Şimdi Ara

Iddia: 'Erdogan ekonominin gercek halini ogrenince Albayrak'in istifasini istedi' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
10.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hükümet ve RTE'ye bağlı kim ondan habersiz bir iş yapabili(yo)r ki, RTE'nin bu işten haberi olmasın? Yapmayın arkadaşlar. Buna Kadir İnanı bile inanmaz.

Bu, zât-ı âlîlerini kutsama (temize çıkarma) değil de nedir Allah aşkına?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biden Damat üzerinden Muhalefetle Erdoğanı yıpratmasın diye almıştır. Malum Biden Muhalefetle bir oldu, Bunu ne Cehape ne Kemal bey itiraz etmedi.

• Nevşin Mengü'den sonrasını okumadım (!)

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Yahu MB'nin sitesinde bile rezervin ne kadar olduğu belli iken yeni mb başkanı ile mı öğreniyor gerçek rezervi.Eğer ilk haber doğru ise erdoğan bu ülkeyi yönetmiyor, sadece birilerinin koyduğu bekçiden ibaret.

İşin özeti erdoğan iyi çevresi kötü tezi için haber pompalanmış bizim nevsinde yemiş sunuyor bize.

Dostum saçmalama ya. Kadın bunu bilmeyecek kadar salak mı sence? Aç bir videoyu izle, bilgin olmadan fikrin olmasın. 150 kişi de beğenmiş bu yorumu, inanılmaz gerçekten.

• Eğer iddia edilen düzmece senaryo halka doğru diye sunulacaksa;
    Neden her olayda Erdoğan kendisini sıyırıyor bu işlerden.
    Feto olayındada kandırıldık edebiyatına sığındılar. Şimdide tüm suçu damadına yükleyerek “bilgim yoktu” düzmecesi yapılıyor.
    Senin bilgin olmadan bu adamlar cümle kuramıyorlar, nasıl oluyorda bilgin olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaB0 -- 12 Kasım 2020; 8:52:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugraloji kullanıcısına yanıt

Aynen öyle ama arkadşlar kendileri leyhine yıllarca yasa o bu şu çıkardılar zor biraz  

• Beni bu kadar kandırsalar şu an sokakta dileniyor olurdum.

Kandırılma falan yok. Hata var yanlış var.

• https://www.sozcu.com.tr/2020/yazarlar/yilmaz-ozdil/asrin-damadi-ucuz-kurtuldu-6120188/

Gerçekten ucuz kurtulmuş, yada henüz kurtulmadı, ileride neler olur bekleyip görelim!

Bakalım kim kimi götürecek!  

• Ekonominin tek sorumlusu benim demedi mi ? Her şeyden haberi var.Damadı habersiz nefes bile alamaz.Damadına çamur atıp,yine RTE yi kurtarma peşinde satılmış medya ve satılık kalemleri.

• sende bunu yedin!

• Hayde...

• Bastan asagiya bu zihniyet ve ona bagli organizmalar gitmedikce hicbirsey olmaz duzelmez.

Kurtuluş Savaşı'nda sonra Atatürk önderliğinde t.c Osmanlı'nın in bugunku kur ile 500 milyar dolardan fazla olan borcunu odemisti.

Bu gun geline ,18 yil süren eziyetten sonra yurdun durumu ortada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diyelim ki doğru... Demek ki bir kere markete inip ulan bu memleketin hali nedir diye bakmamışlar.

Diyelim ki yanlış... Hastalıktan alındıysa daha beter, yine inip memleketin haline bakmamışlar.

Bence, herkes her şeyin farkında, mevzu başka. Nedir bilmiyorum ama koca ülke ne halde neler yaşıyor bilemeyecek kadar uzak olduklarını düşünmüyorum.

• Albayrak T Ö loading

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Heee tamam heee,

ekonominin suclusu Damat di, gitti, simdi hersey cok guzel olacak. Erdogan in hic sucu yok cunku kandirildi. tamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Herkes vermiyor emin ol.Ve kesimin büyük çoğunluğu ise zaten eleştiriyor gitmesini değişmesini bekliyor. Parti içindeki seçimlere müdahale etmek mümkün olmadığından yapacak bir şey kalmıyor . Körü körüne biat diye bir şey yok yani genele baktığımız zaman

Yapmayın efendim. Ne demek vermiyor. %25 kemik oy var. Vermeseler böyle olur muydu? Adam akıllı muhalefetin olmayışı çok kötü bizler için.

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Adam gibi muhalefet yok, bu ayrı.
    Ama evet vermiyor.Verse bile verenler dahi değişim istiyor.CHP bir çok kere 20 oy aralığını ancak geçen bir parti.her seçimde 25 oyu var demek yanlış Adamlar ancak 26-27 alıyor nasıl 25 kemik oy olsun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Yahu MB'nin sitesinde bile rezervin ne kadar olduğu belli iken yeni mb başkanı ile mı öğreniyor gerçek rezervi.Eğer ilk haber doğru ise erdoğan bu ülkeyi yönetmiyor, sadece birilerinin koyduğu bekçiden ibaret.

İşin özeti erdoğan iyi çevresi kötü tezi için haber pompalanmış bizim nevsinde yemiş sunuyor bize.

şu an nevşinciğime haksızlık yapıyorsunuz ama...keşke videoyu izlemeden yorum yapmasaydınız. nevşin, iddiayı çürüten bir yayın yapmış

hem konu hem de mesaj içeriği yeniden düzenlenirse bu yanlış anlaşılma da düzeltilmiş olur.

• OPTİMİST kullanıcısına yanıt

Valla mı? Beni de işe alasanıza :) :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.