Şimdi Ara

HYUNDAİ İ30 2018 (ANA KONU) {Güncel Bilgiler Burada] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.129
Cevap
9
Favori
84.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokhann_75

Elantra Güney Kore'den geliyor, yanlışım olmasın i30 burada üretiliyor. Kia Cerato Güney Kore'den geliyor, Kia Ceed Slovakya'da üretiliyor. HB araçlar Avrupai tarzda üretiliyor. Satış politikaları araç satmaktan ziyade olsa da olur olmasa da olur tarzında... Reklam yapmıyorlar. En büyük eksiklik bence bu!

Turkiyede sadece i10 ve i20 uretiliyor (i20 Coupe ve i20 Active dahil)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Elantra Güney Kore'den geliyor, yanlışım olmasın i30 burada üretiliyor. Kia Cerato Güney Kore'den geliyor, Kia Ceed Slovakya'da üretiliyor. HB araçlar Avrupai tarzda üretiliyor. Satış politikaları araç satmaktan ziyade olsa da olur olmasa da olur tarzında... Reklam yapmıyorlar. En büyük eksiklik bence bu!

Yeni İ30 Guney Kore' den geliyormus..Satis temsilcisinin yalancisiyim..

Ancak ben Cek Cumhuriyetinden geldigini saniyordum..

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Cerato ve Elantra Guney Kore' den geliyor, kullandıkları otomobil lastiği Kumho ya da Nexen. I30 ve Ceed Avrupa' da üretiliyor.

• gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
    Hangi Ulke de Hocam?

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Planlama doğru demiyorum zaten...

VAG ile sidik yarışı yapıyorlar da daha kırk fırın ekmek yemeleri gerekiyor...

Tasarım olarak da eski kasa çok daha iyiydi zaten , bu kasa eskisi kadar agresif değil...

• Bu fiyat yaftasi ile zor bir surec olacak korelilier icin i30 macerasi trde.Bildde astradan geride kalmis degerlendirmede.

• froster2006 kullanıcısına yanıt
    Sadece yol tutus olarak mi geri kalmis baska neler var yazi da?

• Bu Golf tutkusu herkeste var mı bilemiyorum. Hyundai araçlarını savunmuyorum zaten kalite algısı bana hitap etmiyor. Herkes Honda Civic 'i yere göğe sığdıramıyor. Eski motor kullanıyor, sadece kasa farklı. Golf 'ün rekabet ettiği marka hangisidir, Audi mi, BMW mi, Mercedes mi, Volvo mu ?

Dergi bende degil tamda hatirlamiyorum ancak bakar soylerim size, yanlis bir yonlendirmem olmasin.

• quote:

Bu Golf tutkusu herkeste var mı bilemiyorum. Hyundai araçlarını savunmuyorum zaten kalite algısı bana hitap etmiyor. Herkes Honda Civic 'i yere göğe sığdıramıyor. Eski motor kullanıyor, sadece kasa farklı. Golf 'ün rekabet ettiği marka hangisidir, Audi mi, BMW mi, Mercedes mi, Volvo mu ?

Marka degeri..Her aracin marka degeri oldugu gibi musteri potansiyeli var..

Golf mesela Avrupa'da yillardir kendisini kanitlamis bir model..

Civic Desen keza oyle..Focus-Astra ayni sekilde..

Corolla mesela..

Hyundai i30 daha genc bunlar icerisinde..2007' de piyasaya cikarken Rakipleri bilmem kacinci jenarasyonu cikartiyorlardi..

Hic bir Model Tepeden inipte hepsini elage edemez..Kendisini kanitlamasi gerek..

Bunun icin İ30 belki 15 sene sonra tam oturur gozu kapali alinir..

Neden Honda-Toyota satiyor? Japon marka,teknoloji ulkesi, Sorunsuz,bakimdan bakima giden araclar, Formula 1' de yarisiyorlar Marka olarak vs..

Hyundai Bunlarin yaninda yeni yeni kendisini kanitliyor..Her aracinda da citayi yukseltiyor..

Bilgilendirme için teşekkürler lakin sorumun cevabını henüz alamadım.

• Dün inceledim i30'u, tasarımı çok güzel olmuş özellikle ön tasarımı harika gözüküyor. İç tasarımını da çok geliştirmişler modern bir iç tasarım olmuş, aracın genel kalitesi gayet iyi pek kusur göremedim. Bana göre aracın en büyük kusuru multimedya ekranın konsola gömülü olmaması, emanet gibi duruyor ekran.

• Aracı fuarda ben de inceledim.

Gayet derli toplu bir iç mekana sahip, kalite ve işçilik de gayet iyi hatta arka kapı üstleri bile yumuşak plastikle kaplı ama ön konsoldada aksine sert plastikten alanlar biraz fazla geldi, sanki ordan alıp arkaya koymuşlar gibi.

İç mekan belki biraz daha renkli olabilirdi ama ergonomi gayet iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam her şeyi anladım da Mazda dizel sedan 139 bin TL Fiyat biçmişler. Bunlar neyin kafasını yaşıyorlar !

• Önden leon arkadan golf

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://tr.motor1.com/news/143607/2018-kia-ceed-nurburgring-casus-fotolar/

• Güzel bir renk seçimi ile araç bir şeye benziyor bugün gördüm de iyi bir izlenim bıraktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu araç çok satar

Tasarımı önden ve arkadan çok başarılı

İçmekan da temiz

Biraz fiyat düşürmeleri gerek sadece

• Valla diğer markaların fiyatlarını görünce yine en uygunu hyundai gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

Bu araç çok satar

Tasarımı önden ve arkadan çok başarılı

İçmekan da temiz

Biraz fiyat düşürmeleri gerek sadece

son iki yılda fiyat/donanım/tasarım avantajı varken 6298 adet satmış. 2016 da 1698, 2015 te ise 4600 adet satmış. Yeni araca çok satar dememiz için son iki yılı geçmesi lazım. Bakalım Yıl sonunda ne olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_man -- 26 Nisan 2017; 15:32:41 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.