Şimdi Ara

Hulk vs thor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
2.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde biraz karmaşık yazıyor kusura bakma
  • Loki bizde hulk var dediğinde hulk sinsice saldırmadımı? Ve thorun yerde kalıp hulkun ayağı kalkıp thanosa dalması dayanıklılıkla ilgili değil hulkun iyileşme gücü daha hızlı olduğundan belki hulkta yara bere içindeydi thanos 3-5 vuruşta bayılttı hulku o Zaman superman mahveder film evreninde hulku düşün bi mesela thanos supermane yumruk yumruğada savaşabilirmi hayır Superman hulku 2-3 yumrukta bayıltır demekki çizgi romanda da 2-3 yumrukta bayıltır çok sinirlenmeden ama sinirlenirse hulk kavga sahada uzar ama yine ben supermanin alacağını düşünüyorum. Nerden nereye geldik :QSASSAE
  • Dahada yazcaktım sahada yazdım
  • Hulk sinsice saldırdı fakat en azında yumruğuy
  • Yanlışıkla erken attım telefon çıldır neyse konuya dönelim en azından hulk yumrukla daldı thor yumrukla dalacak cesareti yok bunu kabullenin
  • Thor fiziksel savaşta hulka kafa tutamaz zaten bide hulkun önüne one above all ı koysan yine yumrukla dalar hulkun tek özelliği fiziksel güç ve fiziksel gücün beraberinde getirdiği şeyler onun için başka şeylerle saldırmaz yumruğuyla saldırır
  • Bence THORUN fiziksel güç olarak hulktan daha güçlü olmadı mantıksız neden dersen flash mı hızlı supermani sorusuna pek cevap verilmez bi sundip yapsa Superman barryi geçebilir ama asla böyle bişeyi yaptırmazlar neden çünkü superman flashı geçerse flashın gücü anlamsız kalır zaten ondan hızlı biri var onu niye takıma eklemişlerki derler hulkta öyle madem hulktan fiziksel olarak güçlü biri var o Zaman neden eklediniz hulku avengers ekibine
  • Thorun büyü faktörü olmasa hulk için çerez olur
  • Kardesim 1. De hulk alir. Ama yumruguyla thoru falan olduremez. 2. De thor cekicle icinden gecer hulk diye bir sey kalmaz. 3. Turda da her turlu alir thorun buyusu yok cekicsiz de simsek cakabiliyor hulkda gama patlamasi olsa bile yine alir.
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Bence thor sadece büyü gücündeyken alabilir
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Mcuya gore konusuyorsak thorun buyu gucu diye bir sey yok. Cekicle de icinden gecer tartisilmaz bir sey bu. Cekici ustune koydugunda zaten hulk hareketsiz kaliyor avengers 1 de de gorduk bunu. Thor 3 de de yumruk yumruga bile hulku mafetti yendi bile ama sok cihaziyla baydilar thoru. (Orasi ayri bir konu)
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Thor'un gücü çekicinden gelmiyor Babasından geliyor o güç onun gücü... HULK hiç bir şekilde kazanamaz...
    Yenilmezler 1 de neyi gördük hulkun thoru gömdüğünü gördü ragnorogta thor yumruk yumruğa alamadı özür diledi hep hulk yere yatırdu yüzüne yüxüne yumruk atıyordu thor odin force gücünü kullandı şimşek çarpmaya başladı buda büyü gücü oluyor
    https://youtu.be/SglHKPeXY3U

Bidaha izliyebilirmizin rica etsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhotep_of_grudge

Thor'un gücü çekicinden gelmiyor Babasından geliyor o güç onun gücü... HULK hiç bir şekilde kazanamaz...
    Babasından falan gelmiyor babası hayatta olduğu sürece. Şöyle biliyormuş gibi kesin konuşarak yorum yapmayın bide.

Eğer babası ölürse odinforce thor'a geçebilir. Onun dışında yok öyle bir şey.

Bide ben orada zaten gücü çekicine bağlı diye birşey yazmadım. Çekici kullanır ve BÜYÜ GÜCÜNÜ KULLANMAZSA hulk alır yazdım bak bidaha oku.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 5 Mayıs 2018; 0:59:43 >
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    yuh bunu nereden duydun yada okudun? Thor Tanrı... Odin gibi... gücü onun gücü şimşek tanrısı Odin tanrıların tanrısı... vede dip not Thor büyü yapmıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imhotep_of_grudge -- 5 Mayıs 2018; 1:15:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhotep_of_grudge

yuh bunu nereden duydun yada okudun? Thor Tanrı... Odin gibi... gücü onun gücü şimşek tanrısı Odin tanrıların tanrısı... vede dip not Thor büyü yapmıyor...
    Odin'den thor'a ekstra bir güç gelmiyor odin yaşadığı sürece. Kullandığı güç kendi gücü.

Genel olarak büyü deniyor işte tek tek god blast, weather manipulation yazmakla uğraşmıyorum sen istersen öyle yaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 5 Mayıs 2018; 1:34:7 >
  • Zaten odinforce thor hulkun içinden geçer hulk kim wwhninde içinden geçer bide zaten çekiçsizde yıldırımlar yapabiliyor ama sadece mesela atıyorum kendi yaptığı 10 milyon voltluksa çekiçle yaptığı 10 trilyon voltluk bunları bildiğini biliyorum yinele yamak istedim ve THOR çekiçsizde god blast yapabiliyor ama çekiçle daha çabuk yapıyor
  • Yinele yazcağıma yinele yazmışım

Yazmak yerine yamak yazmışım üstteki yazıda
  • Yav telefonun içine edem bu ne Yinede yazacağıma yinele diye çeviriyo
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.