Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (375. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.383
Cevap
221
Favori
1.003.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Servis ikame araç vermiyor mu hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmiyorum ki. Vermesi lazım herhalde

• akyildizemre A kullanıcısına yanıt
    Vermesi lazım normalde hocam

• Eğer verirse sorun değil. Ama vermezse o zaman büyük sıkıntıya girerim

• quote:

Orijinalden alıntı: akyildizemre

Bilmiyorum ki. Vermesi lazım herhalde
    Ben otokoc a servise eski aracimi biraktim ellerinde parca yoktu parca gelene kadar bana arac vermislerdi.yakitini koyup binmistim aracim servisten cikana kadar hyundai de de bunun olmasi lazim.yoksa durumuz vahim.

• dr112 kullanıcısına yanıt
    Bende focusta ısıtma bujisi sorunu yaşadım ama ömürlü parçaymış 110binde arza lambası yaktı değiştirdik basit bi işlemmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bakalım inş hemen halledilebilecek bşr sorundur da uğraştırmaz.

• Sorunu çözdüler arkadaşlar. Sensör kablo demeti çok gerginmiş. Onu gevşetip sabitlediler. Düzeldi.

• akyildizemre A kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam, şansınız varmış

• Teşekkür ederim. Serviste konuştum. Benden başka hiç yokmuş bu sorunla giden. Koskoca Kocaeli de tek ben. Neyse rn azından çözüldü. Buna şükür.

• quote:

Sorunu çözdüler arkadaşlar. Sensör kablo demeti çok gerginmiş. Onu gevşetip sabitlediler. Düzeldi.
    Geçmiş olsun inan senin kadar biz de gerildik.isallah bir daha böyle bir sey olmaz ama bahsettiginiz facebook grubunda bahsedilen konu hala aklimizda.Ben start stop u araca binerken kapatiyorum bence gerek yok.hem akunun ömrünü kisaltir hemde baska yerlere zarari olabilir.1 litre mazot icin gerek yok bence.20 km yol yapiyorum 1 tane isik var bana gore kapali kalsin.start stop akuler çok pahali zaten.start stop kapali, auto hold açik ben bu sekilde kullanacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr112 -- 20 Ocak 2020; 21:59:9 >
  • dr112 kullanıcısına yanıt
    İnanın cumartesi gününden bu yana nasıl stres çektiğimi bir ben bir de Allah bilir. Araçlar oldukça sağlam ama yeni olduğundan dolayı bazı konularda sıkıntılar olabiliyor. Servis gerçekten çok ilgiliydi ve sorunu çözmek için sadece benimle ilgilendiler desem yeridir. Umarım kimsenin başına gelmez.

• 2017 model tucsonumuz var sesli komut özelliği varmi acaba araçta mesele klimayı aç diyince klimanın açılmadı gibi varsa bu özellik nasıl aktif ediliyor

• Apple car play nasıl çalışıyor 2019 tucsonda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY)
    HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY)

Kışın kullanmak için aldığım 17 jant, orjinal 19 luk kadar şık durmuyor ama konfor olarak çok daha iyi. 19 lar doğal olarak yol tutuşta daha başarıliydı. Elbette conti den petlasa geçmenin etkisi de olabilir tabi. Petlaslar görevini yerine getiriyor ancak biraz sesli bir lastik. Görüntü farkını merak edenler için resimleri paylaşıyorum.

• homebird kullanıcısına yanıt
    Tucson'u Tucson yapan jantmis demekki

• quote:

İnanın cumartesi gününden bu yana nasıl stres çektiğimi bir ben bir de Allah bilir. Araçlar oldukça sağlam ama yeni olduğundan dolayı bazı konularda sıkıntılar olabiliyor. Servis gerçekten çok ilgiliydi ve sorunu çözmek için sadece benimle ilgilendiler desem yeridir. Umarım kimsenin başına gelmez.
    Hocam benim araba turbo benzinli. Sivi sistem Lpg kullaniyorum. Benim başıma iki defa geldi. Araç 3000 deviri geçmiyordu. Usta yakıttan olabileceğini söylemişti. Zengin karışım ideal olmadığı zaman motor kendini korumaya alıyormuş. PO nun gazı almaya başladım, altı aydır, bir problem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homebird -- 21 Ocak 2020; 15:16:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dont_walk_35

Egzoz olayında sorun yok. Egzozcu arkadaş ile gorsutum, soba veya mangal alıp ilk yakmada boyasinda gerilme,atma veya renk değişimi olur ısıdan dolayı. Bu da ona benzer birşey sorun yok dedi.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Merhaba benim aracın egsoz borusunda bende aynı şeyi farkettim bu sabah. Çözüm bulabildiniz mi? gözüme takılıp duruyor orası.HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY)HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY)

• gocabolulu G kullanıcısına yanıt
    cakmak soketinin solundaki usb ye takacaginiz usb kablo ile iphone u baglamaniz yeterli, sonrasinda arac ekraninda ve telefonda gosterilen yonergelere gore hareket etmeniz gerekiyor. apple car play de, android auto da, calismak icin usb kablo istiyorlar. bunun haricinde sesli gorusme yapmak yada spotify dan muzik dinelemek isterseniz bluetooth eslestirme yapmaniz yeterli, ekstradan kablo takip android auto yada apple car play e gerek olmuyor. apple car play ve android auto nun gordugum en buyuk faydasi, aracin multimedya ekranini navigasyon icin kullanbiliyor olmak, bunun disinde video seyredemiyorsunuz, whatsapp mesajlarini okuyabilir(apple da var, ama android de yok saniyorum bu ozellik) muzik dinleyebilirsiniz hepsi o. ben acikcasi herseferinde kablo takmak zahmetli geldiginden pek tutmadim bu android auto olayini, bluetooth ile araca baglanip telefonuda telefon tutacaga takiyorum, telefonu aracda sarj etmek gerekirse diye xiaomi arac sarj aletim vardi zaten. bunun disinda 1500km yi devirdik tosunla cok sukur sorunsuz.

ama araca her bindigimde ilk yaptigim sey start-stop u kaptmak, araci 1-2 dk rolantide calisitirp oyle hareket etmek, ve istop edecegim zamanda yine 1-2dk rolantide calistirmaya ozen gosteriyorum, belki bosuna boyle yapiyorumdur ama bana nedense boylesi mantikli geliyor turbo beslemeli araclar ozelinde konusuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: homebird

Hocam benim araba turbo benzinli. Sivi sistem Lpg kullaniyorum. Benim başıma iki defa geldi. Araç 3000 deviri geçmiyordu. Usta yakıttan olabileceğini söylemişti. Zengin karışım ideal olmadığı zaman motor kendini korumaya alıyormuş. PO nun gazı almaya başladım, altı aydır, bir problem yok.

Alıntıları Göster
    demekki araç her türlü arıza durumunda motor devrini sınırlıyor
  • 
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.