Şimdi Ara

HYUNDAİ İ30 2018 (ANA KONU) {Güncel Bilgiler Burada] (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.129
Cevap
9
Favori
84.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Karqasa

O araç ama 226 yapmış tuhaf pazartesi Salı aksi durum olmaz ise oraya gideceğim düğün var İzmir de gitmişken hallederim inşallah kapora vereyim dedim yok diyor gel hemen satılmaz dedi , bir de o fiyatlar da İstanbul da var

Bakalım hayırlısı olsun hepimiz için , yakıt durumu nasıl hocam bilginiz var mı
    Bir tane de Eyüp'te var düşük km başka da alınabilecek araç yok zaten yakıta gelirsek fransızlara göre 1.5-2 lt fazla yakıyor sayfada satıp astra k alan bir arkadaş var şikayeti yakıt idi. Benim için sorun değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Astra kullandım ama bana göre değil kafam tavanda idi sürekli

Eyüp’te ve İzmir de bekliyorum bakalım hangisi önce ama Eyüp’teki nin sahibi burada değilmiş alsam da alamıyorum şuan

Yaz geçiyor bir an önce alsam da bizim spaları denize atsam sürekli ağlıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Astra kullandım ama bana göre değil kafam tavanda idi sürekli

Eyüp’te ve İzmir de bekliyorum bakalım hangisi önce ama Eyüp’teki nin sahibi burada değilmiş alsam da alamıyorum şuan

Yaz geçiyor bir an önce alsam da bizim spaları denize atsam sürekli ağlıyorlar
    15 gün önceye kadar çok güzel ilanlar vardı 115 118 arası hepsi satıldı bu 2 si kaldı
    Allah gönlünüze göre versin hocam beni ekleyin kasımda satarsanız görüşürüz

• Merhaba arkadaşlar
    Dün bir araca bakmaya gittim 2017 model elit plus 20binde araç baya hor kullanılmıştı direksiyon ön göğüste çizikler vardı deri kısımlar baya deforme olmuştu aracı uzun dönem kullanmayı düşünüyorum bu durum çok canımı sıktı sizfr durum nedir erken yıpranma varmı yoksa o araca özel bir durumuydu

• Sayın forumdaşlar, Hyundai i30 hoşuma gidiyor ama üç çocuk (13-7-5 yaşlarında) var. Yılda bir uzun yola çıkıyorum. Sizce sorun yaşar mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankamon80

Sayın forumdaşlar, Hyundai i30 hoşuma gidiyor ama üç çocuk (13-7-5 yaşlarında) var. Yılda bir uzun yola çıkıyorum. Sizce sorun yaşar mıyım?
    hb yerine Crosswagon alın bagaj bakımından daha iyi olur

ama 2013 2015 model kasa da bulabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 5 Eylül 2019; 23:18:22 >
  • 2015 model i30 sileceklerimizi değiştirmemiz gerekiyor. Bayi servisi dışından almak istiyoruz.
    Daha önce yan sanayi silecekleri tecrübe etmiş tavsiye verebilecek kimse var mı arkadaşlar.
    Piyasada bosch aerotwin, aeroeco, inwells vs.
    Ankara'dayım bu arada.
  • Merhabalar i30 yeni kasa icin farlarini beyaz yapmak istiyorum varmi bildiginiz urun guzel? birde arka stop lambalarinida degistirmek istiyorum canli durandan olsun istiyorum
  • 2017 dizel i30 var bende. 45.000 km bakımını yaptıracağım özel servise mi yaptırayım dahamı ucuz olur. yoksa kendi servisine mi yaptırayım garantisi bitermi?
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.