Şimdi Ara

Hulk vs thor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
2.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2. Raunt thor çekicini kullanabilecek
    3. Raunt thor büyü gücünü hulkta gama patlaması vb güçlerini kullanabilecek

Benim fikrim
    1. Raunt hulk alır
    2. Raunt hulk alır
    3. Raunt eğer thor 2 kez kaybetmeye dayanırsa berabere

• Thor'un normal şartlarda Hulk'u yenmesi lazım.
  • 1- Hulk
    2- Hulk
    3- Thor

Hulkun normalde gama patlaması gibi bir gücü yok. Wbh formunda var bu gücü. Wbh'de çok üst düzey bir formu.

Thor'unda üst düzey formu olan RKT' yi baz alırsak tek atar hulk'a.

İkisininde kısıtlama olmadan normal hallerini baz alırsak thor yine kazanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 14 Mart 2018; 20:27:26 >
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    O zaman hulk bu dövüşün toplamında daha üstün 2 raund hulk alıyor 1 raund thor
  • Venerable kullanıcısına yanıt
    Neye dayanarak söyledin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

O zaman hulk bu dövüşün toplamında daha üstün 2 raund hulk alıyor 1 raund thor

Evet thor'un çekici ve büyü gücü olmazsa yani yumruk yumruğa dövüşte hulk kazanır. Çünkü fiziksel güç olarak daha üstün.

Çekici kullanıp büyü gücünü kullanmazsada hulk kazanır. Çünkü sadece çekiçle hulku bayıltacak veya öldürecek bir hasar veremez.

Çekicini ve god blast'lerini kullanırsa hulku bayıltır. İsterse öldürür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 14 Mart 2018; 23:48:27 >
    Bu marveldeki thor mitolojideki thordan daha güçsüzdür değil mi birde normal mitolojide mijolnir var mı yoksa marvel uydurduğu bir şey mi
  • quote:

Bu marveldeki thor mitolojideki thordan daha güçsüzdür değil mi birde normal mitolojide mijolnir var mı yoksa marvel uydurduğu bir şey mi

O konu hakkında pek bir bilgim yok ama mjölnir mitolojideki halindede var diye biliyorum.
  • Thor
  • hulk alır bana göre neye dayanarak söyledin
  • O zaman şu karşılaşmalar nasıl sonuçlanır ?

Thor vs Hulk
    RKT vs Hulk
    Thor vs Kluh(Ultimate Hulk)
    RKT vs Kluh
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wally-West

O zaman şu karşılaşmalar nasıl sonuçlanır ?

Thor vs Hulk
    RKT vs Hulk
    RKT vs Kluh

Thor vs Hulk -> THOR
    RKT vs Hulk -> THOR üflese hulk ölür
    Thor vs Kluh(Ultimate Hulk) -> Kluhu bilmiyorum pek ama normal formundan güçlü sanırım o yüzden alabilir.
    RKT vs Kluh -> THOR tek atar
  • quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

quote:

Thor vs Hulk
    RKT vs Hulk
    RKT vs Kluh

Thor vs Hulk -> THOR
    Thor vs Kluh(Ultimate Hulk) -> Kluhu bilmiyorum pek ama normal formundan güçlü sanırım o yüzden alabilir.

Kluh formu Hulk için şöyle geçiyor : Hulk * Hulk ya da Hulk'un Hulk hali yani baya bir güçlü Hatta Nova'yı hastanelik etmişliği var.
  • quote:

quote:

quote:

Thor vs Hulk
    RKT vs Hulk
    RKT vs Kluh

Thor vs Hulk -> THOR

Kluh formu Hulk için şöyle geçiyor : Hulk * Hulk ya da Hulk'un Hulk hali yani baya bir güçlü Hatta Nova'yı hastanelik etmişliği var.

O zaman normal halini yener Ama RKT Universal bir karakter çok çok üstünde hulk'un. Üflese hulk ölür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 19 Mart 2018; 14:36:19 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Thor vs Hulk
    RKT vs Hulk
    RKT vs Kluh

Thor vs Hulk -> THOR

O zaman normal halini yener Ama RKT Universal bir karakter çok çok üstünde hulk'un. Üflese hulk ölür

Yalnız Hulk'ın Kluh haline yanılmıyorsam Galactus kozmik güç vermişti. Gerçi Galactus eski Galactus değil ama kozmik gücü de var. Ayrıca karşısındaki kişinin gücünü de emebiliyor. Kolay bir rakip değil gibi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Thor vs Hulk
    RKT vs Hulk
    RKT vs Kluh

Thor vs Hulk -> THOR

Yalnız Hulk'ın Kluh haline yanılmıyorsam Galactus kozmik güç vermişti. Gerçi Galactus eski Galactus değil ama kozmik gücü de var. Ayrıca karşısındaki kişinin gücünü de emebiliyor. Kolay bir rakip değil gibi.

Dediğim gibi rkt çok rahat yener kluhu Abartılacak bir karakter değil.

Abi sende thoru başımıza tanrı yaptın thor fanı olduğunu belli ediyorsun ( fanboy değil fansın yanlış anlama ) kluh vs rkt dövüşünde thor yense bile rahat yeneceğini sanmıyorum
  • quote:

Abi sende thoru başımıza tanrı yaptın thor fanı olduğunu belli ediyorsun ( fanboy değil fansın yanlış anlama ) kluh vs rkt dövüşünde thor yense bile rahat yeneceğini sanmıyorum

Ya RKT universal bir karakter nerdeyse galactus seviyesinde hatta fed olmayan halinden üstün. Nereye rahat yenemeyecek. Kluh nerde rkt nerde cidden boş boş yorum yapıyorsunuz.
    Abi seninde thor sevdan bitmicek herhalde biraz objektif bak yoksa stan lee yi çağıracam
  • quote:

Abi seninde thor sevdan bitmicek herhalde biraz objektif bak yoksa stan lee yi çağıracam

Hala ne diyor adam Tamam hulk herkesi döver hadi k.g
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.