Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1598. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15961597159815991600
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hem servise sorun yoksa bile getittiritorlar olmazsa çıkmacılara bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2010 model 1.4 benzinli+lpg li Otomatik Getz aldım. Exper tork takozunun kopuk olduğunu söyledi,ayrıca ustaya gösterdim aracı alırken. kopuk olmadığını özelliğini yitirmiş olduğunu söyledi.Aracı sabah ilk çalıştırdığımda araç çok titreşimli çalışıyor, ısındıktan sonra titreşim azalıyor hatta kayboluyor. Tork takozu yada şanzuman kulağı denen parçadan mı yapıyor,yoksa motor takozlarından mı yapar bu sesi ? bu konuda tecrübeli arkadaşların öneri tavsiyeleri nelerdir ?
  • kadir1983 kullanıcısına yanıt
    bende 2010 getz aldım, aldğım kişi orjinal teybin sağ alt köşesinde bi aparat taktırmış. usb den şarkı çalıyor.bilginize.
  • schackir S kullanıcısına yanıt
    Neden şaşırdınız. Oraya uygun kablo takıyorsunuz USB kabloya da flash diski takıyorsunuz müzik dinliyorsunuz. Gerçi sağ alt köşe demişsiniz galiba sizin teypte USB girişi yok sonradan takılmış olmalı.2010 modellerde sağ üst köşede mini usb girişi var. 5 pinli kablo alın fazla uzun olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 3 Ekim 2016; 15:29:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avantis

Neden şaşırdınız. Oraya uygun kablo takıyorsunuz USB kabloya da flash diski takıyorsunuz müzik dinliyorsunuz. Gerçi sağ alt köşe demişsiniz galiba sizin teypte USB girişi yok sonradan takılmış olmalı.2010 modellerde sağ üst köşede mikro usb girişi var.

Orjinal teybe ilave aparatla flaş disk takılabildigini ben de bilmiyordum.
  • bluetoot lu teypler güzel.hani yeni çıkan arabalarda varya çok hoş oluyor.telefonu bağlıyorsun eller serbest bi şekilde rahatça konuşuyorsun.hemde hiç cızırtı bile olmuyor.
  • kadir1983 kullanıcısına yanıt
    Bu arabanın bir tek cd çaları deli ediyor beni. fırsat olunca paraya kıyıp almak lazım. kullananlar tavsiyelerini, deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim. 2006 modellerde stok teyp için özel bir çözüm uygulayan varsa onu daha da çok merak ederim...
  • Özgür Geo kullanıcısına yanıt
    teybi değiştirmekle kurtuldum cd calmıyor benım teybte usb baglanacak yerde yoktu 25 lira montaj parası vererek 55 tl teyp aldım pasajdan cokta memnunum
  • Turgut.AkıN kullanıcısına yanıt
    Hocam ses kalitesinde orjinale gore fark varmi. Bide ben bluteooth+aux girisi olan bisey dusunuyorum. Degistirdigimize pisman olmayiz dimi?

• Ben usb çalardan çok memnunum, eğer takılabilen modelse usb taktırmanızı tavsiye ederim.2006 modellerde teyp farklı model olduğu için ön tarafında 2010 modellerdeki gibi bölüm yok.
  • Beyler
    bugune kadar kenwood, pioneer, sony tecrübe ettim
    pioneer ın üstüne yok
    BT lu ve USB li bir model alın 300 - 400 TL ye
    duyacağınız seslere şaşıracaksınız
    buna bir de önlere component mid takımı taktığınızda anfi takıntınız da yoksa değmeyin keyfinize
    yeni aldığım sony yi elden çıkarıp tekrar pioneer a döneceğim.
    pioneerdaki farklı menu pratikleştiriyor her şeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 4 Ekim 2016; 9:33:23 >
  • benim müzikle pek aram yoktur.hani sevdiğim şarkıları radyoda rasgele çıktımı dinlerim.hani bazende sevdiğim şarkıları telefondan youtubeden dinliyorum.genelde radyo dinlemeyi severim sohbet haber radyo programcıları tercih ediyorum.dolayısıyla arabanın orijinal teybinide değiştirmeye gerek kalmıyor.hem cd çalarda fena değil mp3 çalıyor mu denemedim.cd de hazırlanıp müzik dinlenebilir ama buda biraz zahmetli usb belleklerden sonra demode oldu gibi arabada müzik dinleme adına.eskiden cd lik vardı içinde bir sürü cd bulunan ya torpidoda yada güneşlikte
    radyo tavsiye etmek istiyorum ısrarla best fm diyorum yıllardır dinlerim
  • Kadir hocam, Cem Arslan ı yaralamışlar geçmiş olsun sabah haberlerde dinledim, sende best fm yazınca aklıma geldi.
    http://www.haberturk.com/gundem/haber/1305363-unlu-radyocu-cem-arslana-bicakli-saldiri

Tiske hocam bende sony mp3 çalar teyp var,
    Marka teypler arasında en uygunu bu diye almıştım 2 sene önce 130tl verdim.
    Bende tesisat, doğru düzgün kolon falan yok orta karar kolonlar işte,
    Test ettiğinizi söylediniz o yüzden soruyorum,
    Pioner ile sony arasında çok fark var mı acaba ?
  • evet hocam üzüldüm ya.yaklışık 10 yıldır dinliyorum adamlar bu işi gerçekten güzel yapıyorlar.ankaraya yayın yapmaya geldiklerinde serdar gökalpla cem arslanla tanışmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir1983 -- 4 Ekim 2016; 12:29:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayramses
    Tiske hocam bende sony mp3 çalar teyp var,
    Marka teypler arasında en uygunu bu diye almıştım 2 sene önce 130tl verdim.
    Bende tesisat, doğru düzgün kolon falan yok orta karar kolonlar işte,
    Test ettiğinizi söylediniz o yüzden soruyorum,
    Pioner ile sony arasında çok fark var mı acaba ?

Tamamen nasıl baktığına göre değişir
    Aynı donanımla iki teybi de kullandığım için ben pioneer diyorum
    Menus ve ses ayarları ile daha rahat kullanıyorsun

Ama bilmeyenler için veya hobysi olmayanlar için ikisinin de ayarları karışıktır
    Çözmek kolay değildir.
    350 TL v üstü Üst segmen teypler içindir bu dediklerim
    Bende de tesisat yok, ama kolonlorı değiştirdim
    oto ses bölümündeki bana ait konuya bakabilirsin
    burda diğerlerini meşgul etmeyelim

https://forum.donanimhaber.com/m_116711877//tm.htm#116711877

• Arkadaşlar 2 ay sonra bebek geliyor,
    Ben iyice sıkıştım bu sebeple aracımı satsam mı, satmasam mı iki arada kaldım,
    2011 dizel getz 1.5 hasar kaydı hiç yok, ilk muayene 75000km 2. muayene 90000 km gibi birşey evrakları mevcut 4 cam otomatik abs li 1hava yastığı yol bilgisayarı ısıtmalı yan aynalar yani dolu olan model,
    Büyük kazası yok ama ufak kazaları boyalı parçaları var, ufak tefek ciddi olmayan vurukları var, takıntısı olan boşuna uğraşıp iletişime geçmesin ben hiçbir zaman 3 kuruşun derdine düşmedim neyse odur herşey açık nettir.
    Ben ikinci sahibiyim nereye gösterdiysem aracın çok güzel hiçbir sıkıntısı yok dediler.
    Düşünen olursa fiyatını konuşuruz, ben 2. sahibi olduğum için istediği her yere gösteririz bir masrafı varsa fiyattan düşeriz piyasa fiyatına göre rahat satabileceği bir fiyata veririm ki satarken istediği zaman zorlanmadan elden çıkarsın.
    Dediğim gibi satmak la satmamak arasında kaldım bu yüzden düşünen varsa özelden bir yazsın konuşuruz, duruma göre bakarız.

• Bize de iki geliyor daha bugün öğrendik. Hepimize hayırlı olsun. Yakın zamanda ben de mecbur degiştiricem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

Bize de iki geliyor daha bugün öğrendik. Hepimize hayırlı olsun. Yakın zamanda ben de mecbur degiştiricem

Allah analı babalı büyütsün hocam, sağlıklı hayırlı güzel bir evlat olur inşallah.
  • ses kalitesi aynı . bende ses kalıtesı düşer endişesiyle degiştirmek istemıyordum . iyiki degişrimisim usb den dinliyorum ve butun radyo kanallarını çızırtısız buluyor ve çalıyor.
  • arkadaşlar gerçekten ikinizin adına çok sevindim bence günün en güzel haberi bu
    ikinizide tebrik ederim.hayırlıca yavrular gelir inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 15961597159815991600
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.