Şimdi Ara

Iddia: 'Erdogan ekonominin gercek halini ogrenince Albayrak'in istifasini istedi'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
10.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mengu olayin ozetini cikarmis. Videonun daha ilk 10 dakikasinda anlatiliyor. Muazzam rezalet. Buraya ozetini cikarirsam:

• Albayrak doviz rezervleri konusunda Erdogan'a yalan bilgi vermis. Erdogan'in bilgisine gore doviz rezervleri oldugundan cok daha yuksek seviyedeymis, ekonominin hali saklanmis ozetle.
    • Naci Agbal'in atanmasiyla rezerv ve ekonominin aslinda ne oldugu Erdogan'a iletilmis.
    • Sonrasinda Agbal arasinda toplanti sirasinda fiziksele varacak bir kavga cikmis, Metiner'in aciklamasi da dogruluyor
    • Sonrasinda da ekonominin asil halini ogrenen RTE, Albayrak'in istifasini istiyor

RTE yine kandirilmis arkadaslar.

Gecmis olsun

Guncelleme:

Fikret Bila da ayni seyi iddia ediyor, Erdogan'a paralel evrende turkiye masali anlatmis damat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REV0 -- 9 Kasım 2020; 15:54:10 >

• Yahu MB'nin sitesinde bile rezervin ne kadar olduğu belli iken yeni mb başkanı ile mı öğreniyor gerçek rezervi.Eğer ilk haber doğru ise erdoğan bu ülkeyi yönetmiyor, sadece birilerinin koyduğu bekçiden ibaret.

İşin özeti erdoğan iyi çevresi kötü tezi için haber pompalanmış bizim nevsinde yemiş sunuyor bize.

Albayrak doviz rezervleri konusunda Erdogan'a yalan bilgi vermis. Erdogan'in bilgisine gore doviz rezervleri oldugundan cok daha yuksek seviyedeymis, ekonominin hali saklanmis ozetle.

Nevşin Mengü gibi bir gazeteci bu zokayı nasıl yutar? E ne yani? “ Erdoğan iyi ama çevresi kötü “ çıkarımını mı yapacağız?

Bu ülkenin insanlarına embesil muamelesi yapmayı bıraksınlar. Erdoğan’ın haberi yoktu lafına sadece gülerim.

"Albayrak doviz rezervleri konusunda Erdogan'a yalan bilgi vermis. Erdogan'in bilgisine gore doviz rezervleri oldugundan cok daha yuksek seviyedeymis, ekonominin hali saklanmis ozetle.

Naci Agbal'in atanmasiyla rezerv ve ekonominin aslinda ne oldugu Erdogan'a iletilmis.

Sonrasinda da ekonominin asil halini ogrenen RTE, Albayrak'in istifasini istiyor"

YAAAAVVV HEE HEEE! RTE'yi aklama çalışmaları bunlar. Gidin çocuk kandırın.

• Yahu MB'nin sitesinde bile rezervin ne kadar olduğu belli iken yeni mb başkanı ile mı öğreniyor gerçek rezervi.Eğer ilk haber doğru ise erdoğan bu ülkeyi yönetmiyor, sadece birilerinin koyduğu bekçiden ibaret.

İşin özeti erdoğan iyi çevresi kötü tezi için haber pompalanmış bizim nevsinde yemiş sunuyor bize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fluox -- 9 Kasım 2020; 14:19:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Yahu MB'nin sitesinde bile rezervin ne kadar olduğu belli iken yeni mb başkanı ile mı öğreniyor gerçek rezervi.Eğer ilk haber doğru ise erdoğan bu ülkeyi yönetmiyor, sadece birilerinin koyduğu bekçiden ibaret.

Ben yapmadim Miki yapti sacmaligi, hala da yiyen var aynen. Son anketlerde 'ekonomiyi kim kurtarir' sorusuna yuzde 50nin erdogan demesi de bu herhalde.

fetoyu devlete ben sokmadim

ergenekonu ben yapmadim

suriyeye ben girmedim

isidi ben palazlandirmadim

ekonomiyi ben batirmadim

vs. vs. gibi gidiyor.

teflon iktidar.

• "Albayrak doviz rezervleri konusunda Erdogan'a yalan bilgi vermis. Erdogan'in bilgisine gore doviz rezervleri oldugundan cok daha yuksek seviyedeymis, ekonominin hali saklanmis ozetle.

Naci Agbal'in atanmasiyla rezerv ve ekonominin aslinda ne oldugu Erdogan'a iletilmis.

Sonrasinda da ekonominin asil halini ogrenen RTE, Albayrak'in istifasini istiyor"

YAAAAVVV HEE HEEE! RTE'yi aklama çalışmaları bunlar. Gidin çocuk kandırın.

• Iddia: "Erdogan ekonominin gercek halini ogrenince Albayrak'in istifasini istedi" 

Gene kandırılmış. Yahu bir yönetici 1 kandırılır 2 kandırılır 3 kandırılır ... ve hala seçilir mi?

• Yine birileri erdoğanı mağdur ve haklı göstermek için harekete geçmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Albayrak doviz rezervleri konusunda Erdogan'a yalan bilgi vermis. Erdogan'in bilgisine gore doviz rezervleri oldugundan cok daha yuksek seviyedeymis, ekonominin hali saklanmis ozetle.

Nevşin Mengü gibi bir gazeteci bu zokayı nasıl yutar? E ne yani? “ Erdoğan iyi ama çevresi kötü “ çıkarımını mı yapacağız?

Bu ülkenin insanlarına embesil muamelesi yapmayı bıraksınlar. Erdoğan’ın haberi yoktu lafına sadece gülerim.

• gerçek neden okyanus ötesi

• quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Albayrak doviz rezervleri konusunda Erdogan'a yalan bilgi vermis. Erdogan'in bilgisine gore doviz rezervleri oldugundan cok daha yuksek seviyedeymis, ekonominin hali saklanmis ozetle.

Millet yiyorsa yapacak bir sey yok.

Kandirildik milletim bizi affetsin'e yuzde 52 oy verdi bu toplum.

Son anketlerde "ekonomiyi kim kurtarir" sorusuna yine buyuk cogunluk erdogan dedi.

Simdi RTE cikmayip, "ben yapmadim berat yapti" demesin de ne yapsin ? Yiyen musteri var ki bunu diyebiliyorlar.

Eger Mengu'nun dedikleri havuzda isitilir servis edilirse anketlere bir daha bakmak lazim.

RTE cikar "kandirildik milletim beni yine affetsin" der yuzde 50 oy alirsa kimse sasirmasin.

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekonomiyi yalan bilgilerle yönetmek suçundan berat yargılanması gerekiyor nu bilgilere göre.
    Eğer kandırıldık derse savcıların dava açması gerekiyor. Kısaca üstü kapanacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Iddia: "Erdogan ekonominin gercek halini ogrenince Albayrak'in istifasini istedi"

• Fikret Bila da ayni iddayi dile getirmis.

Yok aga bu milletten bir cacik olmayacak.

Ciddi ciddi koskoca Fikret Bila bile albayrak erdogan'i kandirmis diyor

adsldsakadslékdaéskldéaksl

• Erdoğan ba sing se imparatoru mu?. Vatandaş suratına söyledi geçinemiyorum diye daha ne desin ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Erdoğan ba sing se imparatoru mu?. Vatandaş suratına söyledi geçinemiyorum diye daha ne desin ?

Yetiş ya Avatar Aang

• Damadımı ekonomi bakanı yapmışlar öğrenince derhal istifasını istedim demekten bir farkı yok bence Iddia: "Erdogan ekonominin gercek halini ogrenince Albayrak'in istifasini istedi" 

• Hay Allah ya ekonomi iyi değil miymiş? Enişte de mi haber vermemiş? Böyle enişte olmaz olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • biz de yedik. kardeşim muhalefet partileri her basın toplantısında ekonomi perişan,hazine tam takır. merkez bankası rezervleri bittiğini kaç defa açıkladılar. aylardır söyleniyor bu,mısırdaki sağır sultan bile duydu.

• İste temel reyiz pardon theoden sipanagini hupletti sonrada cokomelliyi yanlis zikrettim yine geima solucan dili gümletti.Evet akli basina gelmisti artik.O buyunu etkisi altinda idi saruman tarafından yapilan.Ummetini migfer dibine götürüp son voleyi vuracakti dis minnaklara.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.