Şimdi Ara

Hyundai Sonata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaw bu hyundai neler yapmis bole 3.3motor 235hp bi anda nedir bu atak 225lastik 17yanak fln..... ilk gördügümde yuhh demistim 66bin YTL den basliyo görünce ama motor secenekleride 2.4lt den basliomus en yakinda zamanda bir inceleme lzm
    http://www.hyundai.com.tr/home.asp teknik özellikler icin
    ama bu motor seceneklerinin getirisiyle beraber mutlaka götürüsü de olacaktir benzinin 3YTL ye yaklastigi günümüzde

• Ben detaylı inceledim
    --Türkiyeye insan adam gibi motor getirir en fazla 2,0 falan bu ne 2.4
    --Tipi hoş DIŞARIDAN! ama hala 66 milyr haketmiyor
    --HALA DANDİK BİR ARABA OLDUUNA DAİR İDDAYA GİRERİM! Dışarıdan ve bilgisayardan gözüktüü gibi deil......
    --O müzük sistemi nedir öle dokunsam bozulcak gibi duruyor arabada.
    --Arabanın ön tarafı ne kadar kızgın bi duruş gibi olsa da bir Eziklik var arabada.
    --O fiyata alınacak en son arabalardan biri

ACCORD 2,2 D varken bu napar Türkiye'de?

Şu konsola bak yaaa Accent e bile yakışmaz.......Hyundai! sana sölüom:--Abim! Bırak bu araba işini sana göre deil bu iş....Hangi arabaya benzetmee çalışsan da olmuo işte ...Ap açık ortada malların......E.G.:G.......Z

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Professional -- 24 Eylül 2005, 21:59:47 >

• Araç çok iyi anack o segmentte ve fiyat aralığında Türkiyede kim bu aracı ister bu araç ne kadar satar şüpheliyim misal şimdiye kadar sadece 2 tane hyundai continental gördüm iyi araç ama? Birde vergi dilimine girmesi aracı yaklaşılmaz yapıyor
  • araçta audi çizgileri yokmu??arkası bence yeni a6'yı andırıo...onden görünümde çok benziyo....güzel bişeye benziyo ama tutulmaz bence
  • KIA ve HYUNDAI...!!! bu araçlarda RUH yok abiler....onun arabası var güzel mi güzel ama dediğim gibi ruhu yok...!!!
  • otomotiv sektöründe marka bağımlılığı denilen bi olgu var biliyorsunuz. çoğu insan araba değiştirirken marka değiştirmez. toyota kullananın bir sonraki arabası toyota, mercedes kullananın da bir sonraki arabası mercedes olur. genellemesi böyle.

bu çerçeve ışığında hyundaiye bakarsak : hyundai sonatayı yıllardır üretiyor ama Türkiye'de satmıyordu. çünkü Türkiye'de marka imajını ve piyasada tutunabilmesini garantilememişti. bu araç sınıfı itibarıyla belli bi fiyatın altında satılamaz. dolayısıyla herkes tarafından alınamaz. şimdi türkiye piyasasında daha tutunmadan bu aracı satmaya kalkması mecara olurdu. bunun için de daha ucuz, daha alınabilir, alıcı kitlesi daha geniş accent, getz, elantra gibi modellerle piyasada markasını oturttu. müşterisini tuttu. arkasından kimsenin vermediği 5 yıl mekanik garantisi ile son darbesini de vurdu. eh artık sonatayı satmanın zamanı gelmişti. yani bence gayet bilinçli bi pazarlama taktiği ile sonata piyasaya girdi. uzun yılların birikiminin meyvesini şimdi toplamaya başlayacaklar. belki süper bi satış rakamı olmayacak ama alt sınıf hyundai kullanıcılarının sınıf yükseltme çabalarında ciddi bi yer tutacaktır.

aracı incelemedim. kalitesi, durumu nedir bilmiyorum. ama şunu söyleyebilirim ki bu hyundaiciler satış işini iyi biliyor...

• Aracı gördüm şık duruyor ve bu sınıfta ve işçiliği kaliteli ancak yutulacağı fikrine hala sıcak bakmıyorum...
  • satmaz o cok fazla
  • quote:

Orjinalden alıntı: aya

otomotiv sektöründe marka bağımlılığı denilen bi olgu var biliyorsunuz. çoğu insan araba değiştirirken marka değiştirmez. toyota kullananın bir sonraki arabası toyota, mercedes kullananın da bir sonraki arabası mercedes olur. genellemesi böyle.

bu çerçeve ışığında hyundaiye bakarsak : hyundai sonatayı yıllardır üretiyor ama Türkiye'de satmıyordu. çünkü Türkiye'de marka imajını ve piyasada tutunabilmesini garantilememişti. bu araç sınıfı itibarıyla belli bi fiyatın altında satılamaz. dolayısıyla herkes tarafından alınamaz. şimdi türkiye piyasasında daha tutunmadan bu aracı satmaya kalkması mecara olurdu. bunun için de daha ucuz, daha alınabilir, alıcı kitlesi daha geniş accent, getz, elantra gibi modellerle piyasada markasını oturttu. müşterisini tuttu. arkasından kimsenin vermediği 5 yıl mekanik garantisi ile son darbesini de vurdu. eh artık sonatayı satmanın zamanı gelmişti. yani bence gayet bilinçli bi pazarlama taktiği ile sonata piyasaya girdi. uzun yılların birikiminin meyvesini şimdi toplamaya başlayacaklar. belki süper bi satış rakamı olmayacak ama alt sınıf hyundai kullanıcılarının sınıf yükseltme çabalarında ciddi bi yer tutacaktır.

aracı incelemedim. kalitesi, durumu nedir bilmiyorum. ama şunu söyleyebilirim ki bu hyundaiciler satış işini iyi biliyor...

Abi Allah Aşkına .....Accord 2.2 Dizel varken sen.....Uçak kadar yakan bi Sonata mı alırsın....şu arabadaki eziklie bak yaa....Önünde Merso işareti de olsa sınıfına göre vasat işte.....Marka murka işi deil bu....
    Tucson var mesela ben ona hiç bişi demirm....Hatta Sorento,sportage vs... alanlara da tavsie ediorm....Hyundai kötü deil ki....Santa fe falan oldukça mükemmel

• Kapı kolları Getz'inkilerin kromaj görünümü eklenmiş hali.. arka Audi'den ön kimbilir nerden hacılama.. Yok Hyundai sabit bir çizgi tutturamadı, bir an önceki model ingiliz havasındayken bu daha değşik tuhaf olmuş bilmiyorum bir sonraki modelde fransız çizgileri göreceğiz herhalde.. Vallahi 2 alt sınıftaki Golf kokpiti daha zengin ve kaliteli duruyor samimiyetle söylüyorum o bir. 2.4 hundayiye 66 milyarı her baba yiğidi enayi vermez.

-Accord 2.0, Avensis 2.0, Passat 2.0comfortline, Laguna 2.0T Full vs. bir sürü araç var. Hatta 2006 model 316i alıp kalan parayla da aksesuar katarsın..
  • doğru kesinlikle o kadar para vermez kimse heralde aklı başında olan
  • ABİ ARACIN İÇİNE FALAN BİNDİM.DIŞI FALAN HOŞ GÜZEL.FAKAT ÖN KONSOL PEK GÜZEL DEĞİL O FİYATA PASSATLAR VAR MESELA AMA KONSOL MÜZİK SİSTEMİ FALAN DAHA İYİ.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.