Şimdi Ara

İKCO SAMAND'I YANLIŞ TANIMAYIN TÜM ÖZELLİKLERİ BURDA (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
1
Favori
138.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaş aracı satılığa çıkarmış tesadüfen gördüm yorumu aynen ilana yazmış hatta

ÖĞRETMENDEN 2008 MODEL ORJINAL DEĞİŞEN VE BOYA YOK.

İlan No: 433470544

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ikco-ogretmenden-2008-model-orjinal-degisen-ve-boya-yok-433470544/detay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedense bu aracın yeni kasası gelmedi hala.

Gelse çok satardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Drebin

hocam araba duruyor mu? merak ettim :)

Duruyor hocam. İki sene önce kuzenime sattım. Allah'a şükür bende de kuzende de bir sıkıntı çıkartmadı. Hala oldukça iyi durumda. :) Vay be kaç yıl geçmiş aradan. Şimdi Allah var sağlam arabaymış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi full_speed_89 -- 7 Haziran 2017; 2:6:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: full_speed_89

quote:

Orijinalden alıntı: Frank Drebin

hocam araba duruyor mu? merak ettim :)

Duruyor hocam. İki sene önce kuzenime sattım. Allah'a şükür bende de kuzende de bir sıkıntı çıkartmadı. Hala oldukça iyi durumda. :) Vay be kaç yıl geçmiş aradan. Şimdi Allah var sağlam arabaymış :)

Alıntıları Göster
    hocam hort olcak ama burdaki boş tartışmaları okudum güldüm geçtim ben haticeye değil neticeye bakarım
    bu aracın cevrenizde kullananlar ve bilgi birikim tecrübenize dayanarak artı ve eksileri DETAYLI yazarmısınız?
    +direksiyon kötü
    -çok yakıyordu gibi

• Samand ı imal eden IKCO,Van da otomobil üretmek istiyor!
    https://www.otometre.com/2019/11/2006-2012-yillarinda-samandla-turkiyeye.html
    Samand ile gelmişti Türkiye ye ama üretim olursa bence DENA+ Türkiye yollarına çıkabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asan70 -- 4 Kasım 2019; 23:33:38 >
  • crashserkan kullanıcısına yanıt
    + yolda giderken motoru çalışıyor
    - frene basinca Allah'a yaklaşıyorsunuz.

Gibi mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 5 Kasım 2019; 4:26:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aman ne özellikler... bir de gitmişler konu açmışlar bu dandirik iran arabasına

hiç birisi olmasın ama bilinen bir marka olsun, crash test'lerden en iyi sonuçları olsun o bana yeter.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.