Şimdi Ara

Hulk vs thor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
2.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dediğim gibi dönemden döneme değişiyor .Post crisis dönemde (ki genelde forumlarda en çok konuşalan dönem)

Star Buster olması lazim.Hatta bunla ilgili feati vardi da hangi seride olduğunu hatırlayamıyorum..Ama star Buster olduğu kesin.

Pre crisis dönemde direk Universal bir karakter di.New 52 de Planet level felan.Hatta daha da düşük belki.Rebirth test tam bilmiyorum ama en az Planet vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek kısas çizgi romanlardir.

THOR=Star Buster

Hulk WBH halinde bile=Planet...

• Bide hocam bişey sorcam pre crisis Superman vs classic age thor da kim alır kapışmayı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bide star buster planet busterden daha üst bir seviyemi

• Sen bide buster seviyeleriyle ilgili yazı yazarmışım çrlerdeki dönemleri yazdığın gibi

• Star Buster=Bir yıldızı yok edebilecek güç.

Planet Buster:Bir gezegeni.

Star Buster kat ve kat guclu.Kiyaslamaya gerek yok.

• Onla ilgilide yazdim zaten.

• Pre crisis Superman evrensel bir güç
    classic age Thor ise surturu felan yenmişti .Surtur classic dönemde eğer evrsenle bir güç ise supermani alır

Eğer değilse Superman alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ben1905 -- 4 Mayıs 2018; 19:14:14 >
  • Linkini felan atabilirmisin yada araştırayım

• https://forum.donanimhaber.com/buster-terimleri--132631834#132634380

• Buldum zaten saol he bu arada surturun galaxy buster olduğunu duydum hangi dönem emin değilim ama çizimler classic age i gösteriyor

• Thor supermani belki alabilir çünkü Superman pre crisis döneminde universe buster thorda galaxy buster birini almış daha sırada multi galaxy var bence THOR multi galaxy buster falandır Classic age döneminde

• https://youtu.be/wp5qkIEkwM0

Çizgi film bu aç aç izle inanmıyosan bidaha izle sürekli izle kısacası

• Kardeşim bak anlamıyorsun ben bunu daha öncede izledim 6-7 ay oldu tamam çizgi filmde döver ama biz burda çizgi romanlara göre konuşuyoruz ona bakarsan supermande bi çizgi filmde true form darkseidi yendi true form darkseid skyfather seviyesinde ben hulkun çizgi romanlara göre odini alamayacağını söyledim senin burda çizgi dilimde hulk odini dövdü diye thoruda döver diyosun evet çizgi film evreninde yada film evreninde döver ama çizgi romanlarda aşırı derecede bişey yapamaz thora THOR hulku öldürmeye sonuna kadar inanırsa wwh yide öldürür bu benim görüşüm daha önceki yorumlarda fanboyluk yaptım ama gerçek bu yani superman hulku alır hız faktçründen güç faktöründen daha birçok özellik var aynı şekilde thorda ama THOR fiziksel güç ve dayanıklılık açısından hulktan biraz daha zayıf ama god blast felan yapar yine alır thoru çekiçle kafasına kafasına geçirir tabi hulkta bayağı hasar verir thora ama bence THOR yine kazanır

• Yine alır THOR yazcaktım yine alır thoru yazmışım orayı THOR olarak oku

• Çr lere göre vs yaptığımızı anladım ben sizin çizgi film olduğuna inanmadığınızı anlamıştım o yüzden attım çr de bu kadar güçlüde marvel filme niye yansıtmamışlar o zaman thanos halkını yok ederken hulk thanosla vs attı thor niye atmadı odin force olmasına rağmen çünkü dayanıklığı odin force gücü olmasına rağmen hulka göre düşük

• Yok ben biliyorum zaten hulkun çizgi filmde odini dövdüğünü bide tamamda odinforce THORUN dayanıklılığıda gücüde daha fazla hulka göre zaten gördük THOR çok dayak yemişti thanostan kalkıp nereye saldırcaktı

• Ayrıca filmin sonuna doğruda gördük THOR ortalığı yerle bir etti thanos tek yiyordu thordan

• Hulk en sevdiğim ilk 3 karakterden ama benim hulku sevmem malesef hulku güçlendirmiyo

• Thor sinsice saldırdı fakat hulkta o gemiye saldırılırken içindeydi o da zarar gördü ancak yinede vs attı dediğim gibi thor sinsice yaklaşmasaydı thanos taşsız gene yenerdi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.