Şimdi Ara

Huawei TT Honor 7 ANA KONU (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.618
Cevap
64
Favori
274.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet htc kötü telefon yapmıyo pahalı telefon yapıyo sony gibi 617 işlemcili telefonu 2 liranının üstüne satan firma batmaya mahkumdur ve kazıkçıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrascal kullanıcısına yanıt
    Dostum yüklediğin uygulamdan falan olabilir mi gerçi bu telefonda öyle bi sorun var gece. 8-9 saat beklmede yüzde 3 5 şarj yiyo normali bile o senin dedigin bana bi kere oldu ondada android is yemisti sarjı fakat o zaman telefonun cekme ile sıkıntısi olan bi yerdeydim

• mrascal kullanıcısına yanıt
    ostum yüklediğin uygulamadan falan olabilir mi gerçi bu telefonda öyle bi sorun var gece. 8-9 saat beklmede yüzde 3 5 şarj yiyo normali bile, o senin dedigin bana bi kere oldu onda da android is yemisti sarjı fakat o zaman telefonun şebeke ile sıkıntısı olan bi yerdeydim muhtmelen cihaz sabaha kadar şebeke aradı durdu bi çekti bi çekmedi ama senin o durum bence yazılımsal bi sıkıntı android ıs gereksiz yere çok şarj yiyor birde cihazı 4 g de kullanıyorsan 3 g ye dön bakalım bi dene

• Beni yıllarca memnun etmişse, sahip olduğu bazı özellikler benim icin işlemciden daha önemliyse, telefona bakış açım sadece rakamsal kıyaslamalar değilse, arayüzü ve kullanim seklim bu rakamsal değerleri bir nebze önemsiz kılıyorsa, telefonu oyun oynama araci gormuyor ve oyun oynamaya zaten zamanim yoksa, ve de benim gibi müzik konusunda (ya da diğer insanlara gore başka konularda) beni muthis derecede tatmin sağlıyor, iyivbir mp3 çalar kalitesine ulasiyorsam; o telefon benim için 2000 TL eder. Bu kavram görecelidir. Hatta sırf ses kalitesine bile 2000 TL verebilirim şahsen. İhtiyaç, zevk, tercih meselesidir bu. Sen verme o parayı, aradığın şeyler başka ise. Silah zoru değil ya.

Tekrar belirteyim. Honor harika bir telefon. Daha evel de artılarını yazıp memnun olduğumu söyledim. Ama fanboy değilim.

• desireeye D kullanıcısına yanıt
    Tamam sorun yok zaten aynı şeyleri düşünüyoruz. Htc kalitesiz değil. Ben 3 marka seviyorum; huawei, sony, ve htc.

Ama mantık çerçevesinde fiyata ve bazı özellikleri için Huawei bana 1 numara.
    Sony ve htc fiyatında huawei modeli var mı var.. Ama honor7 için bu ayarda bi model iki markada da yok. Fiyat ve özellikleri bakımından one a9 a fark atıyor. Hepimiz aynı şeyi söylüyoruz aslında.

Sonuçta huawei bize prim vermiyor. Doğruya doğru.

Sıkıntı yok yani konu uzamasın.

• Yok sıkıntı falan canım, sadece görüşlerimizi paylaşıyoruz.

• Hiç bir marka kötü telefon üretmiyor ki sadece bazıları çok bazılari az kazik çı

• Ha yarın htc bu fiyata bu ayarda telefon yapsin onu alalım

• Hacılar bu android ıs çok şarj yiyo şu huawei desteğe yazdım hep beraber tazsak etkisi olmaz mı

• ah_1903 A kullanıcısına yanıt
    hocam ilgin için teşekkkürler ama sendeki gibi şebeke sıkıntısı olan bi yer değil. 4g yi kapattım zaten. uygulamalardan olma ihtimali var da çok zannetmiyorum açıkcası. mobil veri zaten kapalı wifi de kapalı uygulamalardan da sürekli çalışşan bişey yok aslında. wifi açık olsa da aynı oranda şarj yiyecekti. uygulamaları bi bakıyım bari varmı sıkıntı yapan
  • Dostum yüzde bir milyon uygulamadan o zaman

• Beyler telefonun yuzde 75 șarjı var 21 saattir beklemede ekran süresi 43 dakika android is 28 dakika görünüyo diyeceksiniz ki normal ama iște burda cpu spy devreye giriyo cihaz 18.21 saat deep sleep yapmıș 2 saat 23 dakika 403 mhz de çalıșmıș bu nasıl oluyo ekran bacanagın telefonda yüzde 74 șarj var 8 saat 28 dakika pilde 1 saat 33 ekran süresi ikisede yaklașık on dakika internete girmiș ama bacanagın android is 7 dk nasil oluyo bu

• Biraz sacma kurdum cümleyi anlamadığınız yer varsa anlatıyım

• Avrupa rom unda tt açılış logosu gidermi üstad

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burqk12

Avrupa rom unda tt açılış logosu gidermi üstad

Evet gidiyor ama sıkıntı yapma bence. Kalsada olur.

• Hocam bügün a9 u inceledim tasarımı denildiği kadar kötüymüş. Sesi daha iyidir eminim ama sırf sesi için a9 u almayacağım.
  • 4k video destegide olaymis tam olacakdi

• quote:

Orijinalden alıntı: BYRİSE6

Hocam bügün a9 u inceledim tasarımı denildiği kadar kötüymüş. Sesi daha iyidir eminim ama sırf sesi için a9 u almayacağım.

Kendi adıma söyleyim bu kararın isabet olmuş. Sesi geçtim bu kadar artı özellik ve daha ucuz olan honor7 varken onu almak çok mantıksız olurdu.

Yinede kimse herkesin hayatına karışamaz

• Merhabalar, cihazı çift sim olarak kullananlar herhangi bir sorun yaşıyor mu, cihaz stabil şekilde çift simi destekliyor mu? Tek imei olması sorun teşkil etmiyor mu? P9 lite modelini alacak gibiyim ama uygun fiyata bulursam ve çift hatta sıkıntı yoksa bu cihaza da yönelebilirim.

• Eyvallah hocam 2 gündür açılmadı yarın servise yollayacam bi numara var aradığında kendileri gelip evden alıyormuş

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.