Şimdi Ara

İhlas Aura Cebilon Silver Su Arıtma Cihazı 999TL - Çiçeksepeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
3
Favori
10.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.ciceksepeti.com/ihlas-aura-cebilon-silver-su-aritma-cihazi-kc8938874

bir kaç haftadır takip ediyorum bu ürünü 1100-1200 aralığında satılıyordu.1 adet sipariş verdim, çiçeksepetinde ihlas pazarlama olduğundan emin değildim çağrı merkezini arayıp teyit ettim.Kupon aramadım belki daha uygunada denk getirilebilir.

• Bundan 4 yıl kadar önce köyde yaşayan babannem ve dedemin evine ihlasdan geldiklerini söylemişler. Köyde çeşmeden akan su bile içiliyor. Sokaklarda heryerde çeşmeler var. Su faturasıda yok. Köyde su bedava. Herneyse gelenler bizi devlet yolladı demişler. Yaşlılar ne bilir buyur etmişler. Devlet evinize bu cihazı bağlıyor. Ücreti 1300tl demişler. Bizim yaşlılarda mecburi sanmış. İçme suyu akan çeşmeye arıtıcı bağlamışlar. Gitmişler. Bu şekilde köyde 5-6 kadar yaşlı insanları kandırmışlar. Allah bunları ıslah etsin. Bu pazarlamacıları kimse evine sokmasın. Vicdan diye birşey yok bunlarda. Doğru düzgün maaşı olmayan yaşlıların parasına göz dikmiş vicdansızlar. Taktıkları su arıtıcısınıda söktüm şuanda bende. 5 aşamalı ucuz bir cihaz. Tezgâh altı. Yeşil renkli birşey.

• Fiyat çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazlık için sipariş geçtim. Teşekkürler.
  • Hacmi kaç litre içerisinde kaç adet filtre var ürünün ve filtrelerin kalitesi nasıl özellikle filtre fiyatları nasıl ürün hakkında bilgi verebilecek var mı. 3 sene Eversky su arıtma kullandım 4 filtreli ters ozmoz suyun tadı harikaydı lakin şu an filtreleri çok pahalı

• Bundan 4 yıl kadar önce köyde yaşayan babannem ve dedemin evine ihlasdan geldiklerini söylemişler. Köyde çeşmeden akan su bile içiliyor. Sokaklarda heryerde çeşmeler var. Su faturasıda yok. Köyde su bedava. Herneyse gelenler bizi devlet yolladı demişler. Yaşlılar ne bilir buyur etmişler. Devlet evinize bu cihazı bağlıyor. Ücreti 1300tl demişler. Bizim yaşlılarda mecburi sanmış. İçme suyu akan çeşmeye arıtıcı bağlamışlar. Gitmişler. Bu şekilde köyde 5-6 kadar yaşlı insanları kandırmışlar. Allah bunları ıslah etsin. Bu pazarlamacıları kimse evine sokmasın. Vicdan diye birşey yok bunlarda. Doğru düzgün maaşı olmayan yaşlıların parasına göz dikmiş vicdansızlar. Taktıkları su arıtıcısınıda söktüm şuanda bende. 5 aşamalı ucuz bir cihaz. Tezgâh altı. Yeşil renkli birşey.

İhlas Aura Cebilon Silver Su Arıtma Cihazı 999TL - Çiçeksepeti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YawuzS -- 16 Şubat 2021; 22:41:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serin_su842

Hacmi kaç litre içerisinde kaç adet filtre var ürünün ve filtrelerin kalitesi nasıl özellikle filtre fiyatları nasıl ürün hakkında bilgi verebilecek var mı. 3 sene Eversky su arıtma kullandım 4 filtreli ters ozmoz suyun tadı harikaydı lakin şu an filtreleri çok pahalı

https://urun.n11.com/su-aritma-cihazlari/ihlas-aura-cebilon-silver-su-aritma-cihazi-P434626828?utm_source=comp_cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri_genel

burada etaylı bilgisi var. 5 filtre kullanıyor sanırım.

Ben filtre sayısından ziyade memnuniyet oranına göre sipariş verdim.Abim çalıştığı kurumdaki arkadaşları ile ortaklaşa almışlar,Öve öve bitiremedi, suyun yumuşaklığı , çaydanlık ve kahve makinalarında sıfır kireç olması cezbetti açıkçası.Birde yılların tecrübesi var, 36 yaşındayım çocukluğumda akrabalarımın kullandığını hatırlıyorum ihlası :)

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yakin zamanda konuşmuştum bu modelin filtresi 60 tl 6 ayda bir değişiyor. Servis ücreti yok garantisi bitince de aynı şekilde servis ücretsiz değişiyorlar. Ama bu modelde pompa yok uyarayım 999 tl de fırsat değil bu model sürekli 999 tlye düşüyor
  • qesH Q kullanıcısına yanıt

Hocam sakın ihlası marka olarak övmeyin, zira ihlas ın Türkiye de ne kadar vukuatlı skandal bir firma olduğu yılları öncesinden tescillenmiştir. Ürüne gelince suyun tadı ile kalitesi çok farklı şeylerdir evet dediğiniz doğrudur suyun tadı güzeldir ama bu kaliteli olduğu anlamına gelmez orada bir çok etken var. Filtrelerin kalitesi ve fiyatı hakkında bilginiz var mıdır?

• İlande çeşme yok sadece cihaz var. Kurulum ücretsiz diyor, muhtemelen çeşme den kitleyecekler dikkat!

• quote:

Orijinalden alıntı: serin_su842

Hocam sakın ihlası marka olarak övmeyin, zira ihlas ın Türkiye de ne kadar vukuatlı skandal bir firma olduğu yılları öncesinden tescillenmiştir. Ürüne gelince suyun tadı ile kalitesi çok farklı şeylerdir evet dediğiniz doğrudur suyun tadı güzeldir ama bu kaliteli olduğu anlamına gelmez orada bir çok etken var. Filtrelerin kalitesi ve fiyatı hakkında bilginiz var mıdır?

Ben kimseyi övmüyorum yalnız, su arıtma cihazı fiyatı ve kalitesi olarak tavsiye edilen bir ürün(aynı fiyatta daha fazla memnun olunan bir ürüne denk gelmedim ben), eskilerde insanlara sıkıntı yaşattığını çok iyi hatırlıyorum. yakınımında aldığı ve memnun olduğunu benimde sipariş verdiğimi söylüyorum.

1000tl ye en iyisini almak mümkün değildir heralde.2-3k ya hem tat hem kaliteli ürün alma şansı daha çoktur.

Filtrelerin fiyatı diğer filtrelerden pahalı değil diye hatırlıyorum zaman oalrak da kısa değildi.İşin mühendislik kısmına kadar inceleme yapmadım açıkçası daha çok yorumlara göre yazıyorum filtrelerden genel itibarı ile memnun kullanıcılar.

11.katta oturuyorum yalnız suyumuz tazikli akıyor onun için pompalı ürün bakmadım ben.

Tekrardan belirtiyorum,bir kaç haftadır bakıyorum su arıtma cihazı, bu fiyata bu ürünü görmediğim için konuyu açtım, kullanmadığım içinde iyi veya kötü demiyorum (su arıtma cihazları ile ilgili detaylı araştırma yapmadım), almayı düşünüpte fiyat düşmesini bekleyenler vardır diye konuyu açtım.

• xenith35 kullanıcısına yanıt

İki ay önce trendyoldan aldım musluk dahil geliyor tüm modeller kupon ile 960 TL ye aldım silver modelini şuan için memnunuz bulduğum ilde sular aşırı kireçli tavsiye ederim. Ayrıca ihlasin diğer iki pahalı modeli almaya gerek yoktur silver modeli 4-5 nüfuslu aile için çok iadel kapasite tatmin ediyor. Şu ayrıntı da önemli eğer yüksek katta oturuyorsaniz extra motor takılması gerekiyor fiyatı 350 TL diye biliyorum. Eviniz yeni bina ve ana şu borusuna yakınsa motora gerek kalmıyor servis cihazı kurarken su akış hızına bakıyor ihtiyaç varsa tavsiye ediyor.

• Abim 8 yıl, annem 6 yıl, bizde 4 yıldır İhlas Aura Cebillion su arıtma cihazı kullanıyoruz, çok memnunuz, düzenli bakımlarını yaptırdığınız müddetçe üzmez, zaten 2-3 yılda parasını fazlasıyla çıkarıyor.
    En güzeli de Damacanayla, su getirmeye uğraşma derdiniz kalmıyor.

• Yaklaşık 8-9 yıldır kullanıyoruz bu modeli. Oldukça memnunum. Biz filtreleri yılda 1 değiştiriyoruz, bi sıkıntı olmadı şu ana kadar. Servis 50₺ gelip değiştiriyor filtreleri. Filtre değişimi için servis ücreti de yok, garanti falan bitince de devam ediyor aynı fiyattan. Şimdiye kadar hiç arıza yapmadı. Tezgahın altında ilk koyulduğu gibi duruyor 8 yıldır. Tavsiye ederim.
  • Bu cihazlarin filtresi servis disinda biyerde satiliyor mu?

• LeHospitall L kullanıcısına yanıt
    Trendyol'da filan dolu
  • Şu videoyu izleyince almaktan vazgeçtim atık su israf ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Şu videoyu izleyince almaktan vazgeçtim atık su israf ediyor

Su arıtma cihazımı almaktan vazgectiniz ? Bu ürünü almaktan mi vazgectiniz? Bilmediğimden soruyorum diğerlerinde de bu kadar atılıyor mu.Su arıtıcıyı aracın yağ-mazot filtresi gibi düşünmüştüm
  • LeHospitall L kullanıcısına yanıt
    20-30₺ gibi bi şeye satılıyor internette. Alıp kendiniz de takabilirsiniz.
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Biz aldığımız zaman test etmiştik. Çok uçuk bi fark yoktu. Videodaki cihaz arızalı olabilir bence. Şu an 7 kişiyiz evde Şu faturası 130-150 dolaylarinda geliyor. Şehir Ankara bu arada.
  • ihlas gibi bi çamura bulaşmak için güzel fırsatihlas marka süpürgem için her ay bakım için arıyorlardı sonunda bir gün verdim bakımdan sonra motoru yandı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.