Şimdi Ara

Hublot big bang

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Cekmeceleri karistirirken hublot big bang saatimi buldum. Bayadir kullanmiyordum. Pili bitmis ve kordonu ufakda yırtılmıs. Netten siyah kordon siparis edicem. Bu saat nasil bi saattir. Piyasasi nedir. Ne kalitededir. Birine sordum orjinal dedi. Su gecirmezligi vs nasil bi saattir tesekurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pilli olduğuna emin misiniz?

😁

Hem de cekmecede unutulmuş orijinal Hublot!!! Otomatik olmasın? Biraz sallayın bakalım çalışacak mı? İnterneti biraz araştırın özelliklerini bulursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tekbey

Pilli olduğuna emin misiniz?

😁

Hem de cekmecede unutulmuş orijinal Hublot!!! Otomatik olmasın? Biraz sallayın bakalım çalışacak mı? İnterneti biraz araştırın özelliklerini bulursunuz.
    Salladim ama calismadi. Otomatik olmayabilir cunku arka kapagi metal yani icerisi gozukmuyor. Arastirma yaptigimda replicası bile degerliymis. Yani kullanilabilinir bi saatmış. Replikalar pilli mi oluyor o zaman ? Yoksa biraz sallayayım kendine gelir mi.

• coskunsaglam C kullanıcısına yanıt
    Replikalar da mekanik olabiliyor, saate göre pilli de oluyor. Pimi çevirerek kurmayı deneyin, saati sallayarak rotorun hareket etmesini sağlayın ki otomatik saatse içerisinde automatic yazar. Bunları yaptıktan sonra çalışmıyorsa ya bozulmuştur ya pilli. Pillide Quartz yazar.

• quote:

Orijinalden alıntı: amasseia

Replikalar da mekanik olabiliyor, saate göre pilli de oluyor. Pimi çevirerek kurmayı deneyin, saati sallayarak rotorun hareket etmesini sağlayın ki otomatik saatse içerisinde automatic yazar. Bunları yaptıktan sonra çalışmıyorsa ya bozulmuştur ya pilli. Pillide Quartz yazar.
    Inceler misiniz

Hublot big bang

Hublot big bang

• Sizin saatinizin replika olduğunu düşünüyorum. Hublot Bigbang Luna Rossa diye geçiyor saatinizin ismi ve şu anda takriben 45.000-50.000 TL fiyatına var ve orijinalinde otomatik mekanizma ve safir camlı. Buraya link bırakacağım inceleyin ve gorun, sizdeki saatin arka kapagi da kapalı iken orijinali transparan camlı. Üzgünüm.

https://www.chrono24.com.tr/hublot/big-bang-luna-rosa--id9109896.htm#gref

• Arka vidaları dahi oksitlenmiş büyük ihtimalle alerji yaptı o yüzden takmayı bıraktınız veya takan kişi bu nedenle bıraktı.
    Çok basit bir replika maalesef
  • 40 dolar etmez sıfırı öyle söyleyeyim siz ikinci elini ona göre hesaplayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.