T

Yüzbaşı
26 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 67 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Nizami bir şekilde park edilmiş aracıma evin önünde arkadan çarpıp kaçtılar. Kaçan kişi plakasını düşürmüş. Trafik polisi çağırdım geldiler tutanak tuttular. Bugün çıkacak gidip karakoldan alacağım.

Bu arada çarpan kişi kazadan 3 gun sonra bugun ulaştı. Tutanak tutalım vs diyor. Bu durumda yapmam gerekenler nelerdir?

1- Karakoldan tutanağı alırken şikayetçi mi olmam gerek?

2- Karakoldan tutanağı almadan adamla yeni tutanak mı yapmak gerek?

3- Karakoldan tutanağı da aldıkran sonra adamla olay yerinden kaçtığına dair bir tutanak mı düzenlemek gerek?

yada alternatif öneriler? Çok acil yardıma ihtiyacım var. Teşekkürler şimdiden...

Yakın zamanda Amerika'ya gideceğim. Bir drone almak istiyorum hangisini tavsiye edersiniz?
Online alışveriş değil de mağazadan alınabilecek bir drone olursa sevinirim. Vergi ödemiyorum çünkü.
Asıl amacım güzel videolar çekmek. Toplama sistem yapmak mantıklı yazılmış ama henüz o kadar bilgim yok.
Depolama ihtiyacım fazla olmaması nedeniyle ssd diskli açılması ve kapanması, data transferi hızlı bir laptop almayı dusunuyorum.. öneride bulunabilirmisiniz acaba?
Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
dubaiden orjinal cantasıyla beraber hp dv6189ea(intel core2duo 2.0 işlemcili) aldım 1333dolara. sizce hesaplımı? dv6189ea intel olan Turkiyede satısta değil o yusden tam fiyat bulamadım karsılastırma yapılabılecek.
bir fotoğrafın hangi makineyle ne zaman çekildiğini bulabildiğimiz bir program vardı sanırım konuşulan eski konularda. ama forumu aramak için anahtar kelime bulamadığımdan sizden yardım istiyorum. böyle bir programın varlığını ben doğrumu hatırlıyorum? doğruysa nerden bulabilirim?
elimde 2 asus notebook (birinde wireless yok) , usr9108 modem ve airties ap300 var. wireless olmayan notebook'a airties'ı bağlayıp iki notebookdan da evin içinde internete baglanmak istiyorum. yardımcı olursanız , biraz detaylı anlatım yapabilirseniz çok sevinirim. tesekkurler şimdiden. (özellikle airties kullanmı... bu konuda bi sürü terim var. repeater,router,access point,bridge vs...)
forumu takip etmek bazen sakıncalı oluyor. 2gun önce bi topicde verilen linkten bu gravity defied denilen oyunu buldum. oyunun müptelası oldum ya. telefon elimden düşmüyor. 2gündür off um. colin mcrea 04 u bile kasarak 2günde bitirmiştim. oyunu bulup bir oynayın arkadaslar yorumlarınızı bekliyorum.
6630um var. versiyonu 4,03,18. epox marka bluetooth aldım teknosadan. PC suite de resimleri resimleri depolama yaparken her seferinde bir miktar kopyladıktan sonra duruyor. sizce sorun telde mi? versiyonda mı? yoksa bluetoothda mı? ayrıca hangi marka bluetoothu önerirsiniz gidip değiştirmeyi düşünüyorum da...
http://rapidshare.de/files/3176206/19072005.jpg.html
abi nokia ne yapsa satıo bunuda çok satarlar zannımca
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 859
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 9.702 (Bu ay: 906)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 63 (Bu hafta: 5)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.