Şimdi Ara

iftiranın bu kadarı bir bakar mısınız...kızın biri bana mahkemede iftira atıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • internette kızın biri bana hakaret etmişti savcılığa verdim
    davanın açılmasını sağladım
    kız savunmasında şu sözlere yer vermiş: ,
    SANIK SORGU VE SAVUNMASINDA:"Ben İstanbul'da yaşarım. Müşteki ise Erzurum'da yaşamaktadır. Gazetede iş ilanı verdiği için müştekiyi aramıştım.İşin olmayacağı anlaşıldı. Ancak sonrasında müşteki beni sık sık aramaya Erzurum'a davet etmeye ve arkadaş olmaya davet etti. Ben onun telefon numarasını engelledim. Arkadaşlık talebini kablu etmedim. Ancak başka bir telefonda da beni aramaya ve mesajlar atmayadevam etti. Bunun üzerine ben iddianamedeki sözleri yazdım. Bu telefon mesajlarını sildiğim için şuanda sunamıyorum. Gösterebileceğim bir delilde yoktur. Bu mesajı göndermişttim. TCK 129 maddesinin hakkımda uygulanmasını istiyorum. " dedi.

beyler size olayın özetini anlatım. kızın biri eczacı olmadığı halde iş ilanıma başvurdu daha sonra beni tersledi. ben de dedimki bana laf söyleyeceğine kendini iş aramaktan kurtar dedim.o da bana küfür etti.
    bana dedi ki ulan şerefsiz senin derdin ne ananı ... sana ne ben kendimi iş aramaktan kurtardım sen ilk kendi g... bak buna benzer hakaretler etti...

ben her ne kadar bayansızlıktan ölem bile ona cinsel anlamda yakınlaşmaya çalışmadım. bu iftiraları kaldıramıyorum. beyler bana iftira atıyorlar.

iftiranın bu kadarı bir bakar mısınız...kızın biri bana mahkemede iftira atıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen de ota moka dava açma turbocum. Nereden buluyorsun bunlarla uğraşacak sabrı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltalimanı seks ofisi

Sen de ota moka dava açma turbocum. Nereden buluyorsun bunlarla uğraşacak sabrı?
    hocam insanlar kötü ne yapabilirim?

• çeken çeker
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbolineam

hocam insanlar kötü ne yapabilirim?

Alıntıları Göster
    Ama gene kötülerin kurduğu kanunlara güveniyorsun.Bence savcılar da çok kötü insanlar turbo
  • Beyan sadece bunlar, ispatlayamadığı sürece hiç bir anlamı yok, sende davayı açtığına göre ss falan var sende yani ispatlayabiliyorsun, rahat bir şekilde kazanırsın.

• kız haklıdır. inanmayın bu herife
  • Olaya bak temel fıkrası gibi

Ya sen değil miydin bana kız ayarlayın diyen yapmışsındır sen kız iftira atmıyordur bence
  • Bugün otobüste yanıma oturan teyze ben 20 yıl (bugün bilgi üninin old) santralde erkeklerle çalıştım hiç sorun yaşamadım. kadınlarımız çok terbiyesiz ve saygısız dedi. %100 doğru. Kadınlar yaradılışları gereği çıkarcı mahluklar oldukları için onlardan bir erkekten beklediğimiz ahlaki vasıfları beklememeli ve onlarla ilişki kurarken bunu sürekli aklımızda tutmalıyız. Aksini iddia eden varsa kadınların ahlaklı olduğunu esas alarak bir iş yapsınlar da görsünler ebelerininkini. Yazının sonlarına doğru sinirlendim

• Mesaj kayıtları savcılıktan çıkar konuşma metinleri savcılıktan çıkar kız sana şftira atıyorsa misliyle tazminat + yaşan ifade vermek devletş meşgul etmekten bayan hüküm giyebilir.eğer dedikleriniz doğru ise işin arkasını bırakmayın bir avukatla anlaşın aldığın tazminatın hepsi senin diyin verin vekaleti çekilin. Sonrada izleyin

• Oh sonunda birisi de sana saglam patlatmış

• Kız baya cahil anlaşılan. Arama kayıtlarına bakılsın yeter. Eğer gerçekten sürekli arayıp konuşmadıysan iftira olduğu hemen çıkar ortaya.

• Yaş kaç ve neden böyle edepsiz insanlarla uğraşıyorsunuz ? Zamanına yazık yani onu demek istiyorum. Böyle bir tipin nerelere gelebileceği ortada yani.
    Kendi b.kunda boğulsun deyip sal gitsin.
  • Kardeşim geçmiş olsun. Sesli telefon görüşmeleri ve sms içerikleri geçmişe dönük çıkartılamıyor. Sadece ör 12.09.2001 tarihinde saat 13.00 da 05xx xxx xxx numaraya 1 sms veya 1 sesli arama suresi 1.30 dk seklinde çıkar. İkinizinde iddasında şahitler vs deliller olmadığı için hiç birşey çıkmaz bir ihtimal çıksa dahi üst mahkeme bozar. Çunki ortada iddaları destekleyecek kanıt yok.

• Kız %101 haklıdır.
    Kızadan para bile istemiş olabilir üste.
    Umarım adelet yerini bulacak ve hem hapis hemde para cezası alacaksın

• turbaolinea denen şahıs milleti tuzağa cekip dava açmakla ünlü biri değil mi ?

açtığı davalar yaktığı canlar arşa ulaştı..

kesinlikle kız haklıdır !! kesin kızı kışkırtmıştır hakaret etmesi için...

(iki kere okudum dava açmasına yarayacak bir şey var mı diye)
  • bu konularda genelde bayanlar iftira atar.

ama bu durumda kız %100 haklı

not: konuyu okumadım

• Karar ne çıktı,
  • umarım ceza alırsın hocam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.