Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
7.766
Cevap
199
Favori
753.957
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Hyundai >> HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY)
Giriş
    192 Mesaj

Aynı soru benimde kafamda 2kısa 2uzun 2sis ve 2 dönüş lambaları 8 tane, en az 400-500 tutar ama garanti konusunda sıkıntı olurmuki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    sokcuuuuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    arkadaşlar bende de 2019 elite plus var ,star stop bazen çalışıyor bazen çalışmıyor sizdede oluyormu ? turuncu yandığı zaman araç stop etmiyor yeşil yanarsa stop ediyor fakat bu sıralar durunca hep turuncu gösterge yanıyor ve araç kendini stop etmiyor. sizde de aynısımı acaba?

benim gördüğüm kadarıyla emniyet kemerin takılı olmazsa, klima yada kalorifer 3. kademeden hızlı çalışırsa, dik rampa tarzı yerlerde durursan ve motor soğukken stop ışığı turuncu yanıyor ve stop etmiyor
    |
    |
    panhandler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet özellikle kısa mesafede motor ısınmamışsa stop start devreye girmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 4 Şubat 2020; 10:30:19 >
    |
    |

Zannedersem aradığım cevap bu kısa mesafelerde girmiyorr devreye uzun mesafelerde daha dikkat edicem.
    |
    |
    freshwind kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ozmania

2020 modellerde style plus'ın adı smart olmuş, ön park sensörü ve anahtarsız çalıştırma eklenmiş. 236 bin TL diyorlar. bu kadar yüksek fiyat beklemiyordum.
    Smart ile elite arasında ne farklar var. Donanım listesi henüz sitede göremedim ama 16 bin tl az değil elitede yeni donanımlar eklenmiş olabilir.

Elit ile style arasında anahtarsız çalışma deri koltuk 4 koltuk ısıtma 19inç jant, navigasyon , büyük ekran ve deri ön konsol var bildiklerim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    freshwind kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    yan basamak,ön ve arka koruma taktırdınızmı ? ben taktırmayı düşünüyorum bunları serviste çok pahalı dışarıda daha uygun zannedersem varsa istanbulda taktırdığınız yer söyleyebilirmisiniz özellikle avrupa yakası
    |
    |
    Yaptıranlar bilgi paylaşabilir mi, bu güncelleme ne katıyor araca?

ecu güncellemesi nedir?
    |
    |
    ocean72 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Engine Control Unit (Motor Kontrol Ünitesi)

araçların her şeyinin kontrol edildiği yer
    bazen genel güncelleştirmelerle bazı sorunlar düzeltiliyor

|
    |

M.Niyazi Saral
  • Yüzbaşı
    360 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Maverick_77

Arkadaşlar

Tucson daki mapSD kartın üzerine harita güncellemesi yapabiliyor muyuz direk; yoksa farklı bir usb / SD kart mu gerekli. Wi-fi ile güncelleme olmuyor mu?

Naviextra programından usb ye güncelleme dosyası kaydedemiyorum. Haritayı güncellemem lazım.
    Navigasyon u güncelleyen yok mudur arkadaşlar?

Tucson motorlarda benzinli seçeneği kaldırıldı mı? 2019-2020 model fiyatlarında hep dizel var da.

Bir de 2017-2018 modellerde benzinli seçenekler için Turbo gdi mi daha mantıklı seçim olur yoksa normal Gdi mi?

Lpg uyumu nasıldır tartışması yapılmış okudum ama ikisine de lpg takan var sanırım!

Gigabyte Sumo Y 700W kasa // i5 9400F // Asus Prime H310m-k R2 // 8GB 2666Mhz DDR4 // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra 3D 500GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi // PHILIPS 27 AMVA LED // Logitech K330 // Creative Sound Blaster Omni // Takstar HD5500 // Logitech F710 // Xiaomi Mi 9 Lite //
    _______ Odtü Matematik-Çukurova BÖTE-Anadolu İktisat-Mersin Tıp _______ Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?
  • Yüzbaşı
    779 Mesaj
    Merhabalar,

Geçtiğimiz hafta 2019 model elite plus paket aracımızı teslim aldık.

Aklıma takılan bir konu var, araçta anahtarla beraber yanına yaklaşınca açılması gereken bagaj kapağı özelliğini henüz kullanmayı başaramadım.

Öncelikle menüden aktifleştirdim ancak aracın yanında 3 saniye bekleyince bagaj kapağı otomatik olarak açılmıyor.

Eğer fikriniz varsa, yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler, iyi forumlar.

o özelliği zaten hiç kullanma onun yerine kendin elinle basıp otomatik açmayı kullan. çünkü arkada bekleyip otomatik açılma herkez tarafından açılabilir. farkında olmadan bir kişi arabanın arkasında olsun sende arabayı çalıştırıyorsun ve içeride bekliyorsun ama o sırada birisi arkada bekliyor bi bakmışsın açılmış ,o yüzden bence o özewlliği iptal et. sen kullanıyormusun dersen bendede elit plus var araba teslimi sırasındaq yetkilinin bana bu söylediklerini duyunca bence aktıf etme abi dedi benimde aklıma yattı ben iptal ettim hiç kullanmadım be daha bikere bile gerek olmadı ya kendim içeriden düğmeyle açıyorum yada dışarıdan bagaj düğmesiyle hiç bizaman ellerim dolu dolu tek başıma reklamlardaki gibi bir durumla karşılaşmadım karşılaşacağımıda zannetmiyorum.zaten aaçamamışsınız ama ben yinede o tuşu kapatmanızı tavsiye ediyorum beklemnedik zamanlarda açılmasın diye.
    |
    |
    Jestia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Maverick_77

Navigasyon u güncelleyen yok mudur arkadaşlar?

Alıntıları Göster
    ben mart ayında bakıma götürücem ozaman serviste yaptırmayı düşünüyorum ama çok pahalıya çıkarsa yaptırmam.

Orijinalden alıntı: panhandler

ben mart ayında bakıma götürücem ozaman serviste yaptırmayı düşünüyorum ama çok pahalıya çıkarsa yaptırmam.

Alıntıları Göster
    Eyvallah.

Kimseden ses çıkmayınca servisi aradım ben. İlk güncelleme ücretsiz oluyor dediler.
    Bilginize

çok teşekkürler bildiğim iyi oldu.
    |
    |
    Maverick_77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.