Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
32.737
Cevap
114
Favori
2.554.741
Tıklama
Giriş
      1229 Mesaj
      10 Temmuz 2013 04:57:05

evet diskler sıcakken suya girilmiş ya da su tutulmuş. usta da böyle söyledi. verdiğin fiyatlar sanırım yetkili servis için geçerli. dışarda çok daha ucuza halledebilirim. yine de teşekkürler bilgi için.
      |
      |
      JackDaniels kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      10 Temmuz 2013 05:02:24

bence bu getzlerin ortalama yakıt ölçmesinde bir hata var. yanlış ölçtüğünden eminim. bugün yoğun trafikte kullandım 6.3 gösterdi. sonra çevre yolu gibi bi yerde sabit hızda sürdüm yine aynı. en son eve dönerken 140 civarı sert kulanarak dur kalklar ve ani hızlanmalar yaptım ortalama yine 6.3 :D çok garip. ama yine de 4.8'i görmüş olman çok güzl ben daha 5.8 in altında hiç göremedim.
      |
      |
      memocelikays kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      10 Temmuz 2013 09:36:52
      quote:

Orijinalden alıntı: DeArAnGeL

bence bu getzlerin ortalama yakıt ölçmesinde bir hata var. yanlış ölçtüğünden eminim. bugün yoğun trafikte kullandım 6.3 gösterdi. sonra çevre yolu gibi bi yerde sabit hızda sürdüm yine aynı. en son eve dönerken 140 civarı sert kulanarak dur kalklar ve ani hızlanmalar yaptım ortalama yine 6.3 :D çok garip. ama yine de 4.8'i görmüş olman çok güzl ben daha 5.8 in altında hiç göremedim.

Farklı yerlerde sürüş yaparken yol bilgi ekranını tekrar sıfırladın mı?Anlık görmek istiyorsan sıfrlamak lazım.Ben bir çok kere depo fulleyerek denemeler yaptım ve yol bilgi ekran bilgileriyle hep örtüştü yakıt sarfiyat degerleri.
      |
      |
      12 Temmuz 2013 12:18:52
      quote:

Orijinalden alıntı: DeArAnGeL

adı üzerinede Ortalama yakıt tüketimi, yani en son sıfıırlamandan bu güne kadar gittiğin yol ile yaktığın yakıtın ortalaması, örneğin bir önceki sıfırlamanın üzerinden 3000km geçtiyse, eve dönüş yolunda yaptığın 20km buna kıyasla devede kulak kalır, 15lt/100km yaktırsan bile ortalamayı kolay kolay değiştirmez. Ama bu karma yakıt tüketimin 6.3 olduğunu gösterir ki, yine de iyi bir değer.
      |
      |

• Teğmen
      146 Mesaj
      12 Temmuz 2013 16:41:04
      Klima düğmesinin üzerindeki ışık yanmıyor, Klima da çalışmıyor hali ile. Sorun ne olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      12 Temmuz 2013 20:06:48
      quote:

Orijinalden alıntı: ustad_10

Klima düğmesinin üzerindeki ışık yanmıyor, Klima da çalışmıyor hali ile. Sorun ne olabilir.

klimanın sigortası atmış olabilir. Bulup kontrol edin.
      13 Temmuz 2013 00:22:51
      quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

quote:

tam okuyamadığım için bendeki sorunun aynısı sandım.
      bendeki sorun ;
      farları açınca iç aydınlatma çalışıyor ya,
      işte bende havalandırma iç aydınlanması yanmıyor. elimle sağından bir kere vuruyorum. yanmaya başlıyor. yolda ufak bir tıkırtı olduğunda sönüyor sonra yine vuruyorum yine yanıyor. açıp ampulunu değiştirip bağlantıları sağlamlaştırsam sorun kalmayacak ama bu aralar hiç zamanım yok.
      sendeki sorunun çözümü;
      kliman bozuk, emin olmak için önce sigortaları kontrol et, sorun çözülmezse ustaya göster ;)

• Teğmen
      146 Mesaj
      13 Temmuz 2013 19:11:42
      quote:

quote:

Klima gazinin bitmesi ne demektir acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      13 Temmuz 2013 20:09:12
      quote:

quote:

quote:

Klima gazinin bitmesi ne demektir acaba.

yaşadığınız sorun elektriksel bir arıza. Klima gazı bitmiş olsaydı klima çalışır ama soğutmazdı. Klima gazı buzdolaplarınada basılan türden bir gazdır, durup dururken boşalmaz, biyerden sızması lazım.
      14 Temmuz 2013 00:48:15
      yağ değşimi ve filtrelerin değşiminden sonra kontağı çeviridkten 2-3 saniye sonra çalışmaya başladı. daha önce çeyrek çevirmede çalışıyordu. sorun ne ola ki? acaba usta filtreleri değiştirirken bir sorun mu oluştu?
      14 Temmuz 2013 15:12:12
      servisler uçmuş 1200TL istedikleri 60000 bakımı sanayideki ustama 450TL'ye yaptırdım.
      14 Temmuz 2013 21:30:47
      quote:

Orijinalden alıntı: engink

servisler uçmuş 1200TL istedikleri 60000 bakımı sanayideki ustama 450TL'ye yaptırdım.

Benim getzimde 60.000'ne yaklaştı.450tl'ye yaptırdığınız bakımın içinde neler var?
      14 Temmuz 2013 22:25:43
      quote:

Orijinalden alıntı: schering

quote:

Orijinalden alıntı: engink

Benim getzimde 60.000'ne yaklaştı.450tl'ye yaptırdığınız bakımın içinde neler var?

tüm kayış seti,yağ,filtreler,bujiler.
      |
      |
      15 Temmuz 2013 00:27:17

Özellikle kasislerde, son 6 aydır konforu kaybettiğimi söyleyebilirim. Küçük kasislerde bile sarsıntıyı hissediyorsunuz. Lastiklerin havası düşüktü, yeteri kadar hava basınca biraz daha iyileşti ama içime de bir kurt düştü. Gerçi bugüne kadar hiç hor kullanmadım. Belki de evhamlanmışımdır.
      |
      |
      ecrasniann kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Narçiçeği CRDi 2006
    • Teğmen
      218 Mesaj
      15 Temmuz 2013 00:39:56
      merhaba arkadaşlar

2006 model 4 silindirli crdi getze sahibim. sabahları çalıştırırken egzostan kötü kokulu beyaz duman atıyor. ısınma sonrasında hiçbir problem yok. performansta bir düşüş de söz konusu değil. daha önce aynı durumu yaşamış olan ya da bu konuda bilgisi olan var mı acaba?
      15 Temmuz 2013 00:40:14
      quote:

Orijinalden alıntı: yigitada

Özellikle kasislerde, son 6 aydır konforu kaybettiğimi söyleyebilirim. Küçük kasislerde bile sarsıntıyı hissediyorsunuz. Lastiklerin havası düşüktü, yeteri kadar hava basınca biraz daha iyileşti ama içime de bir kurt düştü. Gerçi bugüne kadar hiç hor kullanmadım. Belki de evhamlanmışımdır.

değiştirdinmi peki amortisörleri. Benimkilerde sert gibi sanki. Yoldaki her çukur hissediliyo. Hele bide yol bozuksa çekilmiyo.
      15 Temmuz 2013 16:19:37

selamlar yukarıdaki getzlerin altına @Can benim getzimin de fotosunu koyarmısınız? iddia ediyorum ki getz'imn modifiyesi Türkiyede hiçbiyerde yok ben kuzey kıbrıstan yazıyorum admin yardımcı olurmusun? :)
      |
      |
      Can kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      16 Temmuz 2013 00:52:13

sabahları motor çabuk ısınsın diye zengin karışım olduğu için bi kısmını çiğ atıyordur

bendeki benzinli getzdede aynısı var

çok kötü kokuyor hakikaten

yada bi sorunda olabilir o yönden hiç bakmamıştım
      |
      |
      ManyAak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
      SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // SEAGATE 320GB 2.5" HARİCİ // IOMEGA 1TB 2.5" HARİCİ
      SEAGATE 1TB 3.5" HARİCİ // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
      HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS
    • Yarbay
      16874 Mesaj
      16 Temmuz 2013 00:54:09

kendinde ekleyebilirsin

cevapla dediğinde altta resim ekle diyor oraya bas resmi ekle
      |
      |
      İhsanGetz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
      SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // SEAGATE 320GB 2.5" HARİCİ // IOMEGA 1TB 2.5" HARİCİ
      SEAGATE 1TB 3.5" HARİCİ // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
      HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS
    • Yüzbaşı
      511 Mesaj
      16 Temmuz 2013 16:27:52
      merhaba arkadaşlar..çok aradım bilgi yok.otomatik araba alcam.1.3 gls otomatik nasıldır kullanan varmı ? çok yaktığını duydum tüplü binilirmi ? araçtan beklentim büyük sorun çıkarmasın,aşırı yakmasın o kadar.1.6 admire otomatik düşünecem yoksa.

Reklamlar
sohbet
Ankara Web Tasarım
üniversite
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,343
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.