Şimdi Ara

(İDDİAM SÜRÜYOR) Bu işimi beğenmeyene ömür boyu şarkı atmama premiumu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://soundcloud.com/sentrysensei/hayalmidedin

(İDDİAM SÜRÜYOR) Bu işimi beğenmeyene ömür boyu şarkı atmama premiumu

Premium Sahipleri

1-Whenifeelit
    2-gtrskyline
    3-

Delikanlılar
    1-Lokomatif Portakal
    2-devrim_moswant
    3-

Orta yolcular

1-Cin
    2-Schraderbrau
    3-

Yoldaşlar

1-Batman Beyond
    2-
    3-

Cahiller

1-Crimson
    2-Naykimayki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pannie -- 2 Mart 2014; 11:29:46 >

• preımum pls

güzel olmuş
  • Pc ye gecince dinlerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alttaki müzik güzel, sesi ben beğenmedim ayrıyetten yersiz küfürler iyice ergence yapmış müziği
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whenifeelit

alttaki müzik güzel, sesi ben beğenmedim ayrıyetten yersiz küfürler iyice ergence yapmış müziği

Sesimi sevmediysen sen zaten ergensin... zoink zoink ses lazım size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pannie -- 27 Şubat 2014; 17:15:35 >
  • Daha ince bi ses bekliyodum kalın gelince istemsiz güldüm pek tarzım değil ama fena değil gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schraderbrau

Daha ince bi ses bekliyodum kalın gelince istemsiz güldüm pek tarzım değil ama fena değil gibi

işte bundan bahsediyorum bende bebeler rap yapıyorya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pannie

quote:

alttaki müzik güzel, sesi ben beğenmedim ayrıyetten yersiz küfürler iyice ergence yapmış müziği

Sesimi sevmediysen sen zaten ergensin... zoink zoink ses lazım size

Sesini güzel sanan agir ergen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whenifeelit -- 27 Şubat 2014; 19:45:51 >
  • olmamış hocam. sözler gama uygun gitmediği için kulağa tam oturmuyor. ayrıca aradaki küfürler de olmamış pek. hobi olarak yapın da böyle iddialıyım falan demeyin bence.

premium pls.
  • Arkadaşım sorunların var heralde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtrskyline

olmamış hocam. sözler gama uygun gitmediği için kulağa tam oturmuyor. ayrıca aradaki küfürler de olmamış pek. hobi olarak yapın da böyle iddialıyım falan demeyin bence.

premium pls.

yahu adam sesini çok üst düzey sanıyor sen adama gam diyorsun. alttaki müzikle söylediği notaya baksana. bırak gamı adam 1 tane nota bilmiyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reclamation

Arkadaşım sorunların var heralde?

Var geliyosun rock cu metalci olarak kendini dinleyicilerin lordu sayıp her önüne gelene laf atıyosun
  • quote:

quote:

olmamış hocam. sözler gama uygun gitmediği için kulağa tam oturmuyor. ayrıca aradaki küfürler de olmamış pek. hobi olarak yapın da böyle iddialıyım falan demeyin bence.

premium pls.

yahu adam sesini çok üst düzey sanıyor sen adama gam diyorsun. alttaki müzikle söylediği notaya baksana. bırak gamı adam 1 tane nota bilmiyordur.

Beat yapıyorum ben o parçada özellikle öyle okudumda

NOTA AYRI Bİ ŞEY OKTAV AYRI Bİ ŞEY AYIK OL cidden ayık ol diyorum kulağınla dinle kulağın dinlemiyorsa git metal dinle
  • Arkadaş ego patlaması yaşıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schraderbrau

Arkadaş ego patlaması yaşıyor

Ego patlaması değil yeter ya 5 yıldır kafamı yediniz bıktım Ego mego patlamaz bende lafı geçirmedikçe bu bülbüller ötecek
  • Geliyolar 2 metalci seviyeli kalıbında sövüp sövüp gidiyolar müziğin neyini biliyolarsa artık ne çalmışlarsa ben müzik için hayatımı çaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pannie

quote:

premium pls.

gama uyuyor ama tona uymuyor ^^

beğenmemen normal sen bi şey beğenmezsin bilmiş fıtratına sahibsin Allah kurtarsın

Arkada çalan müzik, vokalin tonu, sözlerin içeriği...

Üçünün de birbiriyle alakası yok. Sırf küfür etmek için küfür edilmiş. Söze kattığı hiçbir şey yok.

Buraya geleceksin ben çok iddialıyım beğenmeyene şöyle böyle diyeceksin.

Ondan sonra adam gibi eleştiri yapana laf atacaksın.

Yaşam savaşında başarılar sana...

Rapi herkes sevmez ama böyle tipler olduğu sürece haklı adamlar....

• 10 kişiye dinlettim, berbat...
  • Ton uyumu yok. Muzik ve tür uyumu berbat. Melankolik giren muzige prograsive soyluyosun. Sesin kotu. Soylerken duygu hissetmedim. Duz olmus. Sıkıldım yarısında bıraktım. Bana okulunu okudumla gelme simdi. 6 senedir muzikle ugrasiyorum. Heay metalden rap e kadar dinlerim tarzimlada alakasi yok

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.