Binbaşı
21 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
26 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Arkadaşlar merhabalar, logitech driving force gt'm var ve macbook air kullanıyorum.
Ara bir aparat aldım direksiyonu kullanmak için ama aparat için gimx denen bir yazılım var ve Mac için uygun olanını bulamadım acaba bu direksiyonu aparatsız doğrudan ps4'de kullanabilir miyim yada mac üzerinden nasıl yapabilirim?
Teşekkürler, iyi forumlar
Klasik eski donanım haber cümlelerini toplayalım beyler

1- Kasayı yan yatır
2- Ona patronun kim olduğunu göster
3- Kibar bir dille uyar
4- Çıkar vur masaya
5- ÇÖP
6- 700 madde (700 maddeyi birisi atar ise iyi olur)

Aklıma gelenler bunlar lütfen sizde ekleyin...
Herkese merhabalar, Hobi olarak on road bir elektrikli araba yapmak istiyorum ve türkiye'de parçalar aşırı pahalı olduğundan yurt dışından almayı düşünyorum.
Ancak bu konu hakkında bir bilgim yok ve yeterli türkçe kaynak'da bulamadım yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
quote:

Orijinalden alıntı: Merkürlü Adam

GS al özgür ol

Şu arka maşası kırılanlardan mı :D

Not mt07+ekipman + kalan paraylada
Marshall mg10 ve ibanez 10g arasında kaldım
İkiside Transistörlü Rock, metal çalacağım henüz amatörüm siz olsanız hangisini alırsınıf
Herkese merhaba beyler valla pek bi ilgim alakam yok ancak arkadaşım bi uygulama geliştirdi kısacası desteğinize ihtiyacı var.

eksikleri konuya yazabilirsiniz, yada artıları

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alp.periscodroid buda uygulamanın google play linki

oy verenlere teşekkür ederim iyi forumlar
Arkadaşlar merhaba yeni bir sistem toplayacağım ancak psu konusunda çok kararsız kaldım hem yetermi hemde hemde binamızda regülatör vs olmadığı için elektrğin aniden kesilmesi ve birden çok yüksek gelip çok alçak gelmesi gibi sorunvar var bu yüzden hangi psu yu tercih edeyim kararsız kaldım buyurun isterseniz sistemide atayım?
http://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-g650m-80plus-650w-moduler-guc-kaynagi.html?srt=UP
http://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-gx-2-80plus-650w-guc-kaynagi.html?srt=UP
[simage][/simage]
Sistemde budur
Bütçem 3300 civarıdır arkadaşlar şu 5. nesile upgrade edicem ileride hdd'm var Ekran kartı tercihim nvidia anakart ise broadwelle göre olursa süper olur. Yaz sonunda alacağım ancak aklımda belirleştirip bi kaç parçayı şimdiden almak istiyorum.

Kasa olarak ise cooler master cm 693 tercihimdir sıvı soğutmalıdır kendisi :)
Birde anakart marka olarak msi iyimidir?
bütçem 3000 Tl harddiskim var optik sürücüye gerek yok 1 tanede fanım var monitörümde var bütçem 2300 min 3k maximum bu civarda bir kasa toplamak istiyorum programlama ve oyun bilgisayarı olarak + 47 inch lg smart lb 652 v de kullanacağım teşekkürler iyi akşamlar
birde over clock için hangisi uygundur?
Edit:başlık
Herkese merhaba lisede elektronik okuyorum ve hobi olarak 2.el parçalardan oluşan bir off road aracı yapmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler iyi akşamlar. Parçaları kendim yapmam metal larda dahil istiyorum ve yüksek performanslı olması tercihimdir teşekkürler
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
LOL
Miss Fortune
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.345
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 4.637 (Bu ay: 126)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 54 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.