Şimdi Ara

Hyundai H100 ... kaç ton taşır ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
35.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1994-97 modeller arası Hyundai H100 almayı düşünüyorum. Araç hakkında fazla bilgiye ulaşamadım.
    Mermer fabrikamız var ve üretilen mermerleri genellikle nakliye araçlarıyla gönderiyoruz onun dışında az nakliyeler için 4 ton'a kadar taşıyabilen kendi Fargo kamyonetimiz var. Fakat bazen daha da az mermer nakliyesi yapmamız gerekiyor mesela 1 tona kadar mermer nakliyelerini kamyonetle göndermek uzun vadede maddi zarara yol açıyor. 1 tona kadar gereken nakliyeler için küçük çaplı bir minibüs düşünüyorum mesaii bitiminde hem de çalışanların servisliğini yapabilecek.

Benm aklımdaki sıkıntı bu araçın 1 tonu kaldırabilecek yapıda olup olmadığı üzerine. Güvenlik payı da koyarak 1-1,50 ton arası taşıyabilir mi bu araç hakkında bilgisi olan arkadaşlardan ricam bilgilendirebilirler mi ?
    Yakıt ve aracın sağlamlığı hakkında da bilgi alabilirsem sevinirim.

İlginiz için teşekkür ederim.

Hyundai H100 ... kaç ton taşır ?

• Valla arkadaşım ben sahibi olduğum iş yerimde kullanıyorum.benimki 2007 model ama daha önce 99 modelini kullandım tabiri caizse eşek gibi araba.şimdi tam olarak kg sini söyleyemeceğim ama ben 1 tona yakın yüklüyorum tık demiyor...2005 model öncesinde elektrikli camda var
  • 1 ton taşır muhtemelen
  • YÜKLEYEBİLDİĞİN KADAR OTTOCU İMZA SÜPERR
  • 2.800 kg atıp,485 km yol yapmıştım TIK DEMEMİŞTİ..
  • Aynı araç bizim firmadada var fazla yüklük bir yanı yok ama arasıra oluyor..

Oda ton vs değil tabi araç yatıyor:)

2000 Model daha 40.000 kmde:)

Ben yakıt ve sağlamlığa gelicem.

30 ykrden filan yakıyor sakin kullanımda bu rakam 40- ykr'yide bulabiliyor haşin kullanımda:)

Ama yinede araç makul ve sağlam bir araç yukdaruda arkadaşın dediği gibi eşek gibi araba.
  • 1 ton tasır ama sen sureklı tasıycaksın anlıycagım

erken coker araban

bı kereye mahsus tasısan neysede

ford transıt onerırım sana. yuke gelır her turlu

bende h100 bakıyorum bu aralar.grand salon alırım alırsam.
  • ortalama 3 yıl hyundaı h 100 daha sonra 4 yıl kadar l 300 ikiside taş gibi araba 1.5 tondan fazla yük atarsın ama asıl mesele 1 tondan fazla yükle ne kadar güvenli yolculuk yapabilirsin.hyundaı de mıtsubıshıde de 1 tondan fazla yük at fren mesafesi aşırı derecede uzar.bunlara dikkat etmek lazım ben ce al bi transit keyfine bak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.