye kalkarsak, karşımıza yine Batı çıkar. Rusya ve uyduları dışında, Ortadoğu veya diğer ekonomiler de zaten Amerika'nın, Batı'nın ya da Çin gibi başka emperyalistlerin güdümünde olduğundan, eğer ki kapitalizm içerisinde varlığımızı sürdürmek istiyorsak, olan ilişkilerimizi bozmak yerine, en kısa sürede eğitim sistemini toparlayıp, uzun vadeli sanayi ve teknoloji yatırımlarına geçiş yapmamız gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaRQuE

Tipe bk hele nasil uste cikmaya calisiyor

• Yazıklar olsun bu memleketi soyanlara,
    Yazıklar olsun bu memleketi parselleyenlere,
    Hak yakındır,allahın adaleti vardır...

Ahir vakti en çok yanacaklarda; dini kullanıp kendi menfaatlerini giderenlerdir.
  • Hele bir de referandumdan evet çıkarsa 18 yaşındaki akrabalarını daha nerelerde göreceğiz onu merak ediyorum ben.

• Bu halka müstahak. Eskiden gizli yaptıkları işleri, sizlerin şımartması sayesinde artık gözünüze soka soka yapıyorlar.

Eskiden üzülüyordum ama artık keyifle izliyorum.
  • Swinger

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ülke daha fazlasını hakkediyor bu koyunvesazan ve çomarlarla daha büyük türkiye için eşini dostunu tüm akrabalarını yerleştir devlete ses çıkarma ----napalım böyle gelmiş böyle gider chp olsa farklımı olacak boşver sen kendi işine bak vsvs evet çıkarsa umrumda değil artık
  • DoğanGörünümlüToros kullanıcısına yanıt
    Benimde aklıma bu gelmişti haberi ilk okuyunca. Siyasette swinger böyle bir şey olsa gerek

• bundan halk rahatsiz degil ki adam diyor nasil olsa benim akrabam mi mudur olacak oglum kizim mi mudur olacak illaki birinin akrabasi oraya mudur olacak diye bakiyor hic umursamiyor bile
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.