M

Er
23 Nisan 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Seagatein 3 tblık bir hddsine sahibim format öncesi 2'ye bölüp bir kısmına windows 8.1 Pro yükledim bütün driverları güncelledim. Bütün windows güncelleştirmelerini yaptım. Ama sonra geri kalan böldüğüm kısımları etkinleştirmek istediğimde 1 tb lık yer etkinleştirilebilirken 746 gblık alan etkinleştirilemiyor. Bunun nedeni nedir veya nasıl etkinleştirebilirim ? Yardımcı olur musunuz? Bu arada hddyi Hd Tune programıyla deep scan yaptım ve hiçbir bad sector hatası bulunmadı. Harddisk Sentinel programında da Hdd 100 sağlık ve 100 performans gözükmekte.
Elektrikli narenciye sıkacağı tavsiyeleriniz nelerdir kullananlar marka modelle belirtirse sevinirim
C
Merhaba arkadaşlar benim sıkıntım şu dün film izlerken laptopumun bir anda sesi gitti sonra kulaklıkla denedim kulaklıkla denediğimde bir problem olmadı kulaklığa ses geldi. Sonra bugün driverını kaldırıp tekrar yükledim denedim yine ses gelmedi. Benim sorum şu eğer hoparlör bozulduysa ben bunu nasıl anlarım yardımcı olabilirseniz sevinirim . Not= Belirttiğim gibi driverlar güncel İşletim sistemi Win 10 pro 64-Bit
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 237
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 12 (Bu ay: 74)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 169 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.