Şimdi Ara

İKCO SAMAND'I YANLIŞ TANIMAYIN TÜM ÖZELLİKLERİ BURDA (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
1
Favori
138.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi baya bi modlu samand koydum ama niye gözükmüyoki. İmzayı denedinmi yoksa =)

İKCO SAMAND'I YANLIŞ TANIMAYIN TÜM ÖZELLİKLERİ BURDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi full_speed_89 -- 16 Temmuz 2008; 22:06:01 >

• Boş bulunup denedim

quote:

Orjinalden alıntı: full_speed_89

Abi baya bi modlu samand koydum ama niye gözükmüyoki. İmzayı denedinmi yoksa =)

• Hayırlısı olsun.
    Her satıcının bir alıcısı oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brkcad34

SAMAND işte, D'yi atınca olur SAMAN.

Symbol e el arabası derseniz Samand ı saman yaparlar haklı olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rhetorical -- 16 Temmuz 2008; 23:21:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SYSTEMOFADOWN

quote:

Orjinalden alıntı: brkcad34

SAMAND işte, D'yi atınca olur SAMAN.

Symbol e el arabası derseniz Samand ı saman yaparlar haklı olarak.

O konu tartışılıp biteli aylar oldu onu dediğim kişiylede iyi anlaştık daha sonra
  • quote:

Orjinalden alıntı: ncrdbl

Boş bulunup denedim

quote:

• quote:

resimleri yülediğin adres forumda yasaklı olduğundan gözükmüyor. Resimlerihttp://imageshack.us/ yükleyip adesleri yenilersen sorun olmaz. Yardım gerekirse pm ulaşabilirsin.
  • Çin den gelen arabaları alana kadar bu araba çok daha mantıklı.
  • babamın elinden 50 tane araba rahat geçmiştir.ama hiç kendisi 0 alamadı.naylonlarını kendi sökmek istiyo arabasının.en yakın arabamız 15.000 km'de bravaydı.iyiki birşey dememişsin babana.güle güle kullanın
  • Çok saoln arkadaşlar.
  • Bizimde ilk sıfır arabamız bu zaten. Daha önce bi doğan vardı 23,000 de almıştık 7 yıl kullandık anca 45,000 oldu sattık. çizik bile yoktu oda çok güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi full_speed_89 -- 18 Temmuz 2008; 20:11:11 >
  • Samand El bi düşük modeli

Samand lx

Buda el

BMW ye benzetmişler

Sarir gelecek olan limuzin modeli

Şuan bir tane beyaz gelmiş olan ve devamı gelecek olan soren modeli

• İşte asıl bomba LSD kapılı samand

• Not: Bütün resimler alıntıdır.
  • slm arkadaşlar bende bu aractan alıcam bütün forumu okudum ve gecen hafta perşembe günü gidip bayide inceledim test sürüşü yaptım 5-6 km öncelikle hiç binmeden sadece üretildiği ülkeye bakarak karar veren arkadaşlar çok ayıp mantaıksız bir saldırganlık bu neyse arabaya gelince donanım olarak süper bir araç ağır bir kasası var seri değil ama benim bindiğim test aracı lpgliymiş bakın arkadaşlar araba görmemiş diye saldıracaklara şimdiden söylim 2001 model symbol (sıfırdı) 2001 model peugeot 306 2004 model laguna 2 !!!!
    ve 98 model r 19 arabam oldu bugüne kadar ama bu arabayı çok beğendim özellikle süspansiyonuna bayıldım tek korkum bu aracın donanımıyla ilgili özellikle elektrik akssamında bir prob. çıkması çıkmayacağını bilsem hemen yarın alıcam aracı gerçi 5 milyarım daha olsa 2. elde değer yapmayacağını bilsem bile alıcam ama kısmet alırsam buraya yazarım lütfen aracı hiç test etmeden vahşice saldırmayalım

• araç çok donanımlı hele bu fiyata 10 numara ama dış ve iç tasarımı geçkin
  • bence ikinci el bir VW alın kaliteli bir aracınız olsun.
  • arkadasım araban hayırlı olsun. begenip alacak olanlarada hayırlı olsun. yorumların hepsini okudum. yok samand soyle yok iran soyle. oncelikle iran bizden üretim anlamında daha iyi, elektronik alanında daha iyi, yazılım alanında daha iyi. adamlar kendi silahını, füzesini kendisi yapıyor.

gelelim araba meselesine. bende araba alacakken banada marka oneren cok oldu. tabi o soyleyenler ya isin fiyakasındaydılar yada benden daha rahat para kazanıyorlar veya para kazanmıyorlar baba parasıyla rahatca istediklerini alan tipler. aksi yorum yapanlarda boyledir. ben hyundai 2007 de getz aldım. benim ilk 0 arabam. cok arastırdım. o oneriler uzerinede tum markaları gezdim. ornegin reno ve fiat en ufak bir donanım degisikliginde bayagı fiyat artırıyorlar. skoda, vw zaten pahalı. dacia da aynı reno mantıgıyla satılan araba. gittim 8 milyar asagısına getz aldım. ustelik aldıgım getz donanım acısında daha iyi. ben de kaliteli arabaya binmek isterim (herkes ister :-) ). ama bir memur arastırır vereceği paraya en iyisini almaya calısır. ben vermediğim 8 milyarla mazot parası ve masraflarıma ayırıyorum. benimle birlikte arkadas clio 3 aldı. oda iyi araba ama motor gucu benimkinden dusuk, kasetcalar vardı arabada arkadas mp3 player la değiştirdi, arka camlar hala analog kolla acılıp kapanıyor ve en komigide bagaj lambası yeri var ama lamba yok ordanbile calmıslar. simdi hem az para verip hemde donanımlı araba almak iyi degilmi. yok orası kotu yok burası kotu. neresi kotu kardesim artık dunyada bazı kalite standartları var koskoca firma bunları saglamadan araba satarmı.

samand alan arkadas bakın memnun. aldıktan sonra sadece kazasız belasız kullan demek duser. yine 0 araba alcak olsam yine arastırır en aza en iyisini almaya bakarım. ben bu isin ticaretini yapmıyorum ben kullanıcıyım hangisine gönül verirsem onu alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozden61 -- 18 Ağustos 2008; 17:59:54 >

• Öncelikle hayırlı olsun ve allah kaza bela vermesin.Bence babanız en dogrusunu yapmış.İnsan gönlünde yatan aslanın sesi dinlemiş şu üçgünlük dünyada.
    Buradaki bazı arkadaşları gerçekten anlamıyorum neden böyle bir marka tutukunluğu oluşturyorlar çözebilmiş değilim açıkcası.Burada arabanın iyi ve kötü özelliklerini anlatıp bilgilenmeye çalışmıyorlarda yok albea al yok sybol al vsvs.Herkesin hoşuna giden bir şart oluşur bütçesi yeter alır.Mesala benim hoşuma şu çin Geely var o hoşuma gittiyor 2. araba olarak halen araştıryorum.Araba biraz zevk meselesi.Şuanda 2003 kasa 5.30i var herkes ya sen ihtiyarmısın godomanmısın diyip duruyor halbuki hiç alaksı yok bence çünkü sırf ben 5.30i kasa ve ön farları kısaca dizaynı için biniyorum.Bundan önceki arabamda Hyundai accent 1.3 mpi idi paran ona yetti hoşuma gitti aldım.İnsanlar küçük espireler yapmış öyle dallandırıp budaklandırmışlarki anlatamam sonra bir bilgiyi aktarmış kendice öteki oradan sen şunu biliyormusun yok şunu biliyormusn diye adeta aşalama konumunda cevaplar yazmışlar.Arkadaşlar yapmayın lütfen çok güzel ve çok sık bilgilerine başvurduğum ve birçok tanıdığımda başvurduğu bu güzel formu bilgi kirliliği ile doldurmayalım.Çünkü zaten türklerin ctrl+v anlayaşı okadar gelişmişki hemen bir forum sitesi sonra diğer formdan ctrl+v internet bilgi kirliliği.Kaza konusuna gelince ben 2000 model S320 ilede kaza yaptım 1991 Brodway ile tabiki arasında belli kaza sonra bariz farklar vardı ama ortak tek şey kazalarda en büyük pay benimdi.Hızlıydım ve kurala uymamıştım.Çok şükür ölmedin öle ağırda yaralanmadım ama aşırı hız yapmaman gerektiğini öğrendim.Yani aracın sağlamlığı yıldızı önemli ama bence kurallara uymak daha da önemli.Lafı çok uzatmadan burada aracın iyi ve kötü yönlerini kullananların varsa şikayet ve beyenileri en önemlisi sadece IKCO Samand tartışalım bence.Son olarak benim arkadaşımın olan aracı kullanındıktan sonra izlenimlerim.Araç sürüş konforu olarak sınıfında fiyat-performans olarak bence iyi.Donanım olarak beni tatmin etti.Klimasını sogutmasını beğendim.(Adanada baya önemli bir unsur bence :) ) Aracın kalkışlarda gayet başarılı buldum.Ancak koltuk ve döşemeleri pek beyenmedim biraz rahatsız geldi.Araçla 160-165 km\h ulaştım belki birazda zorlasam giderdi.Alacak arkadaşlar için fiyat-perfonmas-donanım bence iyi konfor orta tip zayıf.Uzun soluklu kullanan arkadaşlardan yakıt sarfiyatı uzun yol tutuşu bide yıllara göre oluşan korozyon daha dogrusu yıpranma nasıl anlatırlarsa sevinirim.Son söz olrakta bu sybolu övenleride anlamadığı belirtmek isterim çünkü şirketin önünde dört tane duruyor hiç binmedim nedeni ise tipi hoşuma gitmiyor ondan ha ozamn nie aldınız derseniz rentcarda bunu verdi bizde aldık zaten inen binen belli olmayınca çokda araştırmadım.Ha çok şükür sağlam çıktılar ama renaultun toros segmentinde çıkartığını düşündüğüm sembol hiç bir zaman torosun yerini alamadı.Meganın brodwayı tahtından edemediği gibi.Son cümlem benim nacizane görüşüm lütfen ispat et söyle et vs vs saçma diyaloglara girmeyelim hepinize kazasız belesız günler.

• bu arabada dizayn namına birşey yok;
    al kağıdı çiz daha başarılı birşey çıkar
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.