Şimdi Ara

Huawei TT Honor 7 ANA KONU (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.618
Cevap
64
Favori
274.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evet arkadaşlar telefon miladını doldurmaya başladı. Su anda batarya %30 dayken bir anda %1 e düşüp kapanıyor. n11 den yeni batarya seti söyledim isteyen olursa linkini atarım. Bir deiğer hatalar ise kendi kendine sim kartı veya hafıza kartını görmemesi. Bir anda SD card çıkarıldı hatası alıyorum yada sim kart hatası. Ekranda belli belirsiz parmak ucu büyüklüğünde bir renk kayması meydana geldi. Telefonu 2016 hazıranda almıştım garantisi çoktan bitti. Bakalım daha ne kadar götürecek telefon.
  • Bu telefonda android gücellemesi ya da emui güncellenmesi yapabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kütahya dayım honor 7 ekran gitti degişecek serviste fiyat 420 civarı . Oneriniz var mı ???

• aziztopcu kullanıcısına yanıt
    Telefoncular 250 liraya yapıyor. Ben yaptırdım ekran kalitesi gayet güzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsis

Evet arkadaşlar telefon miladını doldurmaya başladı. Su anda batarya %30 dayken bir anda %1 e düşüp kapanıyor. n11 den yeni batarya seti söyledim isteyen olursa linkini atarım. Bir deiğer hatalar ise kendi kendine sim kartı veya hafıza kartını görmemesi. Bir anda SD card çıkarıldı hatası alıyorum yada sim kart hatası. Ekranda belli belirsiz parmak ucu büyüklüğünde bir renk kayması meydana geldi. Telefonu 2016 hazıranda almıştım garantisi çoktan bitti. Bakalım daha ne kadar götürecek telefon.
    Mehmetsis ben de artık aynı sorun oluşmaya başladı, %30 dayken kapanmaya başladı, bataryayı değiştirdiniz herhalde siz sorun çözüldü mü? N11 den hangi bataryayı aldınız bunlarda servis dışında orjinalini bulmak mümkün değil diyorlar, bir de aldığınız bataryayı kime ve kaç paraya takdırdınız? Benim garanti de çoktan bitti.
  • performansı kötü ama artık %30 dan sonra kapanmıyor. n11 den rasgele aldım ama orjinal değildi galiba o yüzden performans zayıf. yeni tlf aldım ben de. bataryayı youtube den video izleyerek kendim değiştirdim çok zor değil sadecec biraz dikkatli yap.
  • arkadaşlar telefon sizde de şarj etmemeye ya da şarj kablosunu taktıktan 30sn- 1dk sonra algılayıp şarj etmeye başladı mı hiç?
  • hocam bende de P8 var aynı sorun bende de mevcut,başta kablodan şüpheleniyordum ama kablo değiştirdim hatta 2 yeni kablo ile değiştirdim
    hem şarj aletini geç algılıyor hem de şarj aletinin microusb ucunu hafif elleyince şarj etmeyi kesiyor sanırım şarj soketi gidiyor yavaştan
    benimki yaklaşık 3 yıllık cihaz gene iyi dayandı maşallahı var
  • AppleJacks kullanıcısına yanıt
    kurulumu nasil yapiyoruz telefon dan yapmak mümkün mü yoksa pc den mi olması gerekiyor TT Honor 7 bendeki bu sürümü yükleyebilirmiyim yardımcı olurmusun

• Merhaba Arkadaşlar

Bende TT Honor 7 kullanicisiyim bu telefon dan vazgeçip başka telefon alsam bile honor 7 yi unutmam nokia 3310 tuşlu telefonlarda nasil efsaneyse bence bu honor 7 de öyle gelelim üzücü yanlara batarya sorunu oluşuyor bazi arkadaşların dediği gibi %30 lardan 1 lere dusuyier kapanıyor du bende de batarya değişimi yaptım 110 tl ye 7 ay önce filan ama fiyati halen aynı ekranı ni de kırmıştim onu da yaptirdim 230 tlye bi arkadaş 400 lerden bahsetmiş kazık yeme derim piyasa telefoncu dolu artık ama sen Genel yetkili servisleri tercih et ben öyle yapıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: musataskin92

Merhaba Arkadaşlar

Bende TT Honor 7 kullanicisiyim bu telefon dan vazgeçip başka telefon alsam bile honor 7 yi unutmam nokia 3310 tuşlu telefonlarda nasil efsaneyse bence bu honor 7 de öyle gelelim üzücü yanlara batarya sorunu oluşuyor bazi arkadaşların dediği gibi %30 lardan 1 lere dusuyier kapanıyor du bende de batarya değişimi yaptım 110 tl ye 7 ay önce filan ama fiyati halen aynı ekranı ni de kırmıştim onu da yaptirdim 230 tlye bi arkadaş 400 lerden bahsetmiş kazık yeme derim piyasa telefoncu dolu artık ama sen Genel yetkili servisleri tercih et ben öyle yapıyorum
    Ben geçen 60 Tl. Sirkeci Altınhan'dan batarya aldım telefon kendini yeniledi arkadaşla ben taktım slot yatağında tek bir vida var ve yan tırnakları çıkarırken dikkat ederseniz sorunsuz değişiyor HB494590EBC yalnız alır iken bataryanın tarihine bakın ben tarih 2019 olanı tercih ettim :)
  • musataskin92 M kullanıcısına yanıt
    Batarya orjinal mi ve orjinalse nerde yaptirdiniz

• Birinci mesajdaki sondan üçüncü romu telefon kurtarma menüsünden flashladım ama TT uygulamaları gelmedi. Gelmesi gerekmez miydi? Hafıza da 4'e düştü. 381'i flashlayıp düzelcek mi bakacağım
    Hocam selamlar, ben de yaptırıp telefonu babama vermek istiyorum. Nerede yaptırdınız? Ben de ekran ve batarya değişimi yapacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam selamlar, ben de yaptırıp telefonu babama vermek istiyorum. Nerede yaptırdınız? Ben de ekran ve batarya değişimi yapacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet arkadaslar 2021 e girerken maddi sebeplerden dolayi honor 7 me tekrardan donuyorum. simdi rom islemlerini halledecegim. 2020 benim icin tamamen huzun ve keder yili oldu... cok sey kaybettim bunlarin basinda sagligim, isim, maddi durumum ve daha niceleri geliyor. su satirlari yazarken resmen bogazim dugumleniyor. hayatimin bu noktaya gelecegini bir yil once gosterseler imkan bile vermezdim. ama hayat iste. hicbirsey planladigimiz gibi gitmiyor. 2021 den umidin var mi derseniz hayir. ben simdiden umitlerimi 2022 ye bagladim cunku 2020 nin enkazi 2021 imi mahvetti bile. eger toparlanabilirsem ne ala. ama toparlanamazsam belkide bu buraya dohtugum son satirlarim olur kim bilir. belki de bu satirlari yazarken akittigim goz yaslarimi ilerde tekrar akitacak ve "vay be ne gunlerdi ama bu zor gunleri de cok sukur geride biraktim" diyecegim kim bilir... umarim yeni yil herkese mutluluk ve huzur getirir. Size soyleyecegim tek sey ise hicbir sey sizden daha degerli degil ama hicbir sey. 2021 in herkes icin daha iyi bir yil olmasi dilegiyle....

• Evet çinlilerin Doğu Türkistan'a uyguladığı zulüm nedeni ile çin malı kullanmama kararı aldım. Artık Samsung ve İphone arasında bütçeme uygun olana yöneleceğim. Onlar da çinde üretiliyor diyen çıkacak en azından % 100 değil, patent, menşei çin malı olmayacak.

Forumdan ayrılıyorum sizlere iyi forumlar

• 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.