Şimdi Ara

Huawei TT Honor 7 ANA KONU (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.617
Cevap
63
Favori
274.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Parmak izimi okuttuğumda yanıt vermedi ben de bütün parmak izlerini sildim sağ elimin işaret parmağını okutmaya çalışınca daha önce kaydedildiğini söylüyor ama parmak izleri kısmında hiç olmadığı gözüküyor.

Bu mesaja eklenen görseller:

Huawei TT Honor 7 ANA KONUHuawei TT Honor 7 ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Honor 7
    Super gece modu ile benim gozumle goremediğimi cok guzel cekiyor .
    En ufak bir ışık ve flaşh yoktur iki resim arasındaki farka bakın arkadaşlar

Huawei TT Honor 7 ANA KONUHuawei TT Honor 7 ANA KONUHuawei TT Honor 7 ANA KONUHuawei TT Honor 7 ANA KONU

• Telefon sarjdayken camerayi açtığım zaman kameranın önünde ışık süzmesi oluşuyor karanlıkta daha belirgin oluyor sarjdan çıkarınca düzeliyor sizdede aynı sorun oluyor mu arkadaşlar...

• FalanFilan78 F kullanıcısına yanıt
    3.5-4.5 saati kaç saat bekleme süresinde alıyosun

• -.Taha.- kullanıcısına yanıt
    Yeniden baslatip denedin mi

• deniz1916 D kullanıcısına yanıt
    Ben hic sarjdayken kamerayı acmadim ayruca sardayken kamera ekraninda olsun ekran suzmesi sorun mu onuda bilemedim

• ali45200 A kullanıcısına yanıt
    Arka kamera resimleri nasıl öyle oldu bi fikrim yok acaba başka uygulama ile mi çektin? Veya kamera modları ile mi oynadın? Ayarları varsayılan yapabilirsen bide öyle dene. Olmadı resetle telefonu.

Güncelleme G7 gibi mi gelir bilemem ama inşallah öyle olur en azından elimizde orjinal rom olur.

Bildirimde sıkıntı yok bize. Bildirim için uygulamayı korunan uygulamalara al. Bende mesela facebook korunan uygulama olmadığı halde bildirim geliyor.

• FalanFilan78 F kullanıcısına yanıt
    Pilden memnun olmayan az kişi var onlarda yanlış uygulama ve fazla beklenti sebebiyle memnun değiller.

Senin değerler çok kötü değil. Yoğun kullanım için gayet güzel.

Her kullanım şekline göre ekran süresi değişir. Sırf oyun oynayıp online olanla alo alo yapan adamın ekran süresi aynı olamaz.

• deniz1916 D kullanıcısına yanıt
    Şarjdayken kamera açmadım. Daha önce en azından karanlıkta açmadım. Kamera ışıksız ortamda ışık yakalama özelliğine sahip. Sebep bu olabilir veya başka odada deneme yaptınız mı? Belki bi yerden ışık vuruyordur. Çekim yapın nasıl görünüyor bizimle de paylaşın.

• Telefonu şarja takın elinizle merceğin önünü kapatın göreceksiniz.Ekranda Işık suzmesine benzer görüntüler ortaya çıkıyor sarjdan çıkarınca düzeliyor belki telefon sarjdayken ısınmadan dolayı yapıyordur

Huawei TT Honor 7 ANA KONUHuawei TT Honor 7 ANA KONUHuawei TT Honor 7 ANA KONU

• Başka yerden ışık vurmuyor sadece sarjdayken bunu yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz1916 -- 7 Temmuz 2016; 11:34:50 >
  • ah_1903 A kullanıcısına yanıt
    Denedim hocam telefona factory reset atmadan bu parmak izi kalınlarını silmenin yolu var mı?

• 1 haftalık sıfır gibi rose gold gm5 plusim var. Honor 7 ile takas dusunebilirim eğer teklif varsa

• -.Taha.- kullanıcısına yanıt
    Taha dostum bende de aynısı oldu telefonu boşuna sıfırlama otomatik olarak p.izini bence saklıyor güvenlik geregi yapman gereken hiç kullanmadığın bir parmağı tanıt ve o tanıttığin parmağa yetki vermelisin mesela çağrı ayarlarında gizlilik koruması var hiç kullanmadığın parmağa buradan yetki ver sonrasinda duzeliyor.

• realowner R kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun hocam çok teşekkürler oldu :-)

• Ağır çekim modunda video çekmeyi beceremedim bir türlü. Nasıl yapıyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalradyalı

Ağır çekim modunda video çekmeyi beceremedim bir türlü. Nasıl yapıyoruz?

Kardeşim arka kameradan yaptım ben. Önce ağır çekim moduna alıyorsun sonra çekim yapmaya başlıyorsun. Çekim normal çekim gibi oluyor. Kaydı bitirince videoyu izlerken zamanlama çubuğunun üstünde ağır çekim oynatmak istediğin aralığı belirten çerçeve var o çerçeve ile istediğin kareleri ağır çekim oynatabiliyorsun.

Ben sadece ayarladığım gibi kaydetmeyi bulamadım. Her seferinde izlerken ayarlamak gerekecek sanırım. Onu araştırmadım henüz.

• Hard resetden sonra düzeldi, artık zamanlayıcı çalışıyor, teşekkürler...
  • Hiç root atan oldu mu olduysa nasıl attı yazabilir mi?

• android sistemi çok fazla kullanıyor ve 3100mah e göre düşük bence ama yine de günü çıkarıyor ayrıca yazılım 63 donanım 37 kullanıyor bu da ayrı bir konu mesela su anda 89 şarjım var ekran süresi 25 dk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.