Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (376. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.385
Cevap
221
Favori
1.004.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende aynı şekilde bağladım telefon şarj olmaya başladı ekrandan apple carplayı aktifleştirdim ama çalıştıramadım, müzikle falan işim yokda navigasyonu yansıtmak çok iyi olurdu, sanırımkabloda sorun var veya telefona bi proğram falanmı kurulacak acaba?
    Ben aracı çalıştırır saniye beklemeden devam ederim kapatırkende uzun yol gelmişsem biraz beklerim yoksa direk kapatırım sizin yaptığınız işlem kesinlikle doğru ben biraz tezcanlıyımdır 1600 kmdeyim herkese kazasız belasız sürüşler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • homebird kullanıcısına yanıt
    peki sorun kendiliğinden gecti mi yoksa araca mudahale oldu mu?
  • Şimdi hundai servise ilk kontrol için geldim araç 1640 kmde tek garip durum arka sağ emniyet kemeri ses yapıyo gibi gelmişti onu söyledim komple çheckup yaptılar dediğim gibi emniyet kemeri gevşekmiş onun dışında tamamen kusursuz çıktı

• hasanmerto kullanıcısına yanıt
    Araç fiyatlarında son durum nedir?
  • Arkadaşlar 360° görüş kamerası sonradan araçlarımıza yapılabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: blasph

peki sorun kendiliğinden gecti mi yoksa araca mudahale oldu mu?
    Araca müdahale olmadı. Sorun sanırım yakıtla ilgili. Çünkü yakıtı belirli bi yerden (petro ofisi) aldığım günden beri problem yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homebird -- 22 Ocak 2020; 17:13:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ocak 2020 de alınan aracın 1. Taksit mtv sini bayi mi öder biz mi?

• atmacabora A kullanıcısına yanıt
    siz araci aldiginizda aracin fatura kesilmesi sirasinda ki tarih onemlidir. bayi hersekilde bir mtv taksidini odyecek, ama bu taksid 2019 son taksidimi olur 2020 ilk taksidimi bu sizin bayi ile aranizdaki satis sozlesmesine baglidir. aracin parasini odedikten sonra bayi size vergi dairesinden mtv taksidinin odendigine dair bir dekont paylasmis olmali. ben aralik ayinda alisverisi bitirmistim ve bayi bana 2019 ikinci mtv taksidinin aldindi makbuzunu iletmisti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atmacabora

Ocak 2020 de alınan aracın 1. Taksit mtv sini bayi mi öder biz mi?
    Tescil ocak ayında olacağı için mtv yi bayi öder.
    Genellikle son iş günü toplu olarak ödüyorlar mtv yi.

• Bugün ödemeyi yaptılar. Cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim.

• Herkese iyi akşamlar arkadaşlar bende Tucson umu bugün teslim aldım. Gerçekten güzel araç,şahsen ben çok beğendim Ancak kumandadan camları kalkmadı bu özelliği yok mu acaba kitapçığa baktım bulamadım. Bilgi verirseniz sevinirim. Herkese kazasız sürüşler.

• patron45 P kullanıcısına yanıt
    Öncelikle aracınız hayırlı olsun, aracın ön iki cam tek dokunuşla inip kalkan tam otomatik arka camlar ise basık tutarak inip kalkan tip yarı otomatik ve kumandadan camları indirip kaldırma yok malesef ama bi modül varmış onu takınca kapanıyomuş vs diyorlar benim için çok önemli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: gocabolulu

Öncelikle aracınız hayırlı olsun, aracın ön iki cam tek dokunuşla inip kalkan tam otomatik arka camlar ise basık tutarak inip kalkan tip yarı otomatik ve kumandadan camları indirip kaldırma yok malesef ama bi modül varmış onu takınca kapanıyomuş vs diyorlar benim için çok önemli değil.
    Çok teşekkürler

• arkadaşlar tosunla 2600 km yı devirdik ve artık şehir içinde 70-80km saat hız, arada hafif trafik ile yakıt tuketımı 4.8 litreye kadar dusmeye başladı. uzun yoldaki tüketimide 100-110 suratlerde gidildiğinde 5.8 a kadar düştü, açık söylemek gerekirse bu kadar düşeceğini beklemiyordum 1.7 tonluk ağırlık ile, ama cidden beni şaşırttı. yakıtı sürekli olarak shell den almaya özen gösterdim yarım deponunda altına inmiyorum depoda su/nem birikmesin diye. yol bilgisayarına çok güvenmiyorum ileride bir depo full ardından depo yarım yapıp gittiğim km yi ölçüp bir hesap yapacagım lt/km cinsinden
  • symbiat kullanıcısına yanıt
    4.8 mi benim karışık 6.5 şehir içi 8 civarı ve tam olarak bende 2600 kmdeyim.

• gocabolulu G kullanıcısına yanıt
    benimde karışık 6,5 larda geziyor normalde. kısa mesafede trafik durumuna göore 6,5-8 arası degısıyor. ama hafif trafik oldugunda gaz pedalının altında yumurta varmış gıbı gaza dokununca cıdden az yakıyormus bunu farketmeye basladım :) benim ki biraz sacmalık tabi, madem az yakmanın peşindesin o zaman git clio al derler adama da işte, maksakt muhabbet olsun.
  • symbiat kullanıcısına yanıt
    Ben gaza biraz sert basıyorum ve sabah garajdan çıkışım baya dik bi rampa ve malum Bolu soğuğu yakıt baya artıyor istemeden ama Geçen Ankarada az tefik olan yerlerde sıcak motorla kullanınca 6 yaktırdım yakıt konusunda ben şimdilik memnunum...

• Arkadaşlar

Tucson daki mapSD kartın üzerine harita güncellemesi yapabiliyor muyuz direk; yoksa farklı bir usb / SD kart mu gerekli. Wi-fi ile güncelleme olmuyor mu?

Naviextra programından usb ye güncelleme dosyası kaydedemiyorum. Haritayı güncellemem lazım.

• Arkadaşlar merhaba elit paket için sonradan led far taktırma durumu nedir yaptıran varmı fiyatı ne bilgi verirseniz sevinirim

• sokcuuuuu S kullanıcısına yanıt
    Aynı soru benimde kafamda 2kısa 2uzun 2sis ve 2 dönüş lambaları 8 tane, en az 400-500 tutar ama garanti konusunda sıkıntı olurmuki?

• 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.