Şimdi Ara

Antonio Banderas King Of Seduction ABSOLUTE (Süper Kalıcı) F/P Ürünü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
51
Cevap
4
Favori
13.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 17
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 21
  • Ortalama Mesaj Aralığı 26 gün 17 saat 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • byForza (21 mesaj) komodoejderi (5 mesaj) Dr. Donanım (4 mesaj) doc.dr (3 mesaj) erhanercan (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (17 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Erkek Kişisel Bakım >> Parfümler ve Kişisel Bakım >> Antonio Banderas King Of Seduction ABSOLUTE (Süper Kalıcı) F/P Ürünü
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    723 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    DÜZENLEME (22.10.2015)

Bu parfümün yeni bir versiyonu çıkmış ve merak edip aldım. Kullandığımda diğer seriden çok daha kalıcı olduğunu fark ettim.

Kesinlikle ve kesinlikle şiddetle öneriyorum. Gidin mutlaka deneyin. Muhteşem bir kalıcığa sahip. Ayrıca koku olarakta çok başarılı.

Özellikle kış aylarında çok rahat kullanabileceğimiz bir koku tasarlamışlar. Ben hayran kaldım..

Boyutu 100ml. ve fiyatı 70TL civarında (bu kalitede orjinal parfüm için iyi fiyat)

Antonio Banderas King Of Seduction Absolute

Merhaba arkadaşlar.

Geçen gün bir arkadaşım bana Antonio Banderas King Of Seduction isimli bir parfüm önerdi, gittim aldım.

Sonrasında parfümü sabah çıkarken gömleğime sıktım ve inanın o gün bana bir çok kişi bu parfüm ne diye sordu :)

Normalde piyasada bulunan ve 100ml. boyları 200-250TL'ye satılan kokulardan çok daha KALICIYDI.

Hatta bu markanın Golden Secret versiyonunuda çok beğendim bir dahakinede onu alacağım.

Sonra araştırdığımda fark ettimki bu markanın üreticisi ispanyol parfüm üretici devi PUIG firmasıymış.
    Bu firmanın ürettiği diğer markalardan bazıları; Valentino, Nina Ricci, Carolina Herrera, Paco Rabanne
    Bu markaların fiyatlarını biliyorsunuzdur 200-300TL arasında değişir. Aynı kaliteyi gidin 70 liraya alın.

Pahalı markalarla paranızı boşa harcamayın artık. Gidin Debenhams veya parfümerilerden
    orjinal büyük boy Antonio Banderas alın, P.Cardin, Guess, Beyonce, D.Beckham gibi markaları satın alın.

Bayram, anneler günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi dönemlerde kampanyada yapıyorlar. Takip edin alın.

http://www.antoniobanderasfragrances.com/en/king-of-seduction

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byForza -- 3 Temmuz 2016; 13:53:10 >

|
    |

• Yüzbaşı
    642 Mesaj
    kokusu kaç yaş aralığına gider ? ağır mı ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    723 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bence 20-40 yaş arası ideal bir koku. Fresh ve meyvemsi bir koku. Paco Rabanne Invictus'a benziyor. Tabi Invictus'tan 3 kat daha kalıcı bence.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    723 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar var mı bu kokuyu deneyen alan?

Yorumlarını yazabilirler.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    723 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Güncel.. Şişeyi yarıladım :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    916 Mesaj
    gider bi denerim beğenirsem alırım. Versace eros var ama biraz ağır kalıyor yaz için. bu parfüm nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    723 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bende Eros kullanıyorum. Eros yazın biraz yoğun kalıyor evet. Bu Eros'a göre daha fresh diyebilirim.

Bi deneyin derim.
    |
    |
    sünnetçi34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    916 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

Bende Eros kullanıyorum. Eros yazın biraz yoğun kalıyor evet. Bu Eros'a göre daha fresh diyebilirim.

Bi deneyin derim.

Erosun farkedilebirligi düşük bence bunun nasil.

• Yüzbaşı
    723 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

Bi deneyin derim.

Erosun farkedilebirligi düşük bence bunun nasil.

Bu farkediliyor hocam. Deneyin bence. Bir mağaza gidip üzerine sıkın dolaşın. Beğenirseniz alırnısız.
    |
    |
  • Yarbay
    2069 Mesaj
    İnvictus var bende şuan. Sıkıldım biraz invictustan. Antonyoyu mağazalarda bulamıyorum. Bunu denemeden alabilirim. o bakımdan şunu sorcam çok benzer mi invictusla? Ayrıca invictus da baya kalıcı bir parfüm aslında ama dediğinize göre ondan da kalıcıymış.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    723 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam hiç bir parfümü denemeden almayın. Bence güzel bir koku deneyin derim. Boyner ykm mağazalarında tester ları var. Hangi şehirdesiniz.?
  • Yarbay
    2069 Mesaj

Boynere bakmamıştım. Bugün uğrayayım.
    |
    |
    bjkali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    3468 Mesaj
    İlgimi çekti bende gidip bir bakayım.Teşekkürler haber için
    |
    |
  • Yüzbaşı
    723 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Denedikten veya kullandıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    723 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar bu parfümün Absolute versiyonu çıkmış. Kış için ideal ve denedim, o da çok kalıcı. Deneyin derim.

Antonio Banderas King Of Seduction Absolute

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byForza -- 27 Eylül 2015; 15:02:02 >
  • Yüzbaşı
    642 Mesaj

hocam boynerde baktımda kapalıydı hep antonio banderas lar tester yoktu bu absolute tam olarak hangi parfümü andırıyor diyebilirsin ? diğerini sormuştum invuctus demiştin
    |
    |
    bjkali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    723 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam bunu pek benzetemedim ama içinde deri akorları var. Eskiden davidoff echo vardı. Onun biraz daha yoğunu gibi.

Ayrıca kokuyu istanbul cevahir avm Debenhams mağazasında denedim. Testerı vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byForza -- 27 Eylül 2015; 22:51:06 >
    |
    |
    OnrUstndd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    723 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Konu güncellendi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    880 Mesaj
    King Of Seduction Absolute parfümü için soruyorum hocam, kaç fıs sıkıyorsunuz ve ortalama kaç saat kalıyor, kaç saat farkedilebiliyor etraftan?

• Yüzbaşı
    723 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

King Of Seduction Absolute parfümü için soruyorum hocam, kaç fıs sıkıyorsunuz ve ortalama kaç saat kalıyor, kaç saat farkedilebiliyor etraftan?

Parfümü omuz başlarıma ve saçımın arka kısmına ense bölgesine sıkıyorum. Örneğin 2 fıs sağ omuz, 2 fız sol omuz, 2 fıs enseye sıktığımda kıyafetimde ertesi güne kadar kalıyor. Tabi kokularda ten uyumu önemli olduğu için öncelikle denemenizi öneririm. Fakat kokudan az çok anlarım, çoğu kişide kalacak bir koku bu.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.