Şimdi Ara

I Am Legend (2007) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
0
Favori
8.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

çok merak uyandıran bir tarzda başlıyor film ve öylede devam ediyor filmin gidişatı süresinca hiç sikilmadan kopmadan izlemek mümkün ama oda ne der gibisinden film bitiveriyor.yani filmin ilk başlardaki insana yaşattığı heyecanı aynı orartıda karşılayacak bir sonla noktalanmadığını söyleyebilirim
  • az önce seyrettim..
    film güzeldi ama öyle aylarca beklenecek bir tarzı yoktu..
    hatta will smith olmasa izlemezdim bile diyebilirim..

bir de filmde diyalog olmayınca çok sıkıcı oluyor yaw..
    tek başına mırıldanan bir adamı izliyorsunuz..

şimdi bizim için pek birşey ifade etmeyebilir ama amerikalılar için newyork sokaklarını ööle boş görmek hoş oluyordur muhtemelen..

son olarak; filmin sonu çok TIRTTI yaw
  • Gene degisik turde zombi filmi

BU fimlerin tutmasinin en onemli nedeni gercekci olmasi ama hangi acidan ?

Insanligin Sonunu getirecek varsayimlarin liste basi virustur, ama boyle mutant zombi yapmiycak tabi direk oldurecek bunlar biraz abarti heyacan katmak icin filme yapiliyor, ongorude bulunmak istemem ama kesinlikle 100 yil icinde cok agir viruslerle savasicagimiz kesin, cunku biz yaratiyoruz onlari maalesef,

Insanoglu dogaya ayak uydurmakta en cok zorlanan canli, cogu yaratik bizden once vardi hala var ve bizden sonrada olucak,
    Cok dusunmeyelim, bize verilen zamani iyi kullanip hayatin tadini cikaralim
  • Ne sabırsızmışsınız sizde be.
  • bende demin seyrettim aslında sıkıldım bile seyrederken insan hareket bekliyor ama dırttvasat bir zombi virüs filmi dünde nicoll istilayı seyrettim oda dırttı artık her gün zombi filmiyle gidiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: sezar

bende demin seyrettim aslında sıkıldım bile seyrederken insan hareket bekliyor ama dırttvasat bir zombi virüs filmi dünde nicoll istilayı seyrettim oda dırttı artık her gün zombi filmiyle gidiyorum

arka arkaya 3 zombi filmi izleyen zombi oluyormuş.. dikkat et
  • bende dün izledim filmi beklentimi tam olarak bulamadım ama will smith kardeşimiz güzel oynamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XilveR -- 29 Aralık 2007; 11:27:27 >
  • Bende izledim ama bence o kadar iyi değil yav sonu tırt bitiyo arkadaşın dediği gibi ama genede izlemeye deüer bence bu film yokluğunda ilaç gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: juna1986

quote:

Orjinalden alıntı: antique

quote:

Orjinalden alıntı: yeah41

quote:

Orjinalden alıntı: antique

daha fragmanını seyrederken ilk saçmalığı yakaladım..
    her ne olduysa insanlar ortadan kayboldu tamam..
    will smith abimiz 3yıldır kimseyi görmediğini söylüyor..
    sonra da evde koşu bandında koşuyor..
    yani insanlık yok olduğu halde medeniyet devam ediyor

niyeki 2012 yılında koşu bandının olması cok mu ilginç=)

3yıl boyunca kimsenin olmadığı bir dünyada sistemlerin sorunsuz çalışması, hala elektriğin olması biraz saçma bence..
    insanın olmadığı yerde medeniyet varlığını koruyamaz bana göre

AKÜ ile çalışmadığı ne malum

Ya da koşu bandının altında aksi yönde koşan bir fare olmadığı...

• baştaki jenaratörleri görmediniz herhalde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: geberit

baştaki jenaratörleri görmediniz herhalde.

görmedik walla
  • sinemada fragmanı görmüştüm gerçekten harika ama sanki 30 gün gece filmine benziyor
  • Ya sonu tirt diyorsunuz.O zaman bir tahmin yapayim.Kopegi oluyor ve adam kiziyla kopeginin oldugu fotografa bakarak aglamaya basliyor ve gozunden kanlar geliyor.Nasil ama

Yemin ederim filmi izlemedim.
  • Türkiye de ne zaman çıkcak bu?
  • Arkadaşlar filmi 3 gün önce izledim filmin türü bilimkurgu-aksiyon-dram bu üçü filmde eşit olarak yayılmış.Film çok akıcı zamanın nasıl geçtiği anlaşılmıyo Will Smith mükemmel oynamış yine , film büyük ihtimalle 2 hafta sonra gösterime girecek.
  • Fragmana baktım, güzele benziyor. Filmin kocaman karton maket afişi var bizim İzmir Agora'da. Yakında vizyona girecek demek ki.
  • Arkadaşlar ben fazla beğenmedim.Fazla abartıyosunuz gibi geliyor.Sıradan bir filmdi.Emin olun daha iyisini yapabilirlerdi.Tabi izleyenler için diyorum.
  • Filmi az önce izledim. İzlerken zevk aldığımı söyleyerek başlamalıyım. "28 gün sonra" filminin başındaki o çarpıcı hava film boyunca vardı. 28 gün sonra filmini izlemeye başladığımda çok heyecanlandığımı ve sonradan filmin sıradanlaşmasını üzüntüyle izlediğimi hatırlıyorum. Bu filmi onunla kıyaslamak istiyorum zira çok benzer bir yapım. Bu filmden daha fazla zevk aldım çünkü kahramanın yalnızlığı üzerine durulması oldukça yerindeydi. Böyle bir olayın gerçekleşmesi durumunda bir insanın canını kimsenin onu izlemiyor ve düşünmüyor olması mı yakar yoksa korkunç yaratıklar mı? Cast Away'da Chuck Noland'ın adada bir futbol topu ile konuşması ya da bu filmin kahramanının DVD dükkanına yerleştirdiği mankenlerle diyaloğa girmesi... Aslında biraz zorlarsak bu filmden bir insanın diğerlerine ne kadar ihtiyacı vardır konusunda çıkarımlar da yapabiliriz. Her neyse... Film eğlenceliydi...10/6,5

• zaten insan sosyal bir varlıktır..
    yani başkalarıyla iletişim kurma isteği doğamızda var..
    bu da insanoğlunun varlığını sürdürmesi amacıyla böyle sanırım..

aslında olaya sadece film gözüyle bakıp çok da fazla kurcalamamak lazım..
    sonuçta amaç eğlenmek işte

ama şu filmlerde çok klişe olan birşey var ki,
    o da bu zombi türü yaratıkların illa bir kişinin peşine düşmesi ve ısrarla onu yeme isteği..
    kardeşim kocaman şehirde kafanıza göre takılın işte, ne kasıyorsunuz dimi ama
  • Eski zombi filmlerinde bu yaşayan ölüler ağır hareket ederlerdi. Kafalar boyunlarına düşük bir şekilde ağır aksak ilerlerlerdi. Her şeyden şikayet eden salak kızlar kaçarken bir şeylere takılıp düşerdi. İşin korkunç tarafı öylece yavaş yavaş zombilerin gelmesini beklerdi. Artık bu zombilerde uyandı kardeşim. Nerde o eski zombiler. Bırak hızlı hareket etmeyi artık tuzak bile kuruyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.