Şimdi Ara

I Am Legend (2007) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
0
Favori
8.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada ne filmdi be! Yalnız filmin ismi yanlış yazılmış I Am Legend olmalıydı.

Yönetici arkadaş @Thomas Anderson el atarsa ve diğer I Am Legend klon konularını da şöyle bir işlemden geçirirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 14 Nisan 2018; 20:14:34 >

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Film konularının değişmez mesajı oldu herifin parodileri. Bazıları gerçekten çok güzel oluyor. Acaba ekip buralara takılıyor mu ?

Hakikaten güzel filmdi. 2 filan dendi ama fos çıktı maalesef
  • obili O kullanıcısına yanıt
    Biraz öyle oluyor. Evet bir süre sonra baysa da yine de arada güzel şeyler çıkarıyor ki bu parodi yine o kadar yeni değil. Sadece yeni paylaşılmış. Ama iyi oluyor böyle arada birtakım nostaljilere sebep oluyorum. Şu an aktif olmayan, konunun ilk sayfalarındaki üyeleri ve mesajlarını dün gibi hatırlarım. Konuya baktım da eskiden bu konuda bir tane mesajım bile yokmuş. Demek ki o zamanlar forumda pek yazmıyor daha çok izliyor-okuyormuşum.

Filme gelirsek izleyeli 10-11 sene oluyor ama halen daha filmdeki o psikolojik etkiyi, o yalnızlık ve çaresizlik hissini ve o dramayı unutmam. Zombi-vampir temalarını hiç sevmesem de az önce saydığım sebeplerle bu yapımı sevmiştim. Daha iyi olabilir miydi olabilirdi ama daha kötü de olabilirdi. Neyse ki daha kötü olmadı. Evet bu yapımın bir türlü devamı da gelmedi ne yazık ki. Will Smith şu an halen daha iş yapar öyle bir çökme görmedim kendisinde en azında Bright (2017) filminde gayet genç (yaşlı olmayan) duruyordu. Bu filmin devamı gelmeliydi kesinlikle.

• gerçekten Efsane.
  • Film gerçekten çok iyi mutlaka izleyin.

Bu arada konuyu açan arkadaşın hesabı açılmasına az kalmış 980 yıl falan kalmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yıllar sonra alternatif sonu olduğunu öğrendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS-Obergruppenführer

Alternatif sonu çok daha güzel.
    hocam nasıl beğendiniz onu ya?

tedavi bulunamıyor sonuçta? her şey boşa oluyor?
  • Harbiden filmin farklı sonları varmış
  • Galaxy. kullanıcısına yanıt
    Alternatif son nasil hocam pm atabilirmisiniz ya da spoiler icinden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• @Destan47
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galaxy.

Harbiden filmin farklı sonları varmış
    Kelebek Etkisini izlediniz mi bilmiyorum ama ona bakın.
  • Verilen videoda kısa tutulmuş sanırım . Biraz daha uzun diye hatırlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.