Şimdi Ara

İKCO SAMAND'I YANLIŞ TANIMAYIN TÜM ÖZELLİKLERİ BURDA (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
1
Favori
138.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Symbol ile S600 nasıl bir tutuluyor trafikte? Donanım farkı çok şey ifade eder, S600'de çok geniş bir iç mekan, dış ortamın sesini tamamen giderme, ısıtmalı-soğutmalı masaj yapan koltuklar, arkada televizyon, buzdolabı, ayaklık, wireless müzik sistemi, 4 bölgeli otomatik klima gibi tonlarca konfor donanımı var. Symbol'de ne var? Hiç. Trafikte S600'ün içindekiler çok daha az sıkılıp yorulacaklardır.
  • Hava yastığının açılmasına gerek mi var? Mollaların vahyedilmiş elleri değdiği için euroncap bunu ölçmeye yetmez :)
    İyi günlerde kullanın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: newmonarch

Symbol ile S600 nasıl bir tutuluyor trafikte? Donanım farkı çok şey ifade eder, S600'de çok geniş bir iç mekan, dış ortamın sesini tamamen giderme, ısıtmalı-soğutmalı masaj yapan koltuklar, arkada televizyon, buzdolabı, ayaklık, wireless müzik sistemi, 4 bölgeli otomatik klima gibi tonlarca konfor donanımı var. Symbol'de ne var? Hiç. Trafikte S600'ün içindekiler çok daha az sıkılıp yorulacaklardır.

wireless müzik sistemi nedir?

değişik geldi.

nasıl kullnılıyor?

hayırlı günler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: newmonarch

Symbol ile S600 nasıl bir tutuluyor trafikte? Donanım farkı çok şey ifade eder, S600'de çok geniş bir iç mekan, dış ortamın sesini tamamen giderme, ısıtmalı-soğutmalı masaj yapan koltuklar, arkada televizyon, buzdolabı, ayaklık, wireless müzik sistemi, 4 bölgeli otomatik klima gibi tonlarca konfor donanımı var. Symbol'de ne var? Hiç. Trafikte S600'ün içindekiler çok daha az sıkılıp yorulacaklardır.

Arkadaşım, orada ince bir epri yaptım ben. Tabi ki S600 ile Symbol'ün bir olmadığını biliyorum. Demek istediğim Boğaz Köprüsü'nün dur/kalk trafiğinde S600'de mm. ilerliyor, Symbol'de, ALbea'da, Fiesta'da aynen mm. ilerliyor. S600'de ki adam tabi ki yorulmuyodur, en azından motorun sesini duymuyordur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: full_speed_89

quote:

Orjinalden alıntı: gt-40

şu an bir iranlı müşterime samand hakkında soru sordum bana çok kaliteli olduğunu,hiç bir sorun yaşamadığını ,2 senedir kullandığını vede çok konforlu

olduğunu ,iranda 14.000dolar olduğunu söyledi.sizinle paylaşayım dedim.birde bu aralar internetteki taşlama ile kız öldürülen vıdeo'yuda sordum.öyle

birşeyin bu hükümette değil ondan önceki hükümette yaşandığını söyledi.onun yalancısı olarak size söylemek istedim.

Senin yorumun arabayla ilgili biraz içimi rahatlattı

dostum duyduğumu söyledim yani az tanınan bir aracı kullanandan yorum olarak yazdım,ama nekadar tatmin eder orasını bilemem.
    ama ön yargı ile bakılmaması gerekir diye düşünüyorum.servis ağı genişledikçe bu tür araçları yollarda daha fazla göreceğiz.her kişinin maddi durumu farklı,her istediği arabayı alma lüksü yok bu ülkede,ama parasının karşılığını veriyormuş,sorunda çıkarmamış bu 2 senede.beğenilmeyen tata bile yollarda fazla görülmeye başladı.bu forumdaki yorumlara aldanmadan test ederek,içine sinerek almak gerekir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

Kafama birşey takıldı . Fotoğraflarda yukarda analog klima gözüküyor . Özelliklerde dijital yazılmış. Vites kolunun ordaki dijital ekran eğer klima ise yukardaki nedir ?

İKCO SAMAND'I YANLIŞ TANIMAYIN TÜM ÖZELLİKLERİ BURDA

Benim bu fotoda ayrıca dikkatimi çeken gaz pedalının kauçuğunun düşmüş olması oldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: profurio

quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

Kafama birşey takıldı . Fotoğraflarda yukarda analog klima gözüküyor . Özelliklerde dijital yazılmış. Vites kolunun ordaki dijital ekran eğer klima ise yukardaki nedir ?

İKCO SAMAND'I YANLIŞ TANIMAYIN TÜM ÖZELLİKLERİ BURDA

Benim bu fotoda ayrıca dikkatimi çeken gaz pedalının kauçuğunun düşmüş olması oldu.

Gaz pedalının kauçuğu hiç yoktuki zaten. Aldığımızdan beri gaz pedalı o şekilde.
  • Yakıt tüketimi nasıl?
  • gaz pedalında kauçuk olması gerekir.çünkü ayakkabı kayabilir.istenmeyen durumlar meydana gelebilir.bence aldığın yere bi sor!
  • Yakıt tüketimi Ortalama (lt/100km) (ECE R83 ) 7.6 yazıyor.

Kauçuğu söylediğin için sağol arkadaşım. En kısa zamanda aldığım yere sorarım.
  • http://www.mysotomotiv.com.tr

İsteyenler buradan arabayla ilgili birçok bilgiye sahip olabilirler.
  • bugün sabah park halinde gördüm aracı.hangi arabaya benziyo diye düşündüm ve buldum.mitsubishi galant.
  • quote:

Orjinalden alıntı: full_speed_89

Bizde var bu ikco samanddan(babama o kadar alma dedim aldı) tipini bende beğenmiyorum (ama dizaynı güzelleştirmek birazda bizim elimizde) ama araba fiyatına göre çok özellikli park sensörü ve alarm var ve kaputun altından alarmın anahtarıyla alarmı açıp kapalabiliyorsunuz. Tüm kapılar otomatik cam(arka camlar kilitlenebilir) ön koltuklar elektrikli yükseklik ayarlı ve isterseniz sırttan şişirebiliyorsunuz 1.6 motor 110 beygir pejo motorlu alpine teyip var yol bilgisayarı var dijital klima isterseniz marş basması için şifre istiyor youtube den ikco saman yazarsanız çarpışma testinide izleyebilirsiniz orda sağlam gözüküyor cd çalarlı mp3 çalıyor radyoya geçince arkadaki anten otomatik çıkıyor kapatınca veya cd ye geçince yine otomatik kapanıyor elektrikli aynalar 20 km hıza gelince kapılar otomatik kilitleniyor(açmak için yol bilgisayarından 1 tuşuna tekrar kilitlemek içinde 3 tuşuna basılıyor arabayı stop edincede otomatik kapılar açılıyor yolda kapı açık kalırsa 4 lüler ve alarm açılıyor arabayı stop edincede otomatik kapılar açılıyor) Aracı kumanda ile açtığınızda 10 saniye kapıları açmazsanız tekrar kilitleniyor ABS hidrolik direksiyon

Bide bu özelliklerine göre arabaya yorum yapın!...

Kara şimşek yani...Şaka bir yana hayırlı olsun.
  • BU SAMANDIN MOTORU, PEUGEOT UN 306 LARDA KULLANDIĞI 1587 CC 8V MOTORUN 16V Sİ GALİBA...
    PEJO MOTORUNUN KOD NUMARASI "TU5JP", SAMAND TAKİ MOTORUN NOSU "TU5JP-4L4".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roverci -- 19 Şubat 2008; 17:42:57 >
  • Arkadaşım arabanız hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız inşallah.Ben megane kullanıcısıyım ve marka fanatikliğine girmeyeceğim zaten giren arkadaşlarada anlam veremiyorum.Biz Türk milleti olarak eleştirmeye bayılırız iyide olsa kötüde olsa eleştiririz zaten en iyi yaptığımız iş budur.Şimdi araç kötü olabilir fakat iyide olabilir bu kullanıldıkça ve piyasada çoğaldıkça göreceğiz belkide kıyasladığınız arabalardan daha sağlam çıkacak daha az yakacak daha hızlı gidecektir bunu zamanla tecrübe edeceğiz.Büyük konuşmamak lazım hiç bir zaman.Belkide beğenmeyen karalayan arkadaşlarda bu araçlara binecek o yüzden bekleyelim görelim derim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rafii -- 19 Şubat 2008; 17:37:04 >
  • İşin özü kullanım tarzına bağlı, agresif ve hor bir şekilde kullanırsanız kısa ömürlü olacaktır.
    Bakımlarına dikkat edip onu sevip özen gösterirseniz, size uzun yıllar hizmet edecektir.
    Hayırlı günlerde kullanın:)
    Zaten piyasada sayıları artmaya başlayınca içiniz daha da rahat edecektir
  • Çok saolun arkadaşlar .
    Zamanla anlıcaz artık iyimi kötümü
  • hayırlı olsun

kardeş

iyi günlerde kullanın
  • Sağol kardeş
  • full_speed_89 hayırlı olsun öncelikle. siz arabayı alalı baya oldu nasıl arabadan memnun musunuz? kaç km ye geldi? bakıma girdi mi? bakım masrafı ne oldu? biraz daha bilgi versene bize. ben de almayı düşünüyorum daha dün 2 tane gördüm yolda. Bursa'da baya çoğaldı bunlardan.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.