Şimdi Ara

I Am Legend (2007)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
0
Favori
8.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tür : Bilim Kurgu / Dram / Aksiyon
    Gösterim Tarihi : 21 Aralık 2007
    Yönetmen : Francis Lawrence
    Senaryo : Akiva Goldsman , Mark Protosevich , Richard Matheson (Kitap)
    Görüntü Yönetmeni : Andrew Lesnie
    Müzik : James Newton Howard
    Yapım : 2007, ABD

” I Am Legend ” Badboys serisinden tanıyacağınız ” Will Smith ” in başrolünde oynadığı 2007 ‘nin Aksiyon / Bilim Kurgu filmlerinden. Son dönemin revaçta olan ve izleyici kitleside yüksek olan , ” virüs ve insan ırkının mutasyona uğraması ” konulu filmlerine bir örnekte ” I am Legend ” . Film Aralık / 2007 ‘ de Amerikada gösterime girecek.”

Fragmanlar

Güzel bir film olacağa bekliyor sabırsızlıkla bekliyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orjinalden alıntı: sleep

http://forum.donanimhaber.com/m_18936620/tm.htm

Konuyu açmadan önce forumda arama yaptım ancak böyle bir başlıkla karşılaşmamıştım aramayı "i am legend" ve "i'm legend" olarak yaptım ancak sonuç bulamadım ben de açılmamıştır diyerek konuyu açtım uygunsa buradan devam edelim diğer başlıktan daha detaylı açıklama ekledim

• quote:

Orjinalden alıntı: Özgür

quote:

Orjinalden alıntı: sleep

http://forum.donanimhaber.com/m_18936620/tm.htm

Konuyu açmadan önce forumda arama yaptım ancak böyle bir başlıkla karşılaşmamıştım aramayı "i am legend" ve "i'm legend" olarak yaptım ancak sonuç bulamadım ben de açılmamıştır diyerek konuyu açtım uygunsa buradan devam edelim diğer başlıktan daha detaylı açıklama ekledim

Benim için sorun yok sadece diğer konudaki yorumları da okumak istersin diye verdim linki

• Son 6 gün.
  • Süper olcak bu film.
  • Fragmanından en az ''300 Spartans'' kadar etkilendim.Sabırsızlıkla bekliyorum.NTV deki Gece Gündüz programında izlemiştim,yazar kitabında Müslüman vampir karekterinide işlemiş haça karşı tepkisi ne olur diye...Müzikler desen o daha bir müthiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MIRAMAX -- 9 Aralık 2007; 15:17:20 >
  • Ben bu filmi kaçırdım diye çok üzülmüştüm. Meğer daha vizyona çıkmamış.
  • ne zamandır sinemaya gitmiyom bu filme gidecem :D
  • fragmandan hoş bir filme benziyor ancak konu yine virus bulaşan insanlık ve bunun sonucu zombileşen insanoğlu ve geriye kalan 1 kişi.
    bu da ister istemez 28 gün sonra ve resident evil filmlerini hatırlatıyor. umarım film daha özgün bir konuyla çıkar.
  • İzleyen oldu mu filmi?
  • Kesinlikle filmsizlikten öldüğümüz şu Kasım-Aralık döneminde ilaç gibi gelecek bu film. Tabi eğer sinemada izlemeyi düşünüyorsanız biraz beklemeniz gerecek sanırım. Çünkü film galiba Türkiye'de taa Ocak ayında vizyona girecek. Her yerde farklı bir tarih yazıyor ama 21inde girmeyeceği kesin. IMDB'de 4 Ocak yazıyor, googleda birkaç siteye baktım oradada 25 Ocak yazıyor anlamadım ne iştir. Her ne kadar çoğu yerde 21 Aralık yazsa da, hiçbir sinemada afişten eser yok. Buna da "Burası Türkiye" demek kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OMEGALUL -- 14 Aralık 2007; 20:26:03 >

• 1 aydır bu filmi bekliyorum ve 1 hafta kaldı
  • Ben efsaneyim

gelsin şu filmde artık bizde kurtulalım filmden kurtulsun bizden
  • iyi de bugun ayın 14 ü değilmi? bugun gosterime girmesi gerekmezmiydi
  • Ya arkadaşlar 21inde falan girmeyecek biraz araştırma yaparsanız ya 4 Ocak yada 25 Ocakda gireceğini görürsünüz. Bu da Harry Potter gibi olacak. Onda da önceden 13 Temmuz dendi durdu sonra 10 ağustosta girdi.
  • İnşallah normal 21 Aralıkta çıkar.
  • gelsin ,kesin gideceğim süper bi film.

framanları süper....
    zaten Will Smith'in kendisi yeter her..
  • Ya cidden 25 Ocak'da filan çıkcak heralde.
  • IMDB de Türkiye için 4 Ocak diyor. türk sinema sitelerinde 21 Aralık yazıyo kesin bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.