Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
32.737
Cevap
114
Favori
2.554.976
Tıklama
Giriş
      49 Mesaj
      13 Eylül 2016 18:25:00
      Hayırlı bayramlar arkadaşlar. Mesajımı okuyan getz i olan olmayan herkesin bayramı mübarek olsun. Bu bayramın tum islam alemine akıl fikir din iman getirmesini temenni ederim. Hristiyanın yahudinin muslumanı Müslüman ulkeleri yönetemediği nice bayramlar dilerim.Herkese Kazasız belasız masrafsız sürüşler efenim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      14 Eylül 2016 08:52:24
      Bayramda şehir içi trafiği de azmış durumda. Ya sabır çeke çeke gidiyorum bu hafta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      14 Eylül 2016 09:16:07
      Getzci arkadaslar bana soyle temiz bi getz bulabilirmisiniz bende araniza katilayim

|
      |
      oyunlarım:fifa 2011,red dead redemption, uncharted 2 among thieves, uncharted drakes fortune, bayonetta infamous,wipeout Hd, dead nation, little big planet, rag doll kung fu , tekken 5 online, crash bandicot 1 2 3, fat princess.
    • Yüzbaşı
      337 Mesaj
      14 Eylül 2016 13:00:38
      herkese hayırlı bayramlar.bende opel corsa 1.3 dizel var 2005 model iki kapılı olanlarda.mart ayında aldım pratik yapmak için.yani araba kullanmayı bu corsa da öğrendim diyebilirim.(henüz acemilikten yeni çıktım)bi tanıdığımda 2005 model getz var,1.3 benzin+lpg li.takas etmek istiyorum.corsanın hem vergisi fazla panel van geçtiği için hemde 2 kapı bazen çok sorun oluyor.neyse çok uzatmadan söyleyeyim bu takas için diğer araç sahibi üste 8500 lira istiyor.arabası sorunsuz temiz araba,benimkide tahmin edersiniz acemi bi adam öğrenene kadar nasıl kullanırsa öyle kullandım.öğrenmek istediğim vereceğim paraya değer mi,yoksa yüksekmi istiyor.ben kendi corsa mı mart ayında 13500 liraya almıştım.yaklaşık 1000 lirada masraf ettim.bu şekil araba alım,satım,takas konularında belkide en bilgisiz insanlaradan biriyim.getz almak isteyen birisi olarak konunun uzmanı arkadaşlar gerekli bilgiyi verirlerse çok makbule geçer.bu arada getz 200.000 km de.
      tekrar herkese hayırlı bayramlar.

• Yarbay
      4161 Mesaj
      14 Eylül 2016 13:10:38
      quote:

Orijinalden alıntı: kadirsu

herkese hayırlı bayramlar.bende opel corsa 1.3 dizel var 2005 model iki kapılı olanlarda.mart ayında aldım pratik yapmak için.yani araba kullanmayı bu corsa da öğrendim diyebilirim.(henüz acemilikten yeni çıktım)bi tanıdığımda 2005 model getz var,1.3 benzin+lpg li.takas etmek istiyorum.corsanın hem vergisi fazla panel van geçtiği için hemde 2 kapı bazen çok sorun oluyor.neyse çok uzatmadan söyleyeyim bu takas için diğer araç sahibi üste 8500 lira istiyor.arabası sorunsuz temiz araba,benimkide tahmin edersiniz acemi bi adam öğrenene kadar nasıl kullanırsa öyle kullandım.öğrenmek istediğim vereceğim paraya değer mi,yoksa yüksekmi istiyor.ben kendi corsa mı mart ayında 13500 liraya almıştım.yaklaşık 1000 lirada masraf ettim.bu şekil araba alım,satım,takas konularında belkide en bilgisiz insanlaradan biriyim.getz almak isteyen birisi olarak konunun uzmanı arkadaşlar gerekli bilgiyi verirlerse çok makbule geçer.bu arada getz 200.000 km de.
      tekrar herkese hayırlı bayramlar.

2015 haziran ayında 240bin km de ki 2005 1.3 gls brc lpgli getzimi galeriye bırakıp 2012 corsa d aldım.

Galerici getzi 20.500e saymıştı. Üste 19.250 verip 34bin kmde euro5 dizel corsa d almıştım.

Piyasanın her geçen gün arttığını düşünürsek fiyat normal gibi.

200bin km sizi korkutmasın getz gerçekten arıza çıkarmayan, gaddar bir araç. Gaddar diyorum her gün 170km, 5 öğretmen bizi köye götürüp getirdi.

Ama ben çok iyi kullandım. Bakımlarını 1000km geciktirmedim. Fakat konforu düşüktür arkası sallar, direksiyonu ağırdır vb.

Yetkili servise gitmeyi bıtüraktığımdan beri Yaptığım tüm masraflar telefonumda kayıtlıdır.

Bilgi almak isterseniz pm den yollarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 14 Eylül 2016; 13:11:58 >

• Yüzbaşı
      337 Mesaj
      14 Eylül 2016 13:45:40

çok teşekkürler cevap ve yorumunuz için.direksiyonu ağırdır derken kullanım sırasında zorlanırmıyım.bide lpg li araca geçicem corsadaki atikliği bunda bulabilirmiyim.
      bide elinizdeki kayıtları yollarsanız sevinirim,mutlaka bilgilendirici olacaktır.
      |
      |
      biuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      14 Eylül 2016 13:56:33
      quote:

Orijinalden alıntı: kadirsu

çok teşekkürler cevap ve yorumunuz için.direksiyonu ağırdır derken kullanım sırasında zorlanırmıyım.bide lpg li araca geçicem corsadaki atikliği bunda bulabilirmiyim.
      bide elinizdeki kayıtları yollarsanız sevinirim,mutlaka bilgilendirici olacaktır.

Elektrik destekli direksiyon yok, sadece hidrolik direksiyon.

Yok zorlanmazsınızda kimine ağır geliyor bilginiz olsun diye yazdım.

Atikliğine gelirsek şimdiki 1.3 cdti 75 bg aracımdan çok çok daha atik, o konuda rahat olun ;)

14 Eylül 2016 14:06:43

eyvallah,tekrar teşekkürler..
      |
      |
      biuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      15 Eylül 2016 00:27:14
      İyi bayramlar

|
      |

Hyundai GETZ 1,5 vgt crdi ( 2007 ) platin gri
    • Yüzbaşı
      895 Mesaj
      15 Eylül 2016 22:17:56
      benim yol bilgisayarında bi anormallik var.aracım lpg li ve gazda kullanıyorum sürekli.bayram öncesi yarım depo benzin aldım benzinim bitmek üzereydi.yol bilgisayarı sürekli azalıyor önce 225 di sonra 224 223 221 220 diye geri geri gelip benzin bitmek üzere gibi benzinliğe git işareti çıkıyor istop edip çalıştırınca tekrardan 200 lü rakamlara çıkıyor.
      acaba niye böyle yapıyor.sizlerde de böyle mi?
      |
      |
      15 Eylül 2016 22:57:14

Bayramdan önce bende de öyleydi
      Kablo tesisatında sorun var görünüyor, kablolardan temassızlık veya eskime olabilir.
      Elektrikçiye göster 50 - 60 TL falan alır muhtemelen
      |
      |
      Bahsedilenler: kadir1983
      15 Eylül 2016 23:02:47
      quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Bayramdan önce bende de öyleydi
      Kablo tesisatında sorun var görünüyor, kablolardan temassızlık veya eskime olabilir.
      Elektrikçiye göster 50 - 60 TL falan alır muhtemelen

arabayı aldığımdan beri böyle sanırım hocam.bana bi zararı yok göstergede de bi sorun yok şükür yalnız o rakamlar düşüyor işte.sıkıntı yoksa böyle devam diyorum
      |
      |
      16 Eylül 2016 15:31:29
      Merhaba, benim 2004 1.3 getz'e lpg şart oldu sizce atkerin 1100 lira civarı dedikleri kiti sorunsuz kullanirmiyim? Nanofast gibi bir ismi vardı? Kulananlar var mı forumda yardım lazim

16 Eylül 2016 17:36:35

20 aydir kullaniyorum. Arada ariza isigi yakiyordu. Yazin o sorunda ortadan kalkti.

|
      |
      schlesserangel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      16 Eylül 2016 23:39:24

Kendi kendine mi söndü yoksa siz mi müdahale ettiniz

|
      |
      TeamSecret kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      17 Eylül 2016 00:34:27

Mudahele oldu. Gaz ayari yaptirdim.
      Zaten bu ariza isiginin yanmasinin en buyuk nedeni dogru ayar yapilamamasindan kaynaklaniyor.

|
      |
      schlesserangel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      18 Eylül 2016 10:11:16
      3 günkısa bı tatıle cıktım ankara-adapazıve cevresı-ankara
      810 km yol yaptım çok şükür getzzime.

18 Eylül 2016 12:37:55

Getzler canavar hocam ya kim ne derse desin.
      Suan hyundai de i serisini sonlandirip her modele ayri isim verilecegi gibi bir soylenti var. İ serisi isim olarak avrupada pek sevilmedigi soyleniyor.
      Belki gelecekte 2020 model getzleri gorebiliriz kimbilir
      Getz sportlar falan. 1.5 tgdi 180hp filan. Guzel hayal tabi. Insallah gercek olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeamSecret -- 18 Eylül 2016; 12:38:16 >
      |
      |
      Mnr980 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      19 Eylül 2016 12:18:01
      benim aklim i30 eski kasada..
      |
      |
      19 Eylül 2016 18:30:09
      2010 model lpgli aracımı esenyurt tuvturk şubesine götürdüm. 44 lira egsoz( doğru mu yazdım acaba) pulu 191 lira 20 kuruş da muayene ücreti ödedim. İşlemler gayet hızlıydı.

|
      |

Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Blogio
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.