Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15981599160016011602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rigetti

Arkadaslar bu ay basinda ikinci getzimi almayi dusunuyorum hala bulamadim temiz bir araba ilk arabami rami oto pazarindan 23500 e galeriden almistim gecen sene dizel getz 120 bin km 2010 modeldi. abssiz olanlardan simdi bakiyorum bu fiyatlara bu kilometre bulamiyorum.siz ne onerirsiniz 24 25 bin civari butcem var acaba nereden almak gerekir

Hocam alacak arkadaş galerici üstüne birde kar koyup satacak 24000 veriyor,
    Yarın gelmezse istersen gel bir bak beğenirsen aynı fiyattan veririm aracı,
    Laf ağızdan çıktı bir kere o yüzden alırsa önceliği onun için düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Daha önceki sayfalarda yazmıştım
    araba, yol PC ye göre 10 km yolu 15 km lik bazen 20 km lik benzinle gidiyor, Diye

geçen hafta da baktırdım katalizör verim düşük uyarısı vardı
    Bugun de aynı arızadan dolayı gittim

Sebebi motordaki oksijen sensörünün arızalanması imiş
    200 + 50 TL bayıldık bugün?

Üstad benim de 2 nolu sensör arızalı nerede yaptırdınız öğrenebilir miyim? İstanbulda mısınız?

• bizimkilerde 2 tane mi var?
    Değiştirmesi zor değil aslında
    Motorun ön kısmında yağ çubuğu altında
    Uygun anahtar bulunca eli yatkın herkes değişebilir.
    Kartal oto sanayi
    Başaran Oto hyundai özel servis

BASARAN OTO ICIN TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 10 Ekim 2016; 21:01:38 >

• 1.3 GLS'lerde iki tane var. -1.4'ü bilmiyorum-

Biri motor çıkışında kaputu açınca görülebilecek şekilde, diğeri ise aracın alında katalitik konvertör çıkışına yatay saplanmış vaziyette.

Benim 2. sensör arızalı maalesef. Değiştirebilmek için aracı kaldırmak gerekiyor.

Henüz yakıta bir etkisini görmedim ama P136 ve P040 arıza kodları açık.

Sensör üniversal değil mi? Orjinal sensörler artık yok diye biliyorum.
  • doğru parça için şasi numarası istediler. çıkan parça ile takılan parça aynı
    google resimlerde görebilirsin
    Bağlantı soketlerinde farklılık var
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

doğru parça için şasi numarası istediler. çıkan parça ile takılan parça aynı
    google resimlerde görebilirsin
    Bağlantı soketlerinde farklılık var

Teşekkür ettim, en kısa zamanda uğrayacağım.
  • yeni aldığım 2005 model 1.3 gls getz arabamın orjinal teybini ve ön hoparlörlerini değiştirmek istiyorum,aklımda belirlediğim modeller var ama ön kapı hoparlör çaplarını bilmiyorum,bu konu ile ilgili bilgisi olan varmı acaba ön arka kapı hoparlör çapları ile ilgili..
  • Merhaba arkadaşlar ilk arabamı alacam 2004 1.4 Manuel benzinli getz araç 40.000 km 24.500 fiyat veriyor nasıl sizce yarın ekspertize göstercez. Kazası değişen yok bir iki yerinde çizilmeden dolayı boya var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pehli5884 -- 11 Ekim 2016; 4:04:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turgut.AkıN kullanıcısına yanıt
    Sağolun değerli görüşleriniz için vazgeçtim de umarım şu fiyatlar biraz düşer de denk getiririz bir tane :)
  • Aracı satmaktan vazgeçtim. Getz le yola devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayramses -- 11 Ekim 2016; 18:07:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pehli5884

Merhaba arkadaşlar ilk arabamı alacam 2004 1.4 Manuel benzinli getz araç 40.000 km 24.500 fiyat veriyor nasıl sizce yarın ekspertize göstercez. Kazası değişen yok bir iki yerinde çizilmeden dolayı boya var

iyi fiyat temiz ise neden alınmasın lpg sizde olmaz biraz daha indirmeye bak
  • Turgut.AkıN kullanıcısına yanıt
    Lastiklerin farklı olmasının yani o şekilde olmasının nasıl bir faydası var.?

• Ne kadar geniş ise yol tutuşu için iyi
    60 _ 65 yanakta konfor icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turgut.AkıN -- 13 Ekim 2016; 10:26:46 >
  • Merhaba arkadaşlar, aracımı yakın zamanda satmayı düşünüyorum. İlan koymadım, önce ne alacağıma tam olarak karar vermem lazım. 184.000 km'de, 2007 model, gri renk. Tüm bakımlar özel serviste yapıldı her 10.000 km de bir. 175.000 de baskı balatayı yeniledim orjinal valeo ile. Kayıtları mevcut. İlgilenen olursa iletişime geçebiliriz. İyi günler herkese.
  • arkadaşlar 2009 1.5 dizel vgt motor getz aldım, kitapçığı yok nasıl ve nereden bulabilirim. bilgisayar çıktısı da olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbakacak

kitapçık

googla yaz cıkıyo
  • quote:

arkadaşlar 2009 1.5 dizel vgt motor getz aldım, kitapçığı yok nasıl ve nereden bulabilirim. bilgisayar çıktısı da olur

Kaca aldin kardes

• quote:

arkadaşlar 2009 1.5 dizel vgt motor getz aldım, kitapçığı yok nasıl ve nereden bulabilirim. bilgisayar çıktısı da olur

Kullanma kılavuzu.

http://www.hyundaiclubtr.com/upload/pdf/getz.pdf

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2009 ve üstü otomatik 1.4 dohc hyundai getz bakıyorum 100000km den düşük aracı olan varsa konuşalım.. Malum galericilerin eline ne satıcı ne de alıcı düşmeye görsün
  • mstffktbss M kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/m_64226732/tm.htm
    burdan bakabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 15981599160016011602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.