Şimdi Ara

idefix mi aman dikkat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • idefix bitmiş. Sakın idefixten kitap sipariş etmeyin. 13 gün oldu halen gelmedi. müşteri hizmetlerine de ulaşılamıyor emaillere de cevap vermiyorlar, 0850 li numara da sürekli sizi bekletiyor 15 dk bekleseniz bile yetkiliye bağlanamıyorsunuz; yalan dolan olmuş bunlar. İnsanları aptal yerine koyup bir de utanmadan sağda solda reklam yapıyorlar. şikayetvar.com u açın okuyun son 1 ayda gelen şikayet sayısı kaç sayamadım bile.

• Ben buradan bir kere sipariş verdim ve senin yaşadıklarının aynısını deneyimledikten sonra artık kitap fiyatlarına bakmaya bile girmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de daha yeni aynı sorunu ilknokta'dan yaşadım.
  • Hediye olarak aldığım kitapta aynı sorunu yaşadığım için illallah dedirtti. Gidip D&R mağazadan alıp kargo ile göndersem daha hızlı olacaktı.
  • 2 yıldır idefix'ten alışveriş yaparım en son cuma siparişini verdiğim kitaplar salı geldi kendi adıma sıkıntı görmedim açıkçası. Kitaplarımı idefix'ten almaya devam edeceğim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Desm0nd -- 14 Ekim 2015; 13:08:40 >
  • 2 defa aksam 10'da verdigim siparisi diger sabah 5'te kargoladilar. Sans isi ama sadece -stokta yazan urunleri satin almak lazim.

• Kitapyurdu der tek geçerim, 3-5 krş ucuz diye başka yerlerden almayın. Kitapların durumunu sorgulamak için bile kitap yurduna bakıyorum. aşırı güncel çalışıyorlar. Tüm yayın evleriyle sürekli iletişim halindeler. Kaç günde göndeririz diyorlarsa en fazla o kadar bekletiyorlar. Paketleme gerçekten güzel, hiç bir zaman hasarlı kitap göndermediler. Kahvede koyuyorlar :)
  • ben de idefix den alışveriş yaptım ama hiç sıkıntı cıkmadı
  • Facebook sayfasına bakarsanız daha bir çok insanın aynı mağduriyet içinde olduğunu görürsünüz. Siparişimi de yollamıyorlar, paramı da vermiyorlar. Uzak durun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi passive_attack -- 16 Ekim 2015; 13:41:16 >
  • İdefixten aldigimda hic sorun olmadi bekleme vs gibi. Çoğu sitelerde hasarlı hasarsız kitap ayrımı olmazken en ufak hasarda değişimde yaptılar.

• Carrefour'a bakmanizi oneriyorum. Kitaplarda %30 indirim var. Altlimit olmaksiz ayrica carrefour kart kullanmaniza da gerek yok. En azindan birkac adet ilgi cekici kitap bulabilirsiniz

• Idefixten 3 farklı alışverişim oldu. İlkinde aldığım kitaplarda birinin 20 sayfası basım hatası nedeniyle çıkmamıştı. Aradım ve kitabı geri gönderdim. Bana 1 hafta sonra aynı kitabın hatasızını yolladılar. Kargolarım da 2 gün içerisinde geldi. Şans işi sanırım.
  • sevgilim kitap söyledi geçen gün 100+ değerinde iki güne geldi sıkıntı çıkmadı benim siparişlerimde de hiç sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar şansına denk gelmiş heralde birazda
  • quote:

Orijinalden alıntı: piceyyuz

Kitapyurdu der tek geçerim, 3-5 krş ucuz diye başka yerlerden almayın. Kitapların durumunu sorgulamak için bile kitap yurduna bakıyorum. aşırı güncel çalışıyorlar. Tüm yayın evleriyle sürekli iletişim halindeler. Kaç günde göndeririz diyorlarsa en fazla o kadar bekletiyorlar. Paketleme gerçekten güzel, hiç bir zaman hasarlı kitap göndermediler. Kahvede koyuyorlar :)

KitapYurdu da son zamanlarda bozdu. Kitabı stokta var gösterip sonradan temin edilemedi bahanesiyle iki kez tek taraflı iptal etmişliği var.

• yaptığım alışverişlerde hiç bir sıkıntı yaşamadım, 30 TL üzeri kargo bedava, 50 TL üzeri 5 taksit, paketten bir de sabitfikir çıkıyor,

geçen yıl sonuna doğru yaptıkları her üründe %50 indirimi bu sene de dört gözle bekliyorum,

bir kere geciktirme yaptılar onda da 10 tl mi ne hediye çeki verdiler, adamlar daha ne yapsın...
  • Bizde idefix D&R gibi firmaları doğru duzgun firma bilirdik bu firmanin müşterisine saygısı olmayan müşterisini Kandıran bir firma oldugunu bilmenizi isterim..nedeni 1.5 ay once bir siparisim oldu urunleri tedarik edemedikleri icin iptal ettiler ancak geri odemesini hala yapmadilar defalarca aramama mail atmama ragmen kesinlikle boyle sitelerden alisveris yapmayin
    .

• Evet arkadaşlar, ben de idefix firması ile sorun yaşadım ve alışveriş yapmayı bıraktım.
    Çok önceleri bu siteden toplu kitap alış verişi yapıyordum, tamam sorun yoktu.
    Ama son zamanlarda işi bozdular. Bunun sebebi de yanılmıyorsam firma el değiştirdi.
    Belki de bundan 2 sene önce son siparişimde 5-6 kitap siparişi vermiştim idefixten.
    Bütün kitaplarım yanlış geldi. Yahu inanamıyorum yazılı olan bir sipariş nasıl yanlış gelebilir?
    Geri gönderdim tekrar yanlış kitap gönderdiler. Tekrar gönderdim, bu sefer yarısı doğru yarısı yanlış geldi.
    Resmen çıldırttılar beni. Şikayetvar.coma şikayetimi yazdım, kendilerine telefonda söyledim ve bu firma ile ilişkimi kestim.
    Sık kulanılanlardan ismini sildim. Sitelerine uğramıyorum. Ağzıyla kuş tutsalar, gel sana bedava kitaplar verelim deseler boş ...
    Firma benim gözümde güvenirliğini kaybetmiştir. Kitap alış verişimi kitapyurdu sitesinden yapıyorum.
    Allah'a şükür önemli bir sorun yaşamadım. Arada bir D&R firmasından da alıyorum ama çoğunluk kitapyurdu ...

• şuan 22 kitap ekledim sepete 1000tl gibi bir fiyat var ve bu yazıları gorunce biraz çelişkiye düştüm musteri hizmetlerini aradım deneme amaçlı hemde 1 kitap soracaktım hemen cevap verdiler biraz daha araştırıyım sonuçta az para vermicem
  • Bende 1 ay içerisinde 3 kez alışveriş yaptım tamamında ertesi gün elimdeydi kargolarım sıkıntı yaşamadım şahsım adına
  • Kitap Elinizde diye bir siteden alışveriş yapıyorum, fiyatlar çok uygun ve en fazla birkaç gün içinde kitapları gönderiyorlar. Tavsiye ederim deneyin memnun kalırsınız.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.