Şimdi Ara

Huawei TT Honor 7 ANA KONU (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.617
Cevap
63
Favori
274.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hatta su anda android sistemi 1. Sırada 2. Sırada ise ekran var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FalanFilan78 F kullanıcısına yanıt
    Telefon zamanla düzene giriyor. Sürekli ayar değiştirip dengesini bozmayın telefonun. Akıllı modun düzene alışması lazım bi süre. Yani normal şu an verdiğin değerler. Özellikte çok telefonda ondan bu kadar sistem çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cemaat bu yazı stillerini değiștirebiliyomuz

• arkadaşlar ben de bugun aldım cihazı.google playden 50 liralık indirimi nasıl alırız?
  • Bu olay çok sıkıcı olmuş . Peki avrupa romuyla telefondaki tt uygulamaları gitmezmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar honor7 cıhazım durup dururken kapandı daha açılmıyo sarjıda var ne yapabilirim? Açılmazsa bunun garanti firması hangi firma yardımlarınız için teşekkürler

• burqk12 B kullanıcısına yanıt
    Avrupa romuyla TT uygulamaları giderde zaten TT romunda da uygulamalar kaldırılabiliyor. Sadece açılış logosu gitmiyor.

• aymina_55 kullanıcısına yanıt
    Ses kısma ve telefon güç tuşuna basılı tutup deneyin. Olmazsa ses açma ve güç tuşuyla Deneyin.

• Hocam ikisinide denedim maalesef açılmıyor... Birden kapandı anlamadım gitti şarj da almıyor baya beklettim şarjda kıpırdama yok

• Valla hocam bende yok öyle bir şey, baya kurcaladım ama olmadı yani. Sadece videoyu normal hızda oynatıyor o kadar, başka herhangi bir zamanlama ayarlayabileceğim seçenek yok video oynatma ekranında. Bi ss alabilirsen iyi olur.
  • Kalradyalı kullanıcısına yanıt
    Sende ağır çekim modu yok mu?

• aymina_55 kullanıcısına yanıt
    Dostum sorun basit olabilirde kalıcı da olabilir. Arkadaşım sony z almıştı daha 1 aylıkken aynısı başına geldi. Hafta sonu servise göndermek için pazartesiyi bekledi.pazar akşamı tesadüfen açıldı. Sonra problem olmadı ama senin başına gelen ne olabilir bilemem. Servisle telefonda görüşüp tavsiye iste, yardımcı olamazlarsa gönderirsin mecburen.

• Full 4.5g ile 6 saate yakın ekran süresi aldım bugün. Gün geçtikçe batarya performansı iyileşiyor telefonun, çok aceleci olmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thingol

Full 4.5g ile 6 saate yakın ekran süresi aldım bugün. Gün geçtikçe batarya performansı iyileşiyor telefonun, çok aceleci olmayın.

Katılıyorum bende de durum aynı.

• G7 android 6.0 gelmiş bakalım bize ne zaman gelecek sabırsızlıkla bekliyorum.

• Arkadaşlar merhaba. huwei honor 7 ile Htc one a9 arasında kaldım.
    Her ne kadar a9 premium telefon olsada honor da fena değil.
    Honor donanımsal olarak daha iyi testlerde. Antutu sonucu a9 dan 10 bin daha yüksek.
    Kameraları nerdeyse aynı. Honorda ois yok a9da var. İkisinde de 4k video çekimi yok.
    A9 un rami 2 gb keşke 3gb modeli Turkiye'ye gelseydi. Honor ın rami 3gb.
    Honor ın sar değeri yüksek.
    Htc ses kalitesi çok daha iyi.
    İkisinde malzeme kalitesi iyi htc ninki daha iyidir ama.
    Honor ın ekran kasa oranı daha iyi. Htc nin biraz düşük kalmış.
    İkisinin birbirine farklı üstünlükleri var siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ? Şimdiden teşekkür ederim.
  • BYRİSE6 kullanıcısına yanıt
    hangisini alırsan al ikisinden de memnun kalırsın bence ne yap biliyon mu git kura cek hangisi çıkarsa hiç düşünmeden git al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BYRİSE6 kullanıcısına yanıt
    Hangisini alırsan al gibi birşey söz konusu olamaz ama şöyle anlatim.

Honor artıları
    1. Sizinde dediğiniz gibi ekran kada oranı çok güzel HONOR 7 de.
    2. Ön ve arka kamera daha iyi.
    3. Ram 3 Gb.
    4. Işlemci hızı farkı.
    5. Batarya 3te 1 oranında fazla.
    6. Emui arayüz akıcılı farkı.
    7. Fiyat 200 TL daha ucuz.
    Htc one a9 artıları

1. Kulaklık ve hoparlör ses şiddeti olabilir.

Bunun dışında Htc tabiki sevdiğim bir marka ama huaweiden uzun bir süre vazgeçer miyim bilemiyorum. 5 yil oluyor huawei kullanalı. Ondan önce htc de kullandım. Kötü değil ama şu anki tercihim değil.

• Teşekkür ederim cevabınız için.
    Hocam genel olarak honor 7 daha iyi ama fazla müzik dinleyen biriyim. Htc nin ses kalitesi malum. Honor un ses şiddetini ve kalitesini beğenmeyen sayısı az değil. Tek şüphem o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xenil1905

arkadaşlar ben de bugun aldım cihazı.google playden 50 liralık indirimi nasıl alırız?

Arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.